Drodzy rodzice, całym sercem polecam wizyty u dr Piotrowskiego. To znakomity specjalista, który zawsze służy pomocą, nawet odpisując na sms-y. Dzieli nas odległość 70 km, a mimo wszystko jeżdżę z moim 4 letnim synkiem na konsultacje do Pana doktora. Po dwuletniej "tułaczce" (średnio 3-4 wizyty w miesiące)po różnych specjalistach wreszcie trafiłam na fachowca, który na pierwszej konsultacji zaproponował trafne i skuteczne leczenie. Szczerze polecam...

Super lekarz,pomógł naszemu synkowi przy problemach trawiennych jak malutki miał 3 miesiące...gdy chciałam przyjść na wizytę zatroszczył się by maluch nie miał kontaktu z chorymi dziećmi mimo natłoku pacjentów...od tamtego czasu chodzimy tylko do niego. Po pierwszej wizycie byłam w szoku jak dokładnie zostało zbadane moje dziecko,Pan doktor też zauważył u dziecka potrzebę konsultacji chirurgicznej u synka,polecił chirurga,jak sie okazało synek musiał mieć operację...teraz mamy super pediatrę i super chirurga(w IMiD)

Lekarz o dużej wiedzy medycznej - niestety czasem niezbyt miły. Pomimo to polecam

Lekarz o dużej wiedzy medycznej - niestety czasem niezbyt miły.
Pomimo to polecam

Najlepszy lekarz na świecie:) Genialne podejście do dzieci, świetnie diagnozuje. Zawsze trafnie dobiera lekarstwa. Cierpliwy, rzeczowy, doskonały fachowiec. Dostępny na telefon zawsze służy radą. Od 9 lat leczy moje dzieci, szczerze polecam!!!!!

fantastyczny lekarz, chodzimy do niego od roku i zawsze trafnie stawia diagnoze i odpowiednio dobiera leki, takich lekarzy szukac ze swieca w reku :)

Po około 20 wizytach u innych pediatrów, którzy nie potrafili zdiagnozować choroby syna dopiero dr. Piotrowski postawił prawidłową diagnozę. Trafiliśmy do Niego przypadkiem, kiedy miał dużur w szpitalu.. Lecznie syna trwało ponad 6 miesięcy. Dziś chłopak jest okazem zdrowia. Pełen szacunek dla takich lekarzy jak dr. Piotrowski. Zawodowiec i profesjonalista.

Wymarzony Pediatra dla małych dzieci - leczymy sie u Pana Piotrowkiego juz od 5 lat, trafne diagnozy, nie szafuje antybiotykami. Obaj Synkowie chetnie poddaja sie wyszystkim potrzebnym badaniom. POLECAM!

Doskonaly lekarz. Od 4 lat korzystam z porad prywatnych dla dwójki moich dzieci. Człowiek otwarty, dostępny dla pacjentów, zaangażowany w problemy z którymi się do niego zwracamy.

Wspaniały pediatra! Dr Piotrowski jest również specjalistą od chorób płuc. Kompetentny, ma dobre podejście do dzieci. Dla mnie bardzo ważne jest to, że dr Piotrowski przyjeżdża na wizyty domowe. Bardzo polecam!

po prostu taki pediatra jakiego sobie bym zyczyła, zawsze dostępny pod telefonem, szczerze służy radą, niezwykle uprzejmy NIGDY NIE ROBI ŁASKI!! a to że zna sie na rzeczy to już w ogóle fenomen :) po doświadczeniach z innymi lekarzami

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8