Jestem właścicielem Centrum Stomatologii I Implantologii STOMATOLOGIA STENCEL, w którym wraz ze sprawdzonym zespołem lekarzy oferuję leczenie zgodnie z obowiązującymi trendami w światowej stomatologii.

Specjalizuję się w chirurgii stomatologicznej, implantologii i protetyce - dziedzinach, które uwielbiam i którym poświęcam wiekszosc czasu zawodowego i prywatnego. Moje umiejętności i wiedza w tych dziedzinach gwarantują komfortowe, bezbolesne i efektywne leczenie.

Wykonuje następujące zabiegi:

- wszczepianie implantów oraz miniimplantów
- chirurgiczne ekstrakcje zębów zatrzymanych
- resekcje wierzchołków korzeni
- sterowana regeneracja kości
- rekonstrukcja warunków kostnych jako przygotowanie do implantacji
- plastyka dziąseł I kości
- przeszczepy bloków kostnych
- podnoszenie dna zatoki szczekowej
- plastyka połączeń ustno-zatokowych

Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuję, wykonując zabiegi w trudnych warunkach kostnych, gdzie wymagane jest odtworzenie kości z myślą o przyszłych implantach.

Doświadczenie zdobywałem biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach zagranicznych i krajowych.
Wykonałem kilkadziesiąt zabiegów pod okiem doświadczonego chirurga szczękowo-twarzowego. Współpraca trwa nieprzerwanie, dzięki czemu moi pacjenci mają możliwość leczenia schorzeń z zakresu chirurgii szczekowo-twarzowej w warunkach szpitalnych.

Zapewniam, że wykonywane przeze mnie zabiegi są bezbolesne dzięki stosowanym metodom znieczuleń.

Pracuję na róznych systemach implantologicznych (m.in. Ankylos firmy Dentsply, Astra, ICX), dostępnych w korzystnych cenach.

Współpracuję z anestezjologiem dr Grzegorzem Wojciechowskim, który wykonuje w Centrum STOMATOLOGIA STENCEL zabiegi analgosedacji (tzw. półnarkozy).

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu i czlonkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI) oraz Niemieckiego Stowarzyszenia Implantologicznego (DGOI).

Płynnie posługuję się językami niemieckim i angielskim, co pozwala mi obsługiwać pacjentów z całej Europy.

Prowadzone przeze mnie Centrym STOMATOLOGIA STENCEL to cztery nowoczesne gabinety, kompleksowo wyposażone, klimatyzowane i zapewniające komfort każdemu pacjentowi. Centrum posiada także pracownię rtg I tomograf komputerowy. Atmosfera w gabinecie, połączona z fachowością, pozwala pacjentom na przejście najbardziej stresujących procedur.

Każdy z lekarzy pracujących w Centrum specjalizuje sie w określonej dziedzinie stomatologii.
Specjaliści zapewniają konsultacje i pełną informację na temat leczenia. Umożliwia to pacjentom podjęcie świadomej decyzji w każdym aspekcie leczenia.

Zaufanie pacjentów oraz ich zadowolenie są priorytetem w działaniach Centrum Stomatologii i Implantologii STOMATLOGIA STENCEL. Dlatego wszystkie usługi są realizowane na najwyższym poziomie i z zachowaniem korzystnych cen.

Niby fajnie móc przyjechać w nocy w razie bólu, ale po wizycie boli w portfelu...dwie projekcje zęba recepta i skierowanie i koszt spory jak na to że nic więcej nie było robione...:(

Bez problemu zostałem przyjęty z masakrycznym bólem zęba i opuchlizną,mimo że byli przede mną inni pacjenci zostałem poproszony do gabinetu.A tam w sposób fachowy zajęła się mną starsza,przemiła pani a potem jej syn.Cóż tu pisać na tą chwilę nic mnie już nie boli:-),opierając się na komentarzach portalowych w zasadzie samych pozytywnych tylko mogę potwierdzić że miałem do czynienia z lekarzami z powołania)a bywałem już w wielu gabinetach i bywało momentami tragicznie..Pozdrawiam serdecznie personel waszej placówki

Bardzo mnie cieszy, że Pan Robert przejął po mamie wszystko co najlepsze. Uprzejmy, serdeczny, troskliwy. Prawdziwy profesjonalista.

doktor swietnie poradził sobie z trunym przpadkiem moich zębow, inni stomatoladzy nie dali rady, super diagnostyka,miła atmosfera polecam

Świetny stomatolog, można śmiało Go polecić. Gabinet świetnie wyposażony, na miejscu można zrobić zdjęcie RTG, jak również zdjęcie panoramiczne, czynny 24 h. Leczę zęby w tym gabinecie od około 4 lat i nigdy nie opuściłam go niezadowolona. Do gabinetu pierwszy raz trafiłam po usunięciu zęba przez innego dentystę, który po zbiegu „umył ręce” i kazał szukać kogoś, kto zaszyje ranę i poprowadzi dalsze leczenie. Pomoc znalazłam oczywiście w tym gabinecie. Wczoraj miałam usuwaną chirurgicznie dolną ósemkę. Ze swojej strony dodam, że od tego zęba dostałam zapalenia, a sam ząb był ...

Wczoraj miałam usuwaną chirurgicznie dolną ósemkę. Ze swojej strony dodam, że od tego zęba dostałam zapalenia, a sam ząb był bardzo duży. Zabieg odbył się bez problemów i bezboleśnie, a zęba udało się usunąć w całości, co osobiście uważam za nielada wyczyn.
Pan Robert ma świetne podejście do pacjentów. Jestem osobą, która panicznie boi się lekarzy tej specjalności, a sam widok fotela przyprawia mnie o dreszcze. Jednak podejście lakarza i miła atmosfera panująca wokoło potrafi uspokoić i wyciszyć.
Naprawde gorąco polecam.

już dwa lata minęły odkąd leczę się u Doktora :), to wspaniały lekarz, nigdy nie bagatelizuje problemu, poświęca pacjentowi maxxximum czasu i uwagi. Jego plomby wyglądają jakby samego Stwórcę chciał poprawić Jest bardzo empatyczny, a serce Jego wielkie jak wiedza, którą posiadł. Muszę tutaj dodać, że Doktor jest też świetnym diagnostą w dziedzinie dermatologii, medycyny ogólnej i chirurgii szeroko pojętej... A atmosfera w gabinecie sprawia, że żałuję, iż nie mogę do Doktora przychodzić codziennie

już dwa lata minęły odkąd leczę się u Doktora :),

to wspaniały lekarz, nigdy nie bagatelizuje problemu,

poświęca pacjentowi maxxximum czasu i uwagi.

Jego plomby wyglądają jakby samego Stwórcę chciał poprawić

Jest bardzo empatyczny, a serce Jego wielkie jak wiedza, którą posiadł.

nie polecam nikomu chodzić tam po ok 1 miesiącu od zaplombowania trzeba ząb leczyć kanałowo podejrzewam ze trują jaką bakterią, problem taki mam ja i 5 znajomych

Najwspanialszy lekarz pod słońcem, jest mistrzem w swoim fachu!

Najwspanialszy lekarz pod słońcem, jest mistrzem w swoim fachu!

Wszystkie wizyty w super wyposażonym gabinecie przebiegają bez pośpiechu i w sympatycznej atmosferze. Doktor bardzo starannie podchodzi do profilaktyki oraz kompleksowego leczenia stomatologiczno - protetycznego. W razie potrzeby, pacjent ma możliwość stałego kontaktu z lekarzem. Dr R. Stencel w sposób harmonijny łączy sztukę leczenia z komfortem psychicznym pacjenta, a więc zero bólu i stresu. Mój wpis, wyrażający zadowolenie z leczenia u dr.R.Stencla proszę przyjąć jako wyraz uznania dla nadzwyczaj profesjonalnego i uczciwego lekarza. WSZYSTKIM - polecam bezstresowe i efektywne leczenie.Pozdrawiam Dr i Asystentkę Ole która jest miła i sympatyczna

Skomplikowana ekstrakcja ósemki rosnącej poziomo wykonana szybko, fachowo i bezboleśnie. W chwili obecnej nie znam lepszego specjalisty na rynku. Zwraca uwagę fakt, że w tym gabinecie nie ma możliwości wykonania jakiejkolwiek fuszerki, to raczej tutaj "naprawia się" błędy innych. Firma która dba o swoją opinię.