Jestem właścicielem Centrum Stomatologii I Implantologii STOMATOLOGIA STENCEL, w którym wraz ze sprawdzonym zespołem lekarzy oferuję leczenie zgodnie z obowiązującymi trendami w światowej stomatologii.

Specjalizuję się w chirurgii stomatologicznej, implantologii i protetyce - dziedzinach, które uwielbiam i którym poświęcam wiekszosc czasu zawodowego i prywatnego. Moje umiejętności i wiedza w tych dziedzinach gwarantują komfortowe, bezbolesne i efektywne leczenie.

Wykonuje następujące zabiegi:

- wszczepianie implantów oraz miniimplantów
- chirurgiczne ekstrakcje zębów zatrzymanych
- resekcje wierzchołków korzeni
- sterowana regeneracja kości
- rekonstrukcja warunków kostnych jako przygotowanie do implantacji
- plastyka dziąseł I kości
- przeszczepy bloków kostnych
- podnoszenie dna zatoki szczekowej
- plastyka połączeń ustno-zatokowych

Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuję, wykonując zabiegi w trudnych warunkach kostnych, gdzie wymagane jest odtworzenie kości z myślą o przyszłych implantach.

Doświadczenie zdobywałem biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach zagranicznych i krajowych.
Wykonałem kilkadziesiąt zabiegów pod okiem doświadczonego chirurga szczękowo-twarzowego. Współpraca trwa nieprzerwanie, dzięki czemu moi pacjenci mają możliwość leczenia schorzeń z zakresu chirurgii szczekowo-twarzowej w warunkach szpitalnych.

Zapewniam, że wykonywane przeze mnie zabiegi są bezbolesne dzięki stosowanym metodom znieczuleń.

Pracuję na róznych systemach implantologicznych (m.in. Ankylos firmy Dentsply, Astra, ICX), dostępnych w korzystnych cenach.

Współpracuję z anestezjologiem dr Grzegorzem Wojciechowskim, który wykonuje w Centrum STOMATOLOGIA STENCEL zabiegi analgosedacji (tzw. półnarkozy).

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu i czlonkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI) oraz Niemieckiego Stowarzyszenia Implantologicznego (DGOI).

Płynnie posługuję się językami niemieckim i angielskim, co pozwala mi obsługiwać pacjentów z całej Europy.

Prowadzone przeze mnie Centrym STOMATOLOGIA STENCEL to cztery nowoczesne gabinety, kompleksowo wyposażone, klimatyzowane i zapewniające komfort każdemu pacjentowi. Centrum posiada także pracownię rtg I tomograf komputerowy. Atmosfera w gabinecie, połączona z fachowością, pozwala pacjentom na przejście najbardziej stresujących procedur.

Każdy z lekarzy pracujących w Centrum specjalizuje sie w określonej dziedzinie stomatologii.
Specjaliści zapewniają konsultacje i pełną informację na temat leczenia. Umożliwia to pacjentom podjęcie świadomej decyzji w każdym aspekcie leczenia.

Zaufanie pacjentów oraz ich zadowolenie są priorytetem w działaniach Centrum Stomatologii i Implantologii STOMATLOGIA STENCEL. Dlatego wszystkie usługi są realizowane na najwyższym poziomie i z zachowaniem korzystnych cen.

Po prostu super!!Dzięki usługom w tym gabinecie,przestałam bać się dentysty:)Gorąco polecam.

Nie znam lepszego lekarza, znawcy nie tylko tej dziedziny.Człowiek z sercem na dłoni i fachem także.Jestem pełna podziwu i uznania!Kasia

Skomplikowane rwanie osemki dolnej u kobiety w ciąży - wykonane profesjonalnie, z wyczuciem, aby sprawić jak najmniejszy ból oraz przy zachowaniu jak najmniejszego ryzyka i stresu dla dzidziusia. Dziękujemy Panie doktorze za pomoc i opiekę medyczną

UWAGA Mam od lat uraz do dentystów! Ostatnio 3 dni ząb bolał nie do wytrzymania. Wizyta u dwóch stomatologów zakończona wyrwaniem niewłaściwego zęba (Pogotowie dentystyczne Katowice) a u drugiego NFZ-towskiego (Chorzów) zbagatelizowaniem problemu. Zadzwoniłem po 22giej do Pana Roberta – zaprosił do gabinetu. Szybka ocena sytuacji, znieczulenie i bezbolesne usunięcie bolącego zęba na moją prośbę. Sprawa się skomplikowała jednak fachowo z pełnym profesjonalizmem zostałem poinformowany o problemie oraz o możliwościach jego rozwiązania. Nic nie bolało mimo że nie obeszło się bez chirurgicznej ingerencji!!! Super profesjonalnie rozwiązany problem. Dzięki Panu Robertowi ...

UWAGA Mam od lat uraz do dentystów!

Nic nie bolało mimo że nie obeszło się bez chirurgicznej ingerencji!!!
Super profesjonalnie rozwiązany problem. Dzięki Panu Robertowi uwierzyłem, że są w Polsce świetni fachowcy.

Dziękuję i POLECAM WSZYSTKIM!!!

Nie lubię lekarzy bo przeważnie straszne z nich są pany ale ten całkiem spoko. Polecam

Byłem u Pana Roberta jakiś czas temu ale wizytę ciągle wspominam, i to bardzo dobrze wspominam, szczególnie porównując z moim poprzednim dentystą. Lekarz fachowy, tłumaczący, i co najważniejsze dla mnie z ogromną empatią oraz przemiłą asystentką :) Kanałówka wykonana szybko i bez zbędnych cierpień.

Mialam przyjemnosc wizyty u Pana Roberta 2 lata temu, czyli jakis czas temu ale nadal bardzo dobrze go wspominam. Bardzo przyjazny, fachowy, nie nadety jak niektorzy doktorzy, potrafi odstresowac rozmowa. Plomba ktora mi zrobil miewa sie, nie znam sie na stomatologii i nie wiem jaki material byl uzyty ale wypelnienie nie rozni sie od zeba. Mialam okazje byc u stomatologa zaraz na przeciwko ul Karpinskiego po drugiej stronie ulicy - niestety nie pamietam nazwy - i to byla totalna masowka - Pani Doktor sie spieszyla, ludzie czekali, robila zabiegi na ...

Mialam okazje byc u stomatologa zaraz na przeciwko ul Karpinskiego po drugiej stronie ulicy - niestety nie pamietam nazwy - i to byla totalna masowka - Pani Doktor sie spieszyla, ludzie czekali, robila zabiegi na raty (dala znieczulenie, kazala czekac i w tym samym czasie obslugiwala kogos innego) - nigdy wiecej.
Pan Robert poswieca pacjentowi cala uwage, jest profesjonalny ale zarazem usmiechniety i przyjazny.

Pan Robert jest przede wszystkim świetnym człowiekiem o wysoko rozwiniętej inteligencji emocjonalnej, a co za tym idzie słuchając pacjenta wnikliwie, doskonale wyszukuje istotę naszej wizyty. Cóż fachowości pozazdrości mu nie jeden kolega po fachu,jest uprzejmy,troskliwy,bardzo kompetentny i wciąż podnoszący swoje kwalifikacje.Dodatkowo towarzyszą nam wysokie standardy gabinetu oraz wyposażenie stawiające go w czołówce, oprócz świetnego specjalisty wspiera go zaplecze techniczne,które odpowiada na wszystkie nasze oczekiwania. Kolejnym ważnym argumentem jest stosunek ceny do jakości usługi, naprawdę jest to gabinet na każdą kieszeń. Szczerze polecam wszystkim, cóż moja rodzina już innego dentysty sobie nie wyobraża.
Mateusz

Jeszcze nigdy nie spotkałam lekarza o tak fantastycznym podejściu do pacjenta.To,w jaki sposób rozmawia z pacjentem i jego"kojący" głos spowodowały,że nawet nie zorientowałam się kiedy usunął mi bolącego zęba.Świetny lekarz.Polecam!!!

Fantastyczny lekarz, bardzo konkretny, a przy tym niesamowicie uprzejmy. Pełen profesjonalizm. A ta młoda asystentka rozbawiła mnie do łez i w ogóle zapomniałem o strachu przed zabiegiem. Polecam ten gabinet!

Polecam ten gabinet!