Jestem właścicielem Centrum Stomatologii I Implantologii STOMATOLOGIA STENCEL, w którym wraz ze sprawdzonym zespołem lekarzy oferuję leczenie zgodnie z obowiązującymi trendami w światowej stomatologii.

Specjalizuję się w chirurgii stomatologicznej, implantologii i protetyce - dziedzinach, które uwielbiam i którym poświęcam wiekszosc czasu zawodowego i prywatnego. Moje umiejętności i wiedza w tych dziedzinach gwarantują komfortowe, bezbolesne i efektywne leczenie.

Wykonuje następujące zabiegi:

- wszczepianie implantów oraz miniimplantów
- chirurgiczne ekstrakcje zębów zatrzymanych
- resekcje wierzchołków korzeni
- sterowana regeneracja kości
- rekonstrukcja warunków kostnych jako przygotowanie do implantacji
- plastyka dziąseł I kości
- przeszczepy bloków kostnych
- podnoszenie dna zatoki szczekowej
- plastyka połączeń ustno-zatokowych

Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuję, wykonując zabiegi w trudnych warunkach kostnych, gdzie wymagane jest odtworzenie kości z myślą o przyszłych implantach.

Doświadczenie zdobywałem biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach zagranicznych i krajowych.
Wykonałem kilkadziesiąt zabiegów pod okiem doświadczonego chirurga szczękowo-twarzowego. Współpraca trwa nieprzerwanie, dzięki czemu moi pacjenci mają możliwość leczenia schorzeń z zakresu chirurgii szczekowo-twarzowej w warunkach szpitalnych.

Zapewniam, że wykonywane przeze mnie zabiegi są bezbolesne dzięki stosowanym metodom znieczuleń.

Pracuję na róznych systemach implantologicznych (m.in. Ankylos firmy Dentsply, Astra, ICX), dostępnych w korzystnych cenach.

Współpracuję z anestezjologiem dr Grzegorzem Wojciechowskim, który wykonuje w Centrum STOMATOLOGIA STENCEL zabiegi analgosedacji (tzw. półnarkozy).

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu i czlonkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI) oraz Niemieckiego Stowarzyszenia Implantologicznego (DGOI).

Płynnie posługuję się językami niemieckim i angielskim, co pozwala mi obsługiwać pacjentów z całej Europy.

Prowadzone przeze mnie Centrym STOMATOLOGIA STENCEL to cztery nowoczesne gabinety, kompleksowo wyposażone, klimatyzowane i zapewniające komfort każdemu pacjentowi. Centrum posiada także pracownię rtg I tomograf komputerowy. Atmosfera w gabinecie, połączona z fachowością, pozwala pacjentom na przejście najbardziej stresujących procedur.

Każdy z lekarzy pracujących w Centrum specjalizuje sie w określonej dziedzinie stomatologii.
Specjaliści zapewniają konsultacje i pełną informację na temat leczenia. Umożliwia to pacjentom podjęcie świadomej decyzji w każdym aspekcie leczenia.

Zaufanie pacjentów oraz ich zadowolenie są priorytetem w działaniach Centrum Stomatologii i Implantologii STOMATLOGIA STENCEL. Dlatego wszystkie usługi są realizowane na najwyższym poziomie i z zachowaniem korzystnych cen.

Dosyc nieregularnie odwiedzam Pana Roberta od dłuższego czasu,nigdy nie m problemu żeby sie omówić na następny dzień,jesli jest taka potrzeba,czy tez z marszu.Kiedyś przywiozłam koleżankę o drugiej w nocy-przyjął.Nie chce sie za dużo rozpisywać-po prostu dobry stomatolog.

Miałam zaszczyt usuwać zęby u Pana Roberta i tak dobrą i fachową usługę dawno nie spotkałam a znieczulenie działa super a miałam usuwane 4 zęby na raz i to z przodu nic nie czułam ja więcej paniki "narobiłam "ale pan Robert mówi co będzie robił i jak to dalej będzie wyglądało.Syn też usuwał zęba i był zadowolony.Polecam gorąco

Super lekarz, miły, uprzejmy, fachowiec w swojej dziedzinie mimo swojego bardzo młodego wieku. Pracuje na bardzo dobrym sprzęcie. Ma wspaniałe podejście do pacjenta. Polecam tym którzy boją się chodzić do dentysty - ja nie chodziłem do dentysty przez 15 lat(ze strachu) a dzięki panu Robertowi wyleczyłem wszystkie zęby - a było co robić:)

świetny lekarz , konkretny , uprzejmy ,fachowy i bardzo przystojny:).

świetny lekarz , konkretny , uprzejmy ,fachowy i bardzo przystojny:).