Jestem właścicielem Centrum Stomatologii I Implantologii STOMATOLOGIA STENCEL, w którym wraz ze sprawdzonym zespołem lekarzy oferuję leczenie zgodnie z obowiązującymi trendami w światowej stomatologii.

Specjalizuję się w chirurgii stomatologicznej, implantologii i protetyce - dziedzinach, które uwielbiam i którym poświęcam wiekszosc czasu zawodowego i prywatnego. Moje umiejętności i wiedza w tych dziedzinach gwarantują komfortowe, bezbolesne i efektywne leczenie.

Wykonuje następujące zabiegi:

- wszczepianie implantów oraz miniimplantów
- chirurgiczne ekstrakcje zębów zatrzymanych
- resekcje wierzchołków korzeni
- sterowana regeneracja kości
- rekonstrukcja warunków kostnych jako przygotowanie do implantacji
- plastyka dziąseł I kości
- przeszczepy bloków kostnych
- podnoszenie dna zatoki szczekowej
- plastyka połączeń ustno-zatokowych

Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuję, wykonując zabiegi w trudnych warunkach kostnych, gdzie wymagane jest odtworzenie kości z myślą o przyszłych implantach.

Doświadczenie zdobywałem biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach zagranicznych i krajowych.
Wykonałem kilkadziesiąt zabiegów pod okiem doświadczonego chirurga szczękowo-twarzowego. Współpraca trwa nieprzerwanie, dzięki czemu moi pacjenci mają możliwość leczenia schorzeń z zakresu chirurgii szczekowo-twarzowej w warunkach szpitalnych.

Zapewniam, że wykonywane przeze mnie zabiegi są bezbolesne dzięki stosowanym metodom znieczuleń.

Pracuję na róznych systemach implantologicznych (m.in. Ankylos firmy Dentsply, Astra, ICX), dostępnych w korzystnych cenach.

Współpracuję z anestezjologiem dr Grzegorzem Wojciechowskim, który wykonuje w Centrum STOMATOLOGIA STENCEL zabiegi analgosedacji (tzw. półnarkozy).

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu i czlonkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI) oraz Niemieckiego Stowarzyszenia Implantologicznego (DGOI).

Płynnie posługuję się językami niemieckim i angielskim, co pozwala mi obsługiwać pacjentów z całej Europy.

Prowadzone przeze mnie Centrym STOMATOLOGIA STENCEL to cztery nowoczesne gabinety, kompleksowo wyposażone, klimatyzowane i zapewniające komfort każdemu pacjentowi. Centrum posiada także pracownię rtg I tomograf komputerowy. Atmosfera w gabinecie, połączona z fachowością, pozwala pacjentom na przejście najbardziej stresujących procedur.

Każdy z lekarzy pracujących w Centrum specjalizuje sie w określonej dziedzinie stomatologii.
Specjaliści zapewniają konsultacje i pełną informację na temat leczenia. Umożliwia to pacjentom podjęcie świadomej decyzji w każdym aspekcie leczenia.

Zaufanie pacjentów oraz ich zadowolenie są priorytetem w działaniach Centrum Stomatologii i Implantologii STOMATLOGIA STENCEL. Dlatego wszystkie usługi są realizowane na najwyższym poziomie i z zachowaniem korzystnych cen.

Byłam w sobote z bólem zęba , fachowa obsługa , polecam

Byłam w sobote z bólem zęba , fachowa obsługa , polecam

Bardzo sympatyczny lekarz, z dobrym podejściem do pacjenta, wzbudzający zaufanie. Profesjonalista w każdym calu. Wszystko dokładnie tłumaczy, omawia metody leczenia i problemy, z którymi się spotyka. Pracuje na bardzo dobrym sprzęcie, jest na bieżąco z najnowszymi metodami. I co najważniejsze, zawsze można się umówić na wizytę, o każdej porze. Szczerze polecam.

Poprostu profesjonalista...Wczoraj wieczorem bylem na wizycie z okropnym bolem zeba, bo wizycie zadnego bolu no i nie trzeba bylo zeba wyrywac:)

Byłam dzisiaj u pana Roberta,wyrywał mi ósemkę zero bólu,super naprawdę.Lekarz w 100% zna się na rzeczy,godny polecenia,zaufania ,pełen profesionalizm,jestem naprawdę zadowolona z jego usług, Grażyna

Grażyna

Polecam , polecam i jeszcze raz polecam...Bolał mnie kiedyś ząb..w bólach byłem prawie przez 2 tyg...Byłem u 4 stomatologów i różne były zdania, jeden chciał 2 zęby wyrywać, jeden mówił że to jest ósemka i trzeba ja wyrwać, inny że 6,7,8 do wyrwania koszt 1200zł, nie pomagały ketonale itp...Nikt jednak nie chciał decyzji podjąć i co osuwać...Pojechałem do Chorzowa do pana Roberta Stencel.Pan Robert mnie zbadał i diagnozę przestawił odrazu..Dziura jest w 7 zębie, wyleczymy zęba , usuniemy ból (bo na tym nan zależy) a później zobaczymy...Po tym wszystkim ból minął i mam dalej zęby, a inni chcieli mi wyrywać 3 zęby a rekordzista był w Mysłowicach aż cztery chciał wyrywać....:)

Pan doktor bardzo sympatyczny, wzbudził we mnie bardzo duże zaufanie, ma rewelacyjne podejście do pacjenta. Tłumaczy wszystko po kolei. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i mimo wysokiej ceny (jak na moją kieszeń) zdecydowałam się na dalsze leczenie gdyż żaden stomatolog nie wywarł na mnie tak pozytywnego wrażenia jak doktor Stencel. Polecam!

Wspaniały lekarz. Ma doskonałe podejście do pacjentów, poświęca im bardzo dużo czasu, wszystko dokładnie tłumaczy a do tego jest taki pogodny i spokojny. Szczerze polecam!

Szczerze polecam!

Poprostu super, podejście, tłumaczenie itd, itp . Lekarz na 6. gODNY POLECENIA.

Poprostu super, podejście, tłumaczenie itd, itp . Lekarz na 6. gODNY POLECENIA.

Poprostu super! ALe lepiej dbac o zabki wczesniej:P

Poprostu super! ALe lepiej dbac o zabki wczesniej:P

W życiu nie spotkałam tak miłego, kompetentnego lekarza jak Pan Robert. Ma bardzo dobre podejscie do strachliwych pacjentów i nawet przy ciężkich zabiegach można się czuć bezpiecznie. polecam!!!

polecam!!!