lekarz Robert Weisberger

Ginekolog położnik, USG

Rewelacyjny lekarz, zna się na swoim fachu, świetnie tłumaczy istotę choroby i sposoby jej leczenia, profesjonalnie podchodzi do pacjentki i poświęca jej wystarczająco dużo czasu. Polecam.

to nie jest tak, że każdy lekarz będzie odpowiadał nam na 100%. byłam u wielu lekarzy. na każdego tak się naczytałam ... Każdy przypadek jest inny i leczy się go indywidualnie. więc uważam, że na te wszystkie opinie trzeba wziąść jakąś "swoją" poprawkę. nie napiszę tutaj, że ten lekarz jest super i jedyny. wiem natomiast, że nie byłam mu obojętna, gdy zadzwoniłam, że mnie brzuch boli (a jestem w 7 m-cu ciąży) i mimo, że nie jestem jego pacjentką przyjął mnie późnym wieczorem po powrocie z wycieczki (to był piątek). wcale nie musiał. inni lekarze mi tej "nieplanowanej i niezapisanej" wizyty wcześniej odmówili ! nie muszę pisać co czułam. ten lekarz potraktował mnie poważnie. przebadał mnie na "10 stronę". i nie wiem jak dalej się spisze, ale świadomość, że mogę na niego liczyć o każdej porze jest dla mnie bardzo ważna.

Jestem pacjentką z wiecznymi problemami. Bardzo polecam Pana doktora, bardzo miły delikatny oraz kompetentny. Wizyta zawsze jest o czasie, bez czekania i nerwów. Kompleksowe wizyty.

Byłam na wizycie u pana doktora 2 kwietna, był to 10 tydzień ciąży licząc od okresu, pan doktor stwierdził że płód rozwija się dobrze, że słychać serce i wogóle wszystko dobrze,stwierdził że usg wskazuje na ok 9 tc. zapisał witaminy i ok. 3 tyg później dostałam krwawienia, zgłosiłam się do szpitala. Okazało się że moje dziecko nie żyje od 8 tygodnia...

Wspaniały lekarz kompetentny zna się na swojej pracy można na niego liczyć o każdej porze dnia i nocy Rewelacyjny Lekarz!!!

Gdy Pierwszy raz bylam u tego lekarza bylam zadowolona mialam grzybice wyleczyl mi na JAKIS CZAS PODOBNO TAK CZY TAK WRACA CHCIALAM ZAJSC W CIAZE PO TRZECH MIESIACACH SKIEROWAL MNIE NA BADANIA NIE POWIEDZIAL NAWET W KTORYM DNIU CYKLU ISC NA TE BADANIA PO USG (A TERAZ WIEM ZE ZROBIL TAK ZEBY TYLKO BYLO) STWIERDZIL ZE WSZYSTKO OK A DZIDZI NIE BYLO ZMIENILAM LEKARZA NA DR CZERWIKA ZNA SIE NA RZECZY USG WYGLADALO CALKIEM INACZEJ TERAZ WIEM ZE NIE MIALAM OWULACJI I MAM NADZIEJE ZE NIEDLUGO BEDE MIEC DZIDZIE JAK KOLEZANKA NAPISALA UPRZEJMOSCIA SIE NIE WYLECZY

nie polecam tego lekarza brak wiedzy na problemy ciążowe nie radzi sobie z ciążą wysokiego ryzyka i problemami z tym związanymi.

Najwspanialszy lekarz pod słońcem.To dzięki niemu na świat przyszło moje upragnione dziecko, choć myślałam ,że nigdy już nie zostanę mamą . Wcześniej chodziłam do innych lekarzy, po kilku poronieniach straciłam nadzieje na macierzyństwo.Szczęśliwie trafiłam do tego lekarza. To dzięki niemu po półrocznym leczeniu zaszłam w ciążę. To dzięki jego wiedzy i fachowości szczęśliwie ją donosiłam. Nie wiem jak mu się odwdzięczyć.

Nie polecam lekarza.Miły,kompetentny, ale zero doświadczenia,słabe podejście do problemów pacjentki.Powinien zająć sie weterynarią a nie ginekologią ... Pozdrawiam

Wspaniały lekarz ,godny polecenia! Spełnia moje oczekiwania w 100% . Świetny fachowiec , atmosfera wspaniała ,poświęca pacjentowi tyle czasu ile on potrzebuje, wszystko wyjaśnia ,zawsze ma czas ,gdy coś się dzieje o każdej porze można się z nim skontaktować . Lekarz nr. 1 ! Gorąco polecam !