lekarz Robert Weisberger

Ginekolog położnik, USG

kobiety z daleka od tego lekarza bo ja zapłacilam wysoka cene za brak jego wiedzy nie radzi sobie jak jest problem omijajcie go kobiety w ciąży naprawde.

Byłam na wizycie u pana doktora 2 kwietna, był to 10 tydzień ciąży licząc od okresu, pan doktor stwierdził że płód rozwija się dobrze, że słychać serce i wogóle wszystko dobrze,stwierdził że usg wskazuje na ok 9 tc. zapisał witaminy i ok. 3 tyg później dostałam krwawienia, zgłosiłam się do szpitala. Okazało się że moje dziecko nie żyje od 8 tygodnia...

Wspaniały lekarz kompetentny zna się na swojej pracy można na niego liczyć o każdej porze dnia i nocy Rewelacyjny Lekarz!!!

POLECAM,JEST MIŁY, ZNA SIĘ NA SWOIM ZAWODZIE,!!!!WSZYSTKO TŁUMACZY,CZĘSTO ZLECA BADANIA PODCZAS CIĄŻY.NAPRAWDĘ POLECAM

Od ponad 15 lat chodzę na wizyty do tego właśnie pana doktora i nie wyobrażam sobie że miałoby byc inaczej. Polecam...

Polecam tego lekarza, gdyż jest kompetentny.

Polecam tego lekarza, gdyż jest kompetentny.

Znakomity fachowiec i cudowny człowiek.

Znakomity fachowiec i cudowny człowiek.

Wspaniały lekarz!! Po pierwszej wizycie u Pana Doktora stwierdziałam ,że konczę moje poszukiwania dobrego i fachownego lekarza.Pan Doktor jest naprawde najlepszy . Polecam

Do tego lekarza chodzę już ponad rok i jestem bardzo zadowolona.Jest uprzejmy,zawsze wszystko tłumaczy,doradzi.Zawsze podczas cytologii zagaduje mnie,żebym nie myślała o tym badaniu.Lekarz godny polecenia.

Lekarz,który naprawdę zna się na tym co robi.Poleciłam go wszystkim swoim znajomym i wszystkie bardzo zadowolone POLECAM!!!

POLECAM!!!