lekarz Robert Weisberger

Ginekolog położnik, USG

Rewelacyjny lekarz,najlepszy z jakim się do tej pory spotkałam. Prowadził moja ciażę. Jest kompetentny ,mily i odpowiada nawet na najgłupsze pyatnia wystraszonej pacjentki.

Bardzo dobry lekarz. Polecam go wszystkim kobietom.

Bardzo dobry lekarz. Polecam go wszystkim kobietom.

Najwspanialszy lekarz pod słońcem.To dzięki niemu na świat przyszło moje upragnione dziecko, choć myślałam ,że nigdy już nie zostanę mamą . Wcześniej chodziłam do innych lekarzy, po kilku poronieniach straciłam nadzieje na macierzyństwo.Szczęśliwie trafiłam do tego lekarza. To dzięki niemu po półrocznym leczeniu zaszłam w ciążę. To dzięki jego wiedzy i fachowości szczęśliwie ją donosiłam. Nie wiem jak mu się odwdzięczyć.

znam kilku,,nie ma lepszego pod każdym względem,wspolczuje tym ,ktore nadal szukaja swojego gina

Najlepszy ginekolog w Małopolsce jako jedyny z wielu lekarzy potrafił zdiagnozować moją chorobę i zastosować odpowiednie leczenie . Kompetencja na najwyższym poziomie !

nie polecam zwłaszcza w przychodni,masakra,nawe przy małej ilości pacjentek czeka się czasem parę dobrych minut! zanim poprosi....do gabinetu.zaczyna pracę nie na czas i konczy długo przed czasem ,popołudniu o 16 już go niema mimo że godziny przyjęcia są do 17.PORAŻKA!!!!! wcześniej był z niego super lekarz teraz przyjmuje na przysłowiową sztukę...

to nie jest tak, że każdy lekarz będzie odpowiadał nam na 100%. byłam u wielu lekarzy. na każdego tak się naczytałam ... Każdy przypadek jest inny i leczy się go indywidualnie. więc uważam, że na te wszystkie opinie trzeba wziąść jakąś "swoją" poprawkę. nie napiszę tutaj, że ten lekarz jest super i jedyny. wiem natomiast, że nie byłam mu obojętna, gdy zadzwoniłam, że mnie brzuch boli (a jestem w 7 m-cu ciąży) i mimo, że nie jestem jego pacjentką przyjął mnie późnym wieczorem po powrocie z wycieczki (to był piątek). wcale nie musiał. inni lekarze mi tej "nieplanowanej i niezapisanej" wizyty wcześniej odmówili ! nie muszę pisać co czułam. ten lekarz potraktował mnie poważnie. przebadał mnie na "10 stronę". i nie wiem jak dalej się spisze, ale świadomość, że mogę na niego liczyć o każdej porze jest dla mnie bardzo ważna.

Lekarz miły, wydawałoby się że kompetentny, jednak ze swojego doświadczenia, czego nikomu nieżyczę dobry tylko wtedy jak wszystko jest w porządku. Kiedy pojawia się problem raczej bym go nie poleciła.

Bardzo dobry lekarz,polecam wszystkim kobietom

Bardzo dobry lekarz,polecam wszystkim kobietom

Jestem pacjentką DR WEISBERGERA od pięciu lat, nigdy sie na Nim nie zawiodłam,zawsze tłumaczy wszystkie badania i jest godny zaufania, polecam