lekarz Robert Weisberger

Ginekolog położnik, USG

Gdy Pierwszy raz bylam u tego lekarza bylam zadowolona mialam grzybice wyleczyl mi na JAKIS CZAS PODOBNO TAK CZY TAK WRACA CHCIALAM ZAJSC W CIAZE PO TRZECH MIESIACACH SKIEROWAL MNIE NA BADANIA NIE POWIEDZIAL NAWET W KTORYM DNIU CYKLU ISC NA TE BADANIA PO USG (A TERAZ WIEM ZE ZROBIL TAK ZEBY TYLKO BYLO) STWIERDZIL ZE WSZYSTKO OK A DZIDZI NIE BYLO ZMIENILAM LEKARZA NA DR CZERWIKA ZNA SIE NA RZECZY USG WYGLADALO CALKIEM INACZEJ TERAZ WIEM ZE NIE MIALAM OWULACJI I MAM NADZIEJE ZE NIEDLUGO BEDE MIEC DZIDZIE JAK KOLEZANKA NAPISALA UPRZEJMOSCIA SIE NIE WYLECZY

Ten doktor jest naprawde godny polecenia...jako jedyny pomógł mi w zdiagnozowaniu choryby z którą borykałam się przez trzy lata on pomógł mi po pierwszej wizycie...jest naprawde uprzejmy pod czas wizyty nie czuje dyskomfortu..Człowiek który wszystko wytłumaczy ...uważam że jest godny polecenia....!!!

Wspaniały lekarz ,godny polecenia! Spełnia moje oczekiwania w 100% . Świetny fachowiec , atmosfera wspaniała ,poświęca pacjentowi tyle czasu ile on potrzebuje, wszystko wyjaśnia ,zawsze ma czas ,gdy coś się dzieje o każdej porze można się z nim skontaktować . Lekarz nr. 1 ! Gorąco polecam !

Jestem zbulwersowana poprzednimi opiniami no, ale się jeszcze taki nie urodził co by wszystkim dogodził.Jedno tylko potwierdzam specjalizacji z psychiatrii nie zrobił.

Bardzo miły, sympatyczny,doskonale tłumaczy, dużo rozmawia z pacjętem.

Bardzo miły, sympatyczny,doskonale tłumaczy, dużo rozmawia z pacjętem.

jest dobrym lekarzem mnie sie juz spodobal na pierwszej wizycie polecam

jest dobrym lekarzem mnie sie juz spodobal na pierwszej wizycie polecam

Bardzo miły i kompetenty lekarz. Zaskakuje swoim oddaniem dla pracy i poświęceniem dla pacjenta.

Jest naprawde oki polecam wszyskim kobietom

Jest naprawde oki polecam wszyskim kobietom

lekarz uprzejmy,sympatyczny aczkolwiek uprzejmośćią was nie wyleczy.Jeżeli chodzi opoważny problem zdrowotny to nie umie sobie poradzić.Dla mnie ważne jest też to aby lekarz pracował w szpitalu.

bardzo dobry specjalista prowadził mnie w ciąży i wszystko było ok,

bardzo dobry specjalista prowadził mnie w ciąży i wszystko było ok,