dr n. med. Robert Wojdan

2,5
2,6

W ogóle nie wiem czy piszecie o tym samym człowieku?? Chodzę do dr Wojdana od około 2 lat, zawsze pogada, wszystko wyjaśni, nigdy nie podniósł głosu, fachowiec w każdym calu. Zdarza mi się również dzwonić do niego w razie jakiś wątpliwości, i nigdy nie zdarzyło mi się, żeby mnie źle potraktował. Niedawno poroniłam ciążę , przyjął mnie pocieszył ,wyjaśnił. Mam nadzieje, że wkrótce uda mi się ponownie zajść w ciążę, i że będzie prowadził ją również DOKTOR ROBERT WOJDAN. Gorąco polecam tego lekarza.

Bardzo dobry lekarz, specjalista z ogromną wiedzą, trafna diagnoza pozwolila mi na wyleczenie dolegliwosci z ktorymi borykalam sie przez dluugi czas...niestety zaden ginekolg u ktorego wczesniej bylam nie pomogl mi tak jak Doktor Robert Wojdan,którego poznałam w CM Medicover Katowice Graniczna, to lekarz z powolania, poza tym mily czlowiek, bardzo go lubie, ma prawo byc czasem w zlym humorze jak kazdy, ale mi nie odmowil pomocy za co bardzo go cenię, osobiscie nie spotkalam lepszego ginekologa.

Wybrałam się do tego lekarza, aby potwierdzić ciążę - był to 9tc. Poszłam tak wczesnie ponieważ w pierwszej ciąży w tym samym czasie pojawiło się krwawienie i trafiłam do szpitala na podtrzymanie. Odczuwałam bóle, więc bałam się, że sytuacja się powtórzy. Od progu zostałam zrugana bardzo chamsko, że tak wcześnie przychodzę. Doktor zrobił mi badanie USG z wielką łaską mówiąc, że i tak jest "daremne". Znalazł pęcherzyk. Zapytałam czy jeśli nie wiedząc o ciąży brałam leki takie jak apsiryna - mogłam zaszkodzić dziecku - usłyszalam - że "się okaże na badaniach prenatalnych. w życiu nie trafiłam do takiego chamskiego lekarza. Wyszłam zszokowana. Więcej na pewno do niego nie pójdę. O jego popularności świadczy liczba wolnych wizyt w Medicover. Nie rozumiem dlaczego prywatna poradnia trzyma kogoś takiego.

Kochane kobietki odradzam tego lekarza, jestem w ciąży i poszłam to tego lekarza bo myślałam że jako dr n.medycznych to jakiś autorytet widać na tych studiach nauczył się wszystkiego ale nie podejścia do kobiety, Ciekawa jestem czy swoją matkę tez tak traktuje arogancko jak mnie potraktował wyszłam po wizycie spłakana jak koza po prostu nic dodać nic ująć cham i nic więcej!

Bardzo kompetentny lekarz. Bardzo szybko poprzez szereg badan diagnostycznych stwierdzil u mnie mikrogruczolaka przysadki mózgowej, skierował do naurochirurga który był pod wrażaniem tak szybkiej i trafnej diagnozy, neurochirurg mógł od razu podjąć leczenie. Gorąco polecam

... odradzam kobietom dla których wizyta u ginekologa to przeżycie i się wstydzą. Ja od 10 lat chodzę do różnych ginekologów i myślałam że mam lajtowe podejście, ale u tego lekarza czułam się strasznie. Prawie wszystko co powiedziałam wyśmiane albo zbagatelizowane, a atmosfera w czasie badania bardzo krępująca.

Lekarz rzeczowy i kompetentny, miły i dowcipny człowiek umiejący stworzyć sympatyczna i nie krępująca atmosferę w czasie badania. Polecam

Niestety podzielam opinię większości osób które tu się wypowiadają. Żałuję, że wcześniej nie sprawdziłam opinii o tym lekarzu. (Pomijając fakt że wyszłam z płaczem na końcu nosa z powodu komentarzy dot. mojego prywatnego życia i decyzji,które lekarza nie powinny w ogóle obchodzić, bo nijak nie dotyczą mojego zdrowia, a nie przyszłam na wizytę towarzyską dowiedzieć się, co lekarz o mnie myśli) jestem bardzo niezadowolona z leczenia, przyszłam skierowana przez endokrynologa z konkretną sprawą na konsultację. Nie dostałam skierowania na badania krwi które miał wg zaleceń endokrynologa zlecić i przeanalizować ginekolog. W czasie wywiadu mówiłam że mam długie(30-40dni), ale bardzo regularne cykle, w trakcie badania dostałam krwawienia, a wyszłam ze... skierowaniem na badanie czy nie jestem w ciąży! i z diagnozą "wtórny zanik miesiączki (brak miesiączki od 3 cykli)"- czyli totalny absurd (recytowałam z kalendarzyka miesiączkowego kolejne terminy,dostałam okresu przy lekarzu!)Kiedy mówiłam lekarzowi że na pewno nie jestem w ciąży, to stwierdził że mogę go okłamywać!!! Po co miałabym kłamać skoro przyszłam na badania kontrolne i nie chciałam od niego żadnych leków? Jestem dorosła, byłam sama na badaniach, jaki miałabym cel w okłamywaniu lekarza w takiej kwestii? Jak dla mnie totalna porażka, i to w Medicover, w prywatnym gabinecie... Szkoda kasy dziewczyny.

wizyty w centrum medicover w Katowicach. Jak dla mnie lekarz bardzo kompetentny, prowadzi moją pierwszą ciążę.

Dramat!!! Byłam na wizycie 25 maja (dzień przed swoim ślubem). Pan Doktor przywitał mnie awanturą z powodu spóźnienia, następnie awanturą, że nie mam jednego stałego lekarza oraz że nie mam ze sobą wyników poprzednich badań. Dodam, iż poszłam wyłącznie po skierowanie na badania hormonalne. Lekarz nie rozmawiając ze mną o moich przypadłościach kazał położyć się na fotelu robiąc mi następnie badanie cytologiczne, o czym mnie nie poinformował. Badanie wykonane było nie jak przywykłam patyczkiem podobnym do patyczków higienicznych, lecz małymi plastikowymi "grabkami". Dodam, że mam 27 lat i wykonywałam cytologię już 3 razy - ta była wyjątkowo bolesna! Lekarz jak pisały moje poprzedniczki arogancki, nieprzyjemny! Odradzam.