dr n. med. Robert Wojdan

2,5
2,6

Lekarz niestety jest nieuprzejmy. Podczas wizyty ma się wrażenie, że najlepiej by było o nic nie pytać, bo wszystko lekarzowi przeszkadza. Trudno mi oceniać wiedzę Pana doktora. Natomiast z pewnością nie posiada on empatii tak ważnej w zawodzie przez siebie wykonywanym

Byłam pierwszy i ostatni raz u tego lekarza. Uważam, że w centrum Medicover w Katowicach nie powinien pracować tak obcesowy i nieprzyjemny lekarz. Wcale się nie dziwię, że jako jedyny ma wolne terminy wizyt podczas gdy inni lekarze mają zapełnione grafiki na okres najbliższych dwóch miesięcy.

Byłam u doktora raz aby potwierdzić ciążę wyglądał jakby tyle co wstał albo coś wypił niesympatyczny arogancki

Bardzo nieuprzejmy i nie sympatyczny lekarz, jak by jego praca była karą! Ale, kto wie, może jest dobrym specjalistą.

Nigdy nie trafiłam na lekarza, który ma takie obcesowe podejście do pacjenta

Nigdy nie trafiłam na lekarza, który ma takie obcesowe podejście do pacjenta

Na wizycie byłam w Medicoverze w Katowicach na Chorzowskiej. Lekarz nie chciał mi przepisać skierowania na badania hormonalne tłumacząc, że wyglądam na zdrową, a medivover badania hormonów kosztuja mnóstwo pieniędzy i nie pokrywa tego pakiet!Majac wczesniej problemy z hormonami "stresu" doradził picie wieczorem wina, słuchanie muzyki i zmiane pracy! Nie pobrał nawet cytologii, ani nie zrobil badania! Za co mu Medicover płaci? bardzo niemiły człowiek! Nie polecam żadnej kobiecie, która chce poczuć troske o swoje zdrowie..równiez psychiczne.

byłem z żoną u tego lekarza, wizyta trwała 15 minut i kosztowała 110 złotych , wyszła z jego gabinetu zapłakana i bardziej zestresowana. Brak mi słów, to jest lekarz!!!!. Nie polecam.

jestem pod wrażeniem tego lekarza byłam u niego pierwszy raz wywarł na mnie dobre wrażenie. lubię kompetentnych lekarzy lubia rozmawiać z pacjentkami prowadzą wywiad wysmienicie więc on zaasługuje na miano lepszego lekarza.