lekarz Roman Brzóska

Ortopeda

Jestem 8mą dobę po artroskopii prawego barku wykonanej przez dr. Brzóskę.Po upadku na schodach mój bark całkowicie przestał funkcjonowac.Badania wykazały ,że nastąpiło całkowite uszkodzenie wszystkich ścięgien stożka rotatorów z retrakcją w stopniu3 wg Patte ,Zwichnięcie przednie ścięgna głowy długiej bicepsa oraz powstał zaawansowany zespół ciasnoty podbarkowej.Po wizycie u dr. Brzóski odzyskałam nadzieję na powrót sprawności ręki po koniecznej operacji.Jak już pisałam jestem już po zabiegu wykonanym przez tego wspaniałego DOKTORA .Cały zabieg przebiegł bez jakichkolwiek komplikacji a ja na 2gi dzień wróciłam do domu.DOKTORZE DZIĘKUJĘ!!! Jestem dozgonnie wdzięczna Grażyna Szczepanowska-Krawet

Rewelacja przeszłem artroskopie barku w Gdańsku ,którą spartaczyli . Podjęłam się kolejnej u dr brzóski i wszystko jest ok !!!!!!!!!! Polecam

Rewelacja przeszłem artroskopie barku w Gdańsku ,którą spartaczyli .
Podjęłam się kolejnej u dr brzóski i wszystko jest ok !!!!!!!!!! Polecam

Super gość, po 9-ciu miesiącach od rekonstrukcji barku gram w siatkówkę. Wiedza, podejście i profesjonalizm. Nie spotkałem większego zawodowca a mam 50-tkę. Jak jest możliwość wyboru, to tylko dr. Brzóska

Po nawykowych zwichnięciach stawu barkowego prawego wykonał artroskopię barku. Sam nie był pewien czy uda się zabieg bo miałam już bardzo zniszczony bark. Na chwilę obecną ręka jest sprawna,że nigdy nie będzie taka jak lewa też mi powiedział, ale zabieg to nie wszystko, on pouczył mnie dokładnie co i jak mam robić aby doprowadzić rękę do sprawności. Polecam tego lekarza wszystkim, którzy takiej pomocy potrzebują i oczekują.

wszystko było by dobrze tylko czas oczekiwania na operacje około 8 lat publicznie. A prywatnie trochę się zdziwiłem kosz to 14000 zł lecz czas oczekiwania to zaledwie 4 tygodnie. Wszyscy piszą same superlatywy o lekarzu i się zgadzam, jednak nikt nie opowiedział się się czy poddał się operacji prywatnie czy publicznie. Bardzo chciałbym aby ktoś się opowiedział na ten temat. dziękuje.

bylem u 2 lekarzy, zdefiniowali moj problem przy czym 1 z nich polecil mi konsultacje z p.Brzozka. Umowilem sie na wizyte, dosc dlugo czekalem, ale w koncu sie udalo. Okazalo sie, ze przyczyna bolu jest cos zupelnie innego. Badanie trwalo ok.30min i bylo szczegolowe. Moge polecic tego lekarza z czystym sumieniem

Moralne dno, podejmie się każdej operacji byleby zgarnąć kasę. U mojej matki cierpiącej na zespół Muenchausena wykona zbędną operację barku, w efekcie dopiero teraz stała się kaleką i naciąga ją na kolejną operację.

Rzadko mam do czynienia z lekarzami. Moje opinie o lekarzach były jedynie zasłyszane od znajomych. Nie zawsze były one pochlebne. Dr Brzóskę "wyszukałem" w internecie zapoznając się z kilkoma stronami zajmującymi się rankingami najlepszych lekarzy. Cieszę się, że mogłem wreszcie poznać dra Brzóskę, tym bardziej, że dużo dobrego o nim słyszałem i czytałem. Muszę stwierdzić, że opinie te nie były przesadzone. Z pełną odpowiedzialnością polecam kompetencje dra Romana Brzóski.

Naciągnął mnie na artroskopie barku, która mi w ogóle nie była potrzebna. Ręka boli nadal jak diabli. Na operację musiałem wziąć kredyt, którego teraz nie mogę spłacać, bo nie jestem w stanie pracować z powodu bólu, ani nie stać mnie na dalsze leczenie. Dzięki doktorze!

Uprzejmy, konkretny, wczuwa się w sytuację pacjenta, delikatny, godny polecenia

Uprzejmy, konkretny, wczuwa się w sytuację pacjenta, delikatny, godny polecenia