lekarz Roman Brzóska

20.05.2013r artroskopia barku. Po zabiegu zalecenia do których zastosowałem się pełen ufności. To zaprocentowało. Pół roku po zabiegu jest lepiej niż można byłoby się spodziewać. Pan doktor prowadzi pacjenta w sposób profesjonalny, wyjaśni wszelkie wątpliwości i "mity". Ale nie wykona PRACY za pacjenta. Uważam, że razem tworzymy dobry zespół do którego zaprosiliśmy ostatnio w pełni zaangażowaną rehabilitantkę. Mam szczęście, że to doktor Brzóska opiekuje sią mną. Mieszkam we Wrocławiu i muszę dojeżdżać do Bielska, ale nie żałuję! Szczerze polecam Pana doktora Romana Brzóskę!

Super gość, po 9-ciu miesiącach od rekonstrukcji barku gram w siatkówkę. Wiedza, podejście i profesjonalizm. Nie spotkałem większego zawodowca a mam 50-tkę. Jak jest możliwość wyboru, to tylko dr. Brzóska

Fatalny lekarz. Kilka razy zmieniał diagnozę. Często nie ma go w wyznaczonym terminie wizyty. Zlecił zabieg za który zapłaciłem z własnej kieszeni 8 tys. i który niczego nie zmienił, ręka nadal boli. Kompletna porażka. Nie polecam!!!

Po nawykowych zwichnięciach stawu barkowego prawego wykonał artroskopię barku. Sam nie był pewien czy uda się zabieg bo miałam już bardzo zniszczony bark. Na chwilę obecną ręka jest sprawna,że nigdy nie będzie taka jak lewa też mi powiedział, ale zabieg to nie wszystko, on pouczył mnie dokładnie co i jak mam robić aby doprowadzić rękę do sprawności. Polecam tego lekarza wszystkim, którzy takiej pomocy potrzebują i oczekują.

wszystko było by dobrze tylko czas oczekiwania na operacje około 8 lat publicznie. A prywatnie trochę się zdziwiłem kosz to 14000 zł lecz czas oczekiwania to zaledwie 4 tygodnie. Wszyscy piszą same superlatywy o lekarzu i się zgadzam, jednak nikt nie opowiedział się się czy poddał się operacji prywatnie czy publicznie. Bardzo chciałbym aby ktoś się opowiedział na ten temat. dziękuje.

Jest to wspaniały lekarz. Niedawno przeszedłem operację która została wykonana BARDZO DOBRZE. Lekarz potrafił przed operacją wyjaśnić mi co mi dolega i krok po kroku wytłumaczył jak będzie wyglądała operacja. Wzbudza wielkie zaufanie, jest miły ,uprzejmy a przede wszystkim kompetentny. On jedyny od razu powiedział dobrą diagnozę czego nie mogę powiedzieć o słynnym szpitalu Urazowym w Piekarach Śląskich gdzie powiedziano mi iż jestem zdrowy , mam nie symulować i iść do pracy!!! Doktor Brzózka zrobił: Artroskopię barku lewego. Rekonstrukcję przyczepu ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego i warstwy głębokiej podgrzebieniowej. Tenodeza ścięgna głowy długiej bicepsa. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ Doktorowi Brzózce za operację i dobrą diagnozę!!!!

Jestem 8mą dobę po artroskopii prawego barku wykonanej przez dr. Brzóskę.Po upadku na schodach mój bark całkowicie przestał funkcjonowac.Badania wykazały ,że nastąpiło całkowite uszkodzenie wszystkich ścięgien stożka rotatorów z retrakcją w stopniu3 wg Patte ,Zwichnięcie przednie ścięgna głowy długiej bicepsa oraz powstał zaawansowany zespół ciasnoty podbarkowej.Po wizycie u dr. Brzóski odzyskałam nadzieję na powrót sprawności ręki po koniecznej operacji.Jak już pisałam jestem już po zabiegu wykonanym przez tego wspaniałego DOKTORA .Cały zabieg przebiegł bez jakichkolwiek komplikacji a ja na 2gi dzień wróciłam do domu.DOKTORZE DZIĘKUJĘ!!! Jestem dozgonnie wdzięczna Grażyna Szczepanowska-Krawet

Dr Brzóska operował mnie w grudniu 2011. Podczas wypadku samochodowego doznałam szeregu obrażeń w tym obrażeń barku. Pan Dr zrekonstruował przyczep ścięgna mięśnia nad i pod grzebieniowego za pomocą implantów, "naprawił" złamany guzek większy wraz z przyczepem ścięgna mięśnia podłopatkowego, itd. Przed operacją nie mogłam podnieść ręki do góry, nie mówiąc już o uczesaniu się czy wykonaniu jakichkolwiek czynnościach domowych. W chwili obecnej ręka jest już prawie sprawna w pełni, ale rehabilitacja wymagała dużo poświęceń. Jednak warto było. Doktora polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalisty!!! Jest to osoba w pełni oddana temu, co robi. Poświęca dużo czasu na wytłumaczenie problemu, po zabiegu wymaga częstych konsultacji w celu sprawdzenia postępów. Wszystko skrupulatnie notuje. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości to gwarantuję, iż po pierwszej wizycie całkowicie zostaną one rozwiane.

Uprzejmy, konkretny, wczuwa się w sytuację pacjenta, delikatny, godny polecenia

Uprzejmy, konkretny, wczuwa się w sytuację pacjenta, delikatny, godny polecenia

bylem u 2 lekarzy, zdefiniowali moj problem przy czym 1 z nich polecil mi konsultacje z p.Brzozka. Umowilem sie na wizyte, dosc dlugo czekalem, ale w koncu sie udalo. Okazalo sie, ze przyczyna bolu jest cos zupelnie innego. Badanie trwalo ok.30min i bylo szczegolowe. Moge polecic tego lekarza z czystym sumieniem