lekarz Roman Brzóska

Polecam dr Romana Brzóskę wszystkim, którzy mają problemy z barkiem. Po wypadku leczyłem sie przez 3 lata w różnych klinikach w Polsce u różnych sławnych profesorów i bezskutecznie. W lutym 2009 r. trafiłem dzięki Bogu do doktora Brzóski - wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Po zabiegu mam sprawny bark, jak przed wypadkiem i wreszcie śpię nie budząc się z bólu. Serdecznie pozdrawiam.

leczylem sie u tego lekarza 2 lata po ciezkim wypadku w pracy i dziekuje za to ze trafilem wlasnie na niego jest wspanilym czlewiekiem a co najwazniejsze bardzo dobrym lekarzem poswiecal mi tyle czasu ile mogl nie dam zlego slowa na niego powiedziec polecam

Dr.Brzóska wspaniały lekarz polecam wszystkim z problemami barku jest uprzejmy konkretny w leczeniu schorzenia spełnił moje oczekiwania mam do niego pełne zauanie.Pozdowinia pacjentki Sylwi z opola.

DOKTOR BRZÓSKA WSPANIAŁY NIE TYLKO JAKO LEKARZ ALE I CZŁOWIEK. BARDZO SYMPATYCZNY I UPRZZEJMY, MIMO ZMĘCZENIA PO WIELU ZABIEGACH ODWIEDZIŁ SWOICH PACJETÓW Z PYTANIEM O SAMOPOCZUCIE.

DOKTOR BRZÓSKA WSPANIAŁY NIE TYLKO JAKO LEKARZ ALE I CZŁOWIEK.

To wyśmienity fachowiec.Nie dam złego słowa powiedzieć na doktora Brzóske.Zawsze chętny pomóc i doradzić co dalej.Jedyny minus to wieczne kolejki do niego.

Jest wspaniałym lekarzem polecam wszystkim z problemami barku , uprzemy wytłumaczy wszystko o zabiegu martwi się o pacjenta w trakcie i po zabiegu poświęca swój czas na pacjenta po operacji . żeby wszyscy ortopedzi byli tacy jak on Polecam Gorąco pacjent pana doktora pozdr. Przemek P

Złego słowa nie powiem na temat doktora Romana Brzóski.Według mnie super lekarz,świetny specjalista i co najważniejsze kocha to co robi.Lecze sie u niego juz 1,5 roku i jestem bardzo zadowolona.Wykonal juz u mnie jedna bardzo powazna operacje i czekam na nastepna..naprawde polecam...super specjalista..:D

Po pierwszej wizycie byłam załamana lekarz dodatkowo kazał mi wykonać zdjęcia w swojej klinice za które zapłaciłam dodatkowo 60 zł pomimo iż miałam rezonans i poprzednie zdjęcia powiedział że bez operacji się nie obejdzie i będzie coraz gorzej po konsultacji z profesorem Ortopedii z renomowanej kliniki na śląsku okazało się że operacja wcale nie jest potrzebna a po zabiegu może być jeszcze gorzej gdyż mogą wystąpić rożne powikłania .ten lekarz zoperował by każdego pacjenta gdyż dostaje za to duże pieniądze a powikłania leczą później państwowe szpitale .

Bardzo kompetentny , dobry specjalista z szansami na doskonałego ortopedę . Uwielbia swoją pracę i wykonuje ją z pasją . Myślę , że za niedługo będzie Go znała cała Polska a poza tym to spoko Gość. Pozdrawiam

Myślę , że za niedługo będzie Go znała cała Polska a poza tym to spoko Gość.
Pozdrawiam

Wspaniały lekarz miły i uprzejmy człowiek wytłumaczy chorobę i metodę leczenia, polecam