lekarz Roman Brzóska

Ortopeda

Super specjalista, jestem po zabiegu operacyjnym artroskopii barku.Zabieg był w czerwcu 2010r.Od 2 tygodni prowadzę rehabilitację zaleconą przez dr Brzóskę.Z dnia na dzień widać efekty.Dr Brzóska jest naprawdę wybitnym lekarzem specjalistą w rekonstrukcji barku.Jeszcze się z takim lekarzem jak dr Brzóska nie spotkałem.Polecam wszystkim chorym .Marek z Sieradza.

Moralne dno. Wykona każdą operację byleby skasować forsę. U mojej matki cierpiącej za zespół Muenchausena wykonał operację barku, która doprowadziła do pogorszenia stanu zdrowia, teraz naciąga ją na kolejną operację.

Polecam dr Romana Brzóskę wszystkim, którzy mają problemy z barkiem. Po wypadku leczyłem sie przez 3 lata w różnych klinikach w Polsce u różnych sławnych profesorów i bezskutecznie. W lutym 2009 r. trafiłem dzięki Bogu do doktora Brzóski - wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Po zabiegu mam sprawny bark, jak przed wypadkiem i wreszcie śpię nie budząc się z bólu. Serdecznie pozdrawiam.

Operacja prawy bark dwa lata temu ,mimo że zabieg troszkę za późno ale to z winy lekarzy przychodni rejonowej w moim mieście ,najprawdopodobniej za parę lat będę musiał znów odwiedzić dr Brzóskę ,oczywiści pozdrawiam. Paweł z dolnego śląska

Paweł z dolnego śląska

5 lekarz z rzędu, ale pierwszy który rozpoznał zerwanie ACL.

5 lekarz z rzędu, ale pierwszy który rozpoznał zerwanie ACL.

leczylem sie u tego lekarza 2 lata po ciezkim wypadku w pracy i dziekuje za to ze trafilem wlasnie na niego jest wspanilym czlewiekiem a co najwazniejsze bardzo dobrym lekarzem poswiecal mi tyle czasu ile mogl nie dam zlego slowa na niego powiedziec polecam

Fatalny lekarz. Kilka razy zmieniał diagnozę. Często nie ma go w wyznaczonym terminie wizyty. Zlecił zabieg za który zapłaciłem z własnej kieszeni 8 tys. i który niczego nie zmienił, ręka nadal boli. Kompletna porażka. Nie polecam!!!

Świetny lekarz przy pierwszej wizycje odrazu podał diagnoze i skierował mnie na zabieg jestem już po operacji barku, która się udała . Teraz czeka mnie rehabilitacja w klinice .Ale wszystko jest jak w najlepszym porządku.

Świetny lekarz przy pierwszej wizycje odrazu podał diagnoze
i skierował mnie na zabieg jestem już po operacji

Diagnoza bezbłędna (po kilku nietrafionych ze strony innych lekarzy), operacja przyniosła oczekiwane efekty, wiedziałam, co, dlaczego i jak zostanie wykonane, rehabilitacja po zabiegu pod pełną kontrolą i zaangażowaniem lekarza, oby takich lekarzy jak najwięcej

Jest wspaniałym lekarzem polecam wszystkim z problemami barku , uprzemy wytłumaczy wszystko o zabiegu martwi się o pacjenta w trakcie i po zabiegu poświęca swój czas na pacjenta po operacji . żeby wszyscy ortopedzi byli tacy jak on Polecam Gorąco pacjent pana doktora pozdr. Przemek P