lekarz Roman Brzóska

2 lata temu uległem powaznej kontuzji barku. Bylem u 3 różnych specjalistów ortopedów. Każdy inna diagnoza! Sam pracuje w słuzbie zdrowia i usłyszalem od znajomego lekarza o dr Brzóska. Czas oczekiwania na wizyte długi ale juz po pierwszej wizycie kontrolnej wiedziałem co mi jest. Musiałem poddac się operacji bo ból jaki mi towarzyszył każdego dnia odbierał mi już chęci do życia. Dziś mija 1,5 roku od opercji i może to zabrzmi śmiesznie ale dr Brzóska dał mi nowe życie. Mogę znowu pracować, uprawiać sport i co najwazniejsze cieszyc sie kazdym dniem. Nie jest to zadna pseudo reklama tego lekarza. Malo jest tak kompetentnych i 100% lekarzy z powołania jak dr Brzóska. Naprawde jeżeli ktoś ma poważne problemy z aparatem ruchowym to nigdzie nie szukajcie "fachowców traumatologów" tylko spróbujcie sie do niego dostać. Wizyty nie są tanie ale zdrowie jest najważniejsze. Panie doktorze moze i mnie Pan nie pamieta ale ja za wszystko bardzo dziękuje i życze dalszych sukcesów. Z wyrazami szacunku Przemek W.

5 lekarz z rzędu, ale pierwszy który rozpoznał zerwanie ACL.

5 lekarz z rzędu, ale pierwszy który rozpoznał zerwanie ACL.

Super specjalista, jestem po zabiegu operacyjnym artroskopii barku.Zabieg był w czerwcu 2010r.Od 2 tygodni prowadzę rehabilitację zaleconą przez dr Brzóskę.Z dnia na dzień widać efekty.Dr Brzóska jest naprawdę wybitnym lekarzem specjalistą w rekonstrukcji barku.Jeszcze się z takim lekarzem jak dr Brzóska nie spotkałem.Polecam wszystkim chorym .Marek z Sieradza.

przesympatyczny człowiek, świetny specjalista. polecam

przesympatyczny człowiek, świetny specjalista. polecam

Operacja prawy bark dwa lata temu ,mimo że zabieg troszkę za późno ale to z winy lekarzy przychodni rejonowej w moim mieście ,najprawdopodobniej za parę lat będę musiał znów odwiedzić dr Brzóskę ,oczywiści pozdrawiam. Paweł z dolnego śląska

Paweł z dolnego śląska

Rzadko mam do czynienia z lekarzami. Moje opinie o lekarzach były jedynie zasłyszane od znajomych. Nie zawsze były one pochlebne. Dr Brzóskę "wyszukałem" w internecie zapoznając się z kilkoma stronami zajmującymi się rankingami najlepszych lekarzy. Cieszę się, że mogłem wreszcie poznać dra Brzóskę, tym bardziej, że dużo dobrego o nim słyszałem i czytałem. Muszę stwierdzić, że opinie te nie były przesadzone. Z pełną odpowiedzialnością polecam kompetencje dra Romana Brzóski.

świetny lekarz naprawdę polecam wszystkim;-)

świetny lekarz naprawdę polecam wszystkim;-)

Świetny lekarz przy pierwszej wizycje odrazu podał diagnoze i skierował mnie na zabieg jestem już po operacji barku, która się udała . Teraz czeka mnie rehabilitacja w klinice .Ale wszystko jest jak w najlepszym porządku.

Świetny lekarz przy pierwszej wizycje odrazu podał diagnoze
i skierował mnie na zabieg jestem już po operacji

..................................................................................................................................

Diagnoza bezbłędna (po kilku nietrafionych ze strony innych lekarzy), operacja przyniosła oczekiwane efekty, wiedziałam, co, dlaczego i jak zostanie wykonane, rehabilitacja po zabiegu pod pełną kontrolą i zaangażowaniem lekarza, oby takich lekarzy jak najwięcej