lekarz Roman Kowalewski

3,9
3,9
3,6
3,7

Nie wyobrażam sobie wizyt u innego ginekologa prowadzi moją drógą ciążę karte miałam założonom przy pierwszej wizycie ( nie byłam jeszcze wtedy w ciąży) Wszystko tłumaczy i jest uprzejmy.

Polecam leczę się już ponad 15 lat po porodzie wystąpiła u mnie endometrioza,byłam operowana w poznaniu prze profesora.Wypisano mnie bez żadnych zaleceń.Po roku choroba powróciła.Doktor Kowalewski bardzo profesjonalnie zajął się mną.Na sali operacyjnej byli również chirurdzy, bo była obawa,że trzeba będzie otwierać otrzewną.Po operacji otrzymałam leki.Do dzisiaj nie mam problemów.Jestem na wizycie co roku.Bardzo mi się podoba,że informuje pacjentki ile kosztuje dodatkowe badania.Ostatnio robiłam usg piersi, wszystko pokazywał i tłumaczył

Pan doktor Kowalewski jest wspaniałym człowiekiem, to dzięki niemu żyję.O guzie na jajniku wiedziałam kilkanaście miesięcy przed udaniem się do Pana doktora, ale to On potrafił wyjaśnić mi zagrożenie i zmobilizować do operacji.Operację przeprowadził najszybciej jak to było możliwe. Dziś minęło już ponad 5 lat od operacji czuję się dobrze.Dziękuję Panu Bogu ,że są w Polsce jeszcze tak wspaniali lekarze, którym zależy na zdrowiu pacjenta.

wspaniały lekarz dzięki niemu dziś żyję i mam wspaniałego syna .polecam . dobra opieka w szpitalu ,interesuje się pacjętką.

wspaniały lekarz dzięki niemu dziś żyję
i mam wspaniałego syna .polecam .
dobra opieka w szpitalu ,interesuje się pacjętką.

Ja jestem bardzo zadowolona. Pan Kowalewski nie mowi o bzdurach tylko o konkretach. jest uprzejmy i wzbudza zaufanie. przy porodzie myslalam ze wogole sie nie zainteresowal a jednak po wszystkim okazalo sie ze uratowal mnie i moje dziecko bo mialysmy problemy wiec teraz przy drugim dziecku nie wyobrazam sobie innego lekarza. pieniadze to jedno ale ja sie przekonalam ze za te pieniadze mialam naprawde konkretna opieke.

Ś WIETNY LEKARZ KTÓRY W RAZIE PROBLEMU POZWALA DZWONIĆ NAWET W NOCY NA PRYWATNY TELEFON

Naprawdę polecam, wspaniały lekarz, uprzejmy, konkretny, z dużym doświadczeniem. Tłumaczy dolegliwość, czyta na głos to co piszę na karcie, przedstawia rozwiązanie problemu, pociesza, czasem zażartuje co działa odstresowująco. NIe ustalana jest godzina, można przyjść lub zadzwonić kiedy się chce. Moim zdaniem poświęca wystarczająco czasu pacjentkom, poznaje swoje pacjentki, pamięta co dolegało wcześniej.

mam 33 lata i dzięki niemu w szybkiej reakcji nie mam raka szyjki,chodzę 4 lata już do niego ,i polecam doktora

lekarz godny polecenia super opieka POLECAM interesuje się również pacjentką w szpitalu

Lekarz godny polecenia. Miły. Tłumaczy wszystko zrozumiale. Jak dlamnie SUPER!!! Polecam.