Lekarze Gdańsk

lek. med. Anna Milewska-Rybienik

80-850 Gdańsk

Najlepszy stomatolog jakiego poznałem, bardzo empatyczna, dokładna, cierpliwa. Prawdziwa profesjonalistka, która sprawiła, że wizyty u stomatologa nie są traumą.
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Dorota Cudnik

80-280 Gdańsk

Wizyta z dzieckiem 2 letnim odbyła się w miłej i bezstresowej atmosferze. Pani doktor ktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Potrafiła odpowiednio przygotować malucha na borowanie zęba mówiąc i tłumacząc co będzie się pokolei działo. https://www.4udentalclinic.pl/
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Stomatolog
                                       dr n. med. Adam Michcik

dr n. med. Adam Michcik

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
80-333 Gdańsk

Bardzo przyjemny stomatolog z dobrym podejściem do pacjenta. Mój problem został załatwiony nadzwyczaj szybko i bezboleśnie. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, który dokładnie wie co robi. Spokojnie można polecić z ręką na sercu.
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. med. Ewa Odya-Bojanowska

80-280 Gdańsk

Jeszcze nigdy nie byłem pod tak wspaniałą opieką! Serdecznie polecam. Fachowo, uprzejmie, kompleksowo... Sama przyjemność, nawet przy ekstrakcji!!!
Opinia dodana przez: Rafał

lek. med. Wojciech Zapaśnik

Internista, Kardiolog

80-344 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej : lekarza Wojciecha Zapaśnika . Pomógł mi przedłużyć życie w lepszym zdrowiu i dał siłę patrzeć w przyszłość . Dziękuję !
Opinia dodana przez: Teresa Sz.

dr n. med. Eliza Wasilewska

Alergolog, Pediatra

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne - Szpital Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Gdańsk

Chciałabym się z panią skontaktować ale nie mam jak ponieważ ostatnio byłam na wizycie we wrześniu i przyjmowała pani w klinice laifemedical w Gdańsku ..a potrzebuje jak najszybszego kontaktu czy ktoś by mógłby mnie poratować nr telefonu do pani doktor? Była bym wdzięczna z góry dziękuję .
Opinia dodana przez: Monika Zasada

lek. med. Barbara Wasil

80-850 Gdańsk

Do doktora Barbara Wasil zgłosiłem się w celu usunięcia uciążliwych ósemek. Doktor or przed samym zabiegiem wnikliwie przeprowadził rozmowę na temat mojego stanu zdrowia, samego usuwania jak i ewentualnych powikłań. Sam zabieg był wykonany przy pomocy ultradźwięków, przez co był szybki , całkowicie bezbolesny. Po wszystkim otrzymałem bardzo dokładne zalecenia oraz zestawy chłodzące. Cała wizyta odbyła się w bardzo przyjemnej atmosferze. Gorąco polecam doktora, więcej lekarzy powinno mieć takie podejście ...

dr n. med. Witold Dudziński

80-344 Gdańsk

Bardzo dobry specjalista, wzbudza zaufanie. Kompleksowo zajął się moim problemem. Polecam serdecznie.

lek. med. Jan Nyckowski

80-344 Gdańsk

Szanowny Panie Doktorze, W dniu 23.01.2020 minęło siedem miesięcy od dnia 08.07.2019, w którym byłem operowany przez Pana doktora na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Szpitalu im. M. Kopernika COPERNICUS w Gdańsku. Tą drogą pragnę Panu doktorowi bardzo serdecznie podziękować za udaną endoprotezoplastykę całkowitą bezcementową lewego stawu biodrowego z całkowitą pierwotną jego wymianą. Już na drugi dzień po operacji czułem się bardzo dobrze i tak jest do dzisiaj, a jedyną pamiątką ...
Opinia dodana przez: Eugeniusz
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Stomatolog
                                       lek. dent. Michał Dziunko

lek. dent. Michał Dziunko

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
80-333 Gdańsk

Świetny stomatolog, rzeczowy i konkretny. Doradzi najlepszą metodę leczenia. Wyjątkowo dobry kontakt z przychodnią w celu umawiania wizyt - zarówno telefoniczny jak i mailowy.
Opinia dodana przez: anna

lek. med. Urszula Odya

80-280 Gdańsk

Bardzo cierpliwy, sympatyczny :) choć musiał mi ratować 8 ząb co nie jest łatwe a druga jest w trakcie już też leczenia. Lekarz wytłumaczył jak będzie wyglądało leczenie i wytłumaczył ewentualne skutki, które mogą sie pojawić później przy tym zębie. Profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy. Co najważniejsze nie boli nic zawsze sie pyta czy boli :) wracam na następną kanałówkę bo wiem że solidnie zostanie zrobiona:) Z czystym sumieniem polecam ...

lek. med. Joanna Bobryk

80-280 Gdańsk

Pani to dentysta ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Jest lekarzem, który ry nie tylko jest zaangażowany w swoją pracę, ale również bardzo kompetentnym, który szuka najlepszych rozwiązań w danym przypadku. Poza tym nade wszystko dba o komfort pacjenta podczas wizyty oraz przyjazna atmosferę. Polecam każdemu . https://www.4udentalclinic.pl/

lek. med. Dorota Jaśkiewicz-Nyckowska

Dermatolog

80-344 Gdańsk

W imieniu mojej mamy Honoraty Cieślak i swoim serdecznie dziękuję Pani doktor Dorota Jaśkiewicz-Nyckowska za fachową opiekę, bardzo szybką diagnozę i zalecone leczenie, które znacznie poprawiło stan zdrowia mamy. Pani doktor posiada olbrzymią wiedzę, potrafi wysłuchać pacjenta oraz w odpowiedni sposób przekazać informacje pacjentce i rodzinie. Jest bardzo sympatyczną osobą. Potrafi sprawić że pacjentka będąca pod jej opieką czuła się bardzo bezpiecznie. Jestem pełen uznania i podziwu dla Pani doktor. ...
Opinia dodana przez: Jerzy

lek. med. Izabela Pietruczuk

Ortodonta

80-850 Gdańsk

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani doktor jest osobą konkretną i rzeczową ą a przy tym empatyczną. Polecam z całego serca. https://www.4udentalclinic.pl/
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Laryngolog
                                       lek. med. Beata Kostkowska

lek. med. Beata Kostkowska

Laryngolog, Otolaryngolog

Centrum Medyczne ARR
Podwale Staromiejskie 105/106/1
80-844 Gdańsk

Bardzo mądra i porzadna pani doktor Dawno nie spotkalem tak inteligentnej i uprzejmej osoby jaka jest pani Beata Bardzo polecam pania doktor w zakresie porad i zabiegow uszu
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Dominik Sojak

80-344 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona z wyboru lekarza, jest kompetentny i uprzejmy, polecam tego lekarza ponieważ ma kompleksowe podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: janina

lekarz Monika Nosowicz

Diabetolog, Internista

Mała Klinika Sp. z o.o.
Malczewskiego 51
80-107 Gdańsk

Bardzo miła osoba , oby takich lekarzy jak Pani doktor było jak najwięcej , można u niej znaleźć wszelkie porady fachowe , po za tym stwarza niekrepująca i ciepła atmosferę w rozmowie z pacjentem. Jestem oczarowany kilkoma wizytami u Pani doktor. Polecam wszystkim chorym i cierpiącym wizyty u dr M. Nosowicz
Opinia dodana przez: Bogdan
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Endokrynolog
                                       lek. med. Anita Tarnowska

lek. med. Anita Tarnowska

Endokrynolog, Diabetolog

Dom Medyczny "Świętokrzyska" NCMed Przychodnie
Świętokrzyska 4
80-180 Gdańsk

Do P.Anity trafiłam z polecenia i nie żałuje .Świetny diabetolog/dietetyk ,to jedyna osoba przy ktorej w ciagu 3 mc zgubiłam 13 kg. Najpierw zlecila mi szereg badań ustalajacych dlaczego przybieram na wadze a diety ktore sama stosowałam nie skutkuja,a potem wzieliśmy soe do pracy:).Bardzo miła,sympatyczna osoba ktora zna sie na swoim fachu i cieszy sie z sukcesów swoich pacjentów a w razie chwili słabości potrfi zmotywować.Naprawde polecam Panią Anite :)
Opinia dodana przez: aga

lek. med. Michał Kąkol

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

80-344 Gdańsk

Lekarz godny polecenia . Ma w sobie tyle wsparcia ,ciepła i delikatności dla pacjentek. Miałam szczęście , że trafiłam na takiego lekarza. Chirurg o wielkim sercu .
Opinia dodana przez: Dorota

lek. med. Dymitr Adamonis

80-850 Gdańsk

Super. Jestem bardzo zadowolony z leczenia bez bólowe wszystko na bieżąco jest tłumaczone. Nic tylko się cieszyć z tak profesjonalnego stomatologa w Grudziądzu.
Opinia dodana przez: Hubert