Lekarze Gdańsk

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

CHIRURGIA PLASTYCZNA DD
Bema 18/1
81-386 Gdańsk

Bardzo przyjemna obsługa na recepcji, pełen profesjonalizm u pani doktor, która wyjaśni krok po kroku. Przemiła atmosfera w czasie zabiegu, podczas którego bardzo się bałam ale wszystkie panie dołożyły wszelkich starań, abym się nie denerwowała. Z całego serce polecam klinikę pani doktor.
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Aneta Popławska

Gdańskie Centrum Zdrowia
Oliwska 62
80-563 Gdańsk

Nie znam lepszego pediatry. Jest to jedyny lekarz któremu ufam i powierzam mojego syna bez obaw. Pełna poświęcenia i empatii dla swoich małych pacjentów i ich rodziców. Szkoda , że tak mało jest tak dobrych lekarzy.
Opinia dodana przez: Karolina
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Chirurg dziecięcy
                                       dr n. med. Jacek Rogoń

dr n. med. Jacek Rogoń

Chirurg dziecięcy, Ortopeda dziecięcy

Gabinet Chirurgii Dziecięcej Jacek Rogoń
Goplańska 100
Gdańsk

Przemiły lekarz, wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył i uspokoił a co najważniejsze ma super podejście do małego pacjenta . 4-latka która potrafi zrobić u lekarza niezły cyrk u tego Dr-a nawet nie pisnela . Wyszła z uśmiechem na twarzy
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Ewa Wołowska

Alergolog, Pediatra

Szpital Dziecięcy Polanki
ulica Polanki 119
80-308 Gdańsk

Jestem pod stałą opieką u Pani dr z dziećmi. Zawsze możemy na Nią liczyć, kontakt telefoniczny, sms.Uprzejma Troskliwa. Ktoś może powiedziec bo za pieniadze. Nieprawda. Wystarczy pojechac na Polanki i rowniez jest taka sama!

lekarz Katarzyna Kowalik-Kufel

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Gdańsk Wrzeszcz
Grunwaldzka 82 lok. 2/16
80-244 Gdańsk

Jedna z najlepszych pediatrów, na jakich udało nam się trafić. Lekarz z powołania, z podejściem do dzieci, niezwykle wyrozumiała. Wielokrotnie pomagała naszym dwóm synom wyjść z infekcji.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Blanka Skrzypkowska-Brancewicz

Psychiatra

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz, wiedza, doświadczenie, życzliwa, ale konkretna osoba, nie wieje chłodem zdystansowanego profesjonalisty-analityka. Bardzo dobra organizacja sekretariatu. Jeśli doktor nie ma zawsze zadzwonią. Na wizycie mam wrażenie, że Doktor pamięta co było na poprzednich wizytach.
Opinia dodana przez: Maciej

mgr Jarosław Kowalski

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

"Nike" Fizjoterapia Manualna i Sportowa
ul.Nike 3
80-299 Gdańsk

Przy rwie kulszowa byłem na 3 innych rehabilitacjach i klapa a tu po paru zabiegach super się czuję. Polecam na bóle nóg i kręgosłupa dolnego. Mnie nawet w krzyżu przestało strzykac. W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.
Opinia dodana przez: Leszek P
Wspaniały lekarz i człowiek .Nigdy nie zapomnę mądrości i ciepła płynącego z jego oczu i uścisku tej silnej dłoni...Uratował pomiażdżoną nogę mojego męża przed amputacją.Czekalismy na następną operację ,która miała być niebawem.Wielka strata... Smutek i żal.

lekarz Przemysław Rutkowski

Nefrolog

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Zaleczył/wyleczył moja chorobę. Dzięki niemu mogę prowadzić właściwie normalne życie. Lepiej trafić nie mogłem.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Jadwiga Ścisłowska

Gabinet Vision Express
Obrońców Wybrzeża 1
80-398 Gdańsk

Super lekarz. Chodze do okulistów od dziecka, jak trafiłam do Pani doktor to dopiero poznałam co to jest profesjonalista i co powinno oznaczać słowo lekarz. Polecam bardzo bardzo dobry lekarz.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Danuta Moszyńska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Luxmed
Gdańsk

Wspaniała lekarka bardzo dobrze nawiązuje kontakt z dziećmi, fachowe podejscie mimo nieodpłatnej wizyty
Bardzo polecam! Pani Agnieszka bardzo pomogła mi w okropnym momencie życia. Pomogła mi stanąć na nogi, uwierzyć w siebie. Cierpliwa, miła, dokładna.
Opinia dodana przez: Ola

dr Barbara Ostojska

Diabetolog

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

Pani Dr to prawdziwy specjalista, mający ogromną wiedzę, dzięki Niej moja cukrzyca pozwoliła mi na więcej przyjemności z życia. Jestem pod stałą kontrolą Pani doktor i Serdecznie Dziękuję za pomoc w jej leczeniu.
Opinia dodana przez: Pawel

lek. med. Sykstus Holeksa

ALFA Optyk
Wodnika 48
Gdańsk

Sympatyczny lekarz z dużą wiedzą , konkretny w diagnozie, czułam się zaopiekowana . Takich lekarzy trzeba. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Bogusława Cimoszko

Pulmonolog, Pediatra

Przychodnia Specjalistyczna PRODENT
ulica Kochanowskiego 118
80-405 Gdańsk

Wspaniały lekarz i bardzo kompetentny specjalista. Polecam wszystkim, a w szczególności tym mamom,które nie mogą sobie poradzić z trudnymi katarami i kaszlem swoich pociech.Pani doktor Bogusia jest wyjątkowa w indywidualnym podejściu do leczonego dziecka;diagnozy i leczenie zawsze w 100%trafne(córkę leczę u Pani Doktor od 9 lat).

lek. dent. Magdalena Rychert

Niepubliczny Zakład Opieki Środowiskowo-Rodzinnej "PULS-MEDIC"
Chałubińskiego 23
80-809 Gdańsk

Pani Magda jest prawdziwą profesjonalistką! Zawsze miła i uśmiechnięta - wizyty są bezstresowe, polecam wszystkim którzy boją się wizyt u dentysty- Pani Magda jest najlepsza :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Janina Ratnicka-Klimaszewska

Endokrynolog

Spec.Gabinet Gin-Endokrynologiczny
Grunwaldzka 212 budynekHossa
80-238 Gdańsk

Po prostu brak mi słów żeby wyrazić kompetencje,podejscie do pacjenta tej Pani Doktór. polecam każdemu,kto tak jak ja długo już leczy się,a lekarze nie potrafią mu pomóc,każdemu kto chce być wreszcie wysłuchany przez kompetentnego lekarza. W Jej gabinecie nie będziecie poganiani,znajdziecie tu konkretną pomoc wykształconego lekarza z świetnym podejściem do pacjenta

lekarz Aleksandra Kościelak

ul. Tytusa Chałubińskiego 23 gab. 32
80-809 Gdańsk

Do Pani doktor zgłosiłam się w zaawansowanej ciąży z dolegliwościami, które zostały zbagatelizowane przez ginekologa prowadzącego. Zmartwiona poszukiwałam pomocy, jakiegokolwiek zainteresowania moim stanem. Przez Panią doktor zostałam dokładnie wsłuchana, po zadaniu wielu pytań skierowana na badania i do specjalistów. Dzięki sumienności Pani doktor i wielotorowemu poszukiwaniu by znaleźć przyczynę problemów oraz jak najszybsze rozwiązanie wykryto u mnie kilka dolegliwości m.in. niedoczynność tarczycy oraz niedokrwitość spowodowaną ogromnym brakiem żelaza w organiźmie ...
Opinia dodana przez: Hanna

dr n. med. Agnieszka Łabuć

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Gdańsk

Pani doktor to wspaniała specjalistka oraz wybitny fachowiec. Pierwszy raz korzystałam z wiedzy Pani Doktor kiedy córka była nastolatką .Pani doktor uratowała zdrowie mojej córki, jako jedyna pochyliła się nad problemem, gdzie pomocy szukaliśmy u wielu ortopedów. Po raz kolejny córka trafiła do Doktor Agnieszki po kontuzji , której ulega na zawodach. Pierwsza pomoc szpitalna miała złe zastosowanie, a forma leczenia była niewłaściwa, a jak trwoga to do Boga i ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Jacek Gołębiewski

ul. Polanki 101/2
80-302 Gdańsk

Znakomita Pani doktor,świetny kontakt,bardzo miła.Potrafi wysłuchać doradzić i zbadać od stóp do głów.POLECAM