Lekarze Gryfino

lekarz Julita Lenarczyk-Tuzinkiewicz

Okrężna 35
74-100 Gryfino

Bardzo polecam! Bardzo miła, spokojna i sympatyczna dr. Badania są dokładne a opieka nad kobietą ciężarną jest profesjonalna.

lekarz Zbigniew Kruczkowski

Lekarz medycyny pracy, Internista

11 Listopada 14a
74-101 Gryfino

Ten lekarz leczył mnie przez wiele lat. Był świetnym lekarzem i cudownym człowiekiem. Nie mogę w to uwierzyć, że muszę o nim powiedzieć był...

mgr Katarzyna Witkowska

Psycholog

Centrum Umysłu
74-100 Gryfino

Wspaniała specjalistka, poza tym świadomy i dobry człowiek. Inteligentna i fachowa. Polecam w 100%, wspaniały psycholog!!!

lekarz Marzena Kargul

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KaJa-Med"
Niepodległości 28
74-100 Gryfino

Pani doktor jest dobrym specjalistą i wspaniałą osobą .Kiedy miałam wypadek w pracy i zabrała mnie karetka bo nie mogłam stać ani się ruszać w szpitalu nie udzielono mi pomocy jaką potrzebowałam na moją prośbę i oburzenie zrobiono mi prześwietlenie a CHIRURG stwierdził że jestem symulantką i jak chcem to mogę zostać w szpitalu oczywiście nie zgodziłam się i zamówiłam wizytę domową(nadal nie mogłam się ruszać)pani doktor Kargul ona zobaczyła ...
Opinia dodana przez: ewa

dr n. med. Patryk Sobczyk

Chirurg stomatolog, Protetyk

Kościelna 39
Gryfino

Usuwałam u pana Patryka dwa zęby, a korzenie miałam "pozawijane" tak że nie było to łatwe zadanie ale dla tego doktora to pestka :), kilka minut i po sprawie. Jest uprzejmy i umie uspokoić pacjenta. Zawsze uśmiechnięty i zna się na tym co robi. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Izabela Gowin

dr n. med. Iwona Śliwonik-Johansen

Ortodonta, Protetyk

"S-DENT"
11 Listopada 72A/4
74-100 Gryfino

Na początku tygodnia poprosiłem telefonicznie o wizytę. Pani podała wolny termin czwartek godzina 14-16. Ok. Zostałem umówiony na 14. Rano w czwartek otrzymałem przypomnienie na sms że mam wizytę. Jestem o 1350. Pani informuje mnie że mam czekać ile nie wiem. O 1425 muszę zrezygnować bo mam umówioną inną sprawę nie mniej ważną. Pani doktor rozmawiała z pacjentem , druga pani nie mogla powiedzieć ile będę jeszcze czekał. Tego samego ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Tomasz Puzik

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego
Rapackiego 1
74-100 Gryfino

Mój ociec był pacjentem Pana doktora we wrześniu i październiku 2022. Ojciec ma 80 lat i dwukrotnie miał operację wprowadzenia stentów. Czuje się szczęśliwy, że ma standard życia taki o jakim marzył. Trudno wyrazić radość córki, że tata w pełni może cieszyć się życiem. Serdecznie dziękuję :-) PS. Z relacji ojca wynika, że pacjentów, którym Pan doktor tą radość przywrócił jest wielu!
Opinia dodana przez: Izabella

lekarz Ewa Knap

Szpital Powiatowy w Gryfinie
ulica Parkowa 5
74-100 Gryfino

Prowadziłam fizjologiczną ciążę u Pani Ewy i jej asystentki. Poród bez znieczulenia był dla mnie naprawdę niczym w porównaniu do prowadzenia ciąży w tym gabinecie. Pani Ewa nawet nie pozwalała mi samej wybrać następnego terminu wizyty.Jak zadałam jakieś pytanie związane z ciąża czy lekami, które uważała za głupie to potrafiła na mnie nakrzyczeć. Czułam się jak przedmiot, który nie ma prawa decydowania o losie swoim i dziecka. Pani Ewa na ...
Opinia dodana przez: rozczarowana
Jest lekarzem o wysokiej kompetencji zawodowej gdzie kompleksowość podejścia a także staż zawodowy w połączeniu z umiejętnością zawodową kwalifikują owego lekarza do najwyższej lekarskiej oceny. Poświęca swój czas nie tylko na tłumaczenie stanu choroby ale także na to jak owa choroba wpływa na moje życie osobiste i sytuację rodziną. Moja ocena robi lekarza godnego z całą pewnośćią polecenia innym.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Lidia Karzyńska-Karpierz

Internista, Reumatolog

Iwaszkiewicza 50 lok. 8
74-100 Gryfino

Fatalny lekarz ,przepisał lek na biegunkę gdy nie miałam takich objawów męczyłam się 3 dni bez leków przeciw gorączkowych ani nic na bol gardla wszystko było zgłaszane podczas wizyty brak wiedzy i zainteresowania pacjentem porażka. Zwolnienie od poniedziałku do środy, w środę udałam się do lekarza i okazało się że to angina ręce opadaja
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Zygmunt Puszyński

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

11Lisopada 42/2
74-101 Gryfino

Polecam Pana Doktora, byłam zaopatrywana na izbi przyjęć w Gryfinie, poważny uraz ręki, po zdjęciu szwów i rehabilitacji ręka jak nowa :)
Opinia dodana przez: Marianna

lek. dent. Anna Ciszkiewicz

Bolesława Chrobrego 1-3 lok. 3
74-100 Gryfino

Ja i moja rodzina leczymy się u doktor już około dwudziestu lat.Nigdy nie mieliśmy żadnych problemów a wcześniej u innych lekarzy różnie bywało.Pomimo wyprowadzki z Gryfina nadal jeździmy tam do naszej doktor. Polecamy wszystkim bardzo serdecznie.
Opinia dodana przez: Adam

Justyna Mędzin

"DENTURA" Gabinety Stomatologiczne
Konopnickiej 16c
74-101 Gryfino

Ta pani znalazla dla mnie 5 minut na konsultacje, zeby powiedziec mi ze musze czekac co najmniej 3 miesiace na wizyte. Rozumiem, ze nie chciala sie zajac moim uzebieniem. Widocznie jej sie nie podobal.Skasowac mnie 100 zl za piec minut nieprzyjemnej rozmowy!? Dziekuje bardzo.

lekarz Elżbieta Żukowska-Walczyk

Psychiatra

ulica Energetykow 14C
74-100 Gryfino

Zanim przejdę do oceny Pani dr, wspomnę jedynie,że nie jest to pierwszy lekarz z jakim mam do czynienia w tej specjalizacji. Niestety na tle innych specjalistów dr wypadła bardzo słabo, wręcz odpychająco. Umówiłam się na godz. 17. Przyszłam kilkanaście minut przed umówionym czasem, pani recepcjonistka poinformowała mnie, że "pani dr zawsze się spóźnia" jak powiedziała, tak i było. Pani dr raczyła przybyć na godz. 17.30, jednak to i tak jeszcze ...
Opinia dodana przez: Pani

Alicja Warda

"DENTURA" Gabinety Stomatologiczne
Konopnickiej 16c
74-101 Gryfino

Konkretna, miła ,kontaktowa ,kompetentna . I bardzo przejrzyście tłumaczy pacjentowi. Polecam panią doktor
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Elżbieta Kraśnikow

Neurolog dziecięcy

11 Listopada 14a
74-101 Gryfino

Gorąco polecam Panią Doktor!!! Bardzo dobry specjalista, miła, szybko łapie dobry kontakt z małymi pacjętami, kompetentna z ogromnym doświadczeniem oby więcej takich lekarz. Pomogła mojemu dziecku. Dziękuje Pani Doktor tata Szymka
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Krystyna Wojciechowska-Cuprian

Łużycka 15
74-100 Gryfino

okropny! nie potrafil nic powiedziec, co mi jest. potem poszedlem do innego lekarza i dopiero zdalem sobie sprawie co bym zrobil gdybym kontynuowal leczenie

Elżbieta Sokołowska

Pulmonolog, Pediatra

Niepubliczny Z.o.z. "vita-Med" S.c. Sokołowski R.,sokołowski L.,sokołowska E.,filip D.,krupa-Bieniecewicz M
Gryfino

Doktor zbagatelizowała objawy zgłoszone przez telefon w dobie koronawirusa, ze względu na Brak możliwości przeprowadzenia dokładnego wywiadu, normalna wizyta Oczywiście niemozliwa. Całe szczęście zmiana lekarza wyszła na dobre, dał skierowania na badania których wyniki wyszły bardzo podwyższone.. i na szczęście na czas uregulowane dzięki własnej intuicji, nie pierwszy raz doktor zbagatelizowała problem. Nie polecam :)
Opinia dodana przez: Ola

lek. dent. Ewa Rumas-Praga

11 Listopada 70 lok. 4
74-101 Gryfino

Jestem praktycznie od kilku lat "pacjentem" pani Ewy. Wyleczyła mi chyba wszystkie, największe zmory mojej jamy ustnej. Zawsze miła, uśmiechnięta, delikatna.. i wyrozumiała. Chociaż bez znieczulenia nie jestem w stanie się u niej położyć na fotelu. Ale to wina jej pracy i moich obaw przed dentystami. Nie było by problemu, z którym by sobie nie poradziła. Zdecydowanie wszystkim gorąco polecam :]
Opinia dodana przez: fubusek1

lekarz Marzena Drozd-Dąbrowska

Lekarz rodzinny

Pediatryczno - Internistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółka Cywilna
Parkowa 7

Najlepsza!!!! W gryfinie nie ma lepszego lekarza niż Marzenka