Lekarze Stalowa Wola

Urolog

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Al. Jana Pawła II 13F
Stalowa Wola

Mam bardzo duże zaufanie do doktora, bo leczyłam się u niego już wielokrotnie. Za każdym razem mogłam liczyć na bardzo ciepłe przyjęcie i bardzo profesjonalną diagnozę. Bardzo cenię sobie uprzejmość oraz to, że za każdym razem poświęcane jest mi tyle czasu, ile potrzeba. Bez pośpiechu i wyganiania z gabinetu.
Opinia dodana przez: Elżbieta

Magdalena Trepińska-Brymora

Diabetolog

Staszica 18
37-450 Stalowa Wola

P.Dr. jest lekarzem o dużej znajomości wykonywanego zawodu Leczenie i kontakt to sama przyjemnośc,nic dodać nic ująć.Polecam z całego serca tego lekarza.
Opinia dodana przez: SZCZEŚNIAK STANISŁAW

Monika Dźwięga

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Przychodnia Specjalistyczna Nr 2
Al. Jana Pawła II 25
37-450 Stalowa Wola

jest naprawdę dobra! świetne podejście, sympatyczna, uprzejma, bardzo dobry fachowiec! efekty pracy są ewidentnie widoczne!

lekarz Elwira Piłat

gen.Okulickiego 56b lok.314
gen. Okulickiego 56b lok. 314
37-450 Stalowa Wola

Indywidualne podejście do Pacjenta. Duża cierpliwość i dokładność. Trafna diagnoza i świetne wskazówki dot. dalszego leczenia. Rzadka kultura osobista, spokój i empatia.
Opinia dodana przez: Andrzej K.

lekarz Zenon Zymróz

37-450 Stalowa Wola

Lekarz prowadził moją pierwszą ciąże od 30tc oraz obecnie prowadzi od początku moją drugą ciąże.(obecnie 37 tc). Opieka, podejście i zaangażowanie lekarza zasługuje za pochwałę. Człowiek zawsze pomocny, kompetentny. Zawsze przyjmuje pacjentki z uśmiechem na twarzy. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, dzięki czemu nie ma żadnych stresów. Odpowiada na wszytskie pytania, wątpliwości. Obecnie w 2 ciąży cały czas kontroluje stan zdrowia oraz wysyła na badania, bardzo jestem zadowolona z ich ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Anna Paszkiewicz

Staszica 18
37-450 Stalowa Wola

pani Paszkiewicz jest najlepszą okulistką w Stalowej Woli, bardzo miła, skutecznie leczy choroby oczu i nie bierze dużo za wizytę, a wizyta kontrolna jest zawsze bezpłatna.

Monika Kwiatkowska

Stomatolog, Protetyk

Przychodnia nr 6 ul.gen.L.Okulickiego
gen.L.Okulickiego 36/27
Stalowa Wola

SUUUUUUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPPPPPPPERRRRRRRRRRR SSSSSSSSSSSSSSUUUUUUUPPPEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

lekarz Elżbieta Mazurkiewicz-Zymróz

Lekarz medycyny pracy, Internista

37-450 Stalowa Wola

Gorąco polecam tą Panią doktor.Jest miła w stosunku do pacjenta. Wizyta u Pani doktor nie jest taka straszna.

lek. dent. Marta Zawół-Brulińska

Gabinet Stomatologiczny Marta Zawół-Brulińska

wspaniala obsluga ,odpowiedzialna ,cierpiwa zdecydowanie zna swoj fach

lekarz Eliza Walawska

Reumatolog, Internista

gabinet prywatny- Centrum Rehabilitacji
ul.Ks. Popiełuszki 6
Stalowa Wola

Doskonaly fachowiec,z kompleksowym podejsciem do pacjenta.Uprzejma,mila.Polecam wybor tego lekarza.Poswieca pacjentowi tyle czasu ile trzeba,wszystko dokladnie tlumaczy.Punktualna,solidna,

Małgorzata Kozioł

Lekarz rodzinny, Pediatra

37-450 Stalowa Wola

Pani Małgorzata Kozioł jest wspaniałą lekarką. Zaczęłam się u niej leczyć może od 3 roku życia. I przez cały ten okres Pani doktor była bardzo uprzejma, zawsze poważnie podchodziła do każdego problemu i zawsze mnie wyleczyła z każdej choroby, dała skierowanie jeśli było to potrzebne. Naprawdę polecam.

lek. dent. Tomasz Cubera

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej T.G.C. Dentyści
Krzywa 58
37-450 Stalowa Wola

Jeden z najlepszych i,, ludzkich,, lekarzy dentystów na jakiego trafiłam. Pełen profesjonalizm nie tylko Pana Tomasza ale i całego personelu w tutejszej placówce. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Pan doktor Aleksander Zielinski to wspanialy czlowiek i lekarz; kompetentny, niezwykle uprzejmy. W skali 1 do 10 Pan doktor dostalby ode mnie 10 z wielkim sercem. To serce to za to, ze oddaje sie swojej pracy bez reszty, ze kocha ta prace, ze jest lekarzem z powolania. Dziekuje Panie doktorze w imieniu mojego taty, swoim wlasnym i rodziny za uratowanie tacie zycia i opieke. Dorota Szkaradek
Lekarz godny polecenia, dokładny, kompetentny,z powołania.Pacjent z N.D.

lek. dent. Katarzyna Dąbkowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej emDENTIKA s. c.
al. Jana Pawła II 13/210
37-450 Stalowa Wola

Jest Bardzo Super Leczy Bez Boleśnie czasami Zaboli Przy Wierceniu Ale Ma Dobry Sprzęt Nie Nie Narzekam
Opinia dodana przez: Michał Szczuka

lekarz Ewa Grygiel

Anestezjolog

37-450 Stalowa Wola

Dziękuję bardzo Pani doktor, za profesjonalne czynności na bloku operacyjnym podczas zabiegu. Lekarz godny polecenia. Adam Kiełbowicz.
Opinia dodana przez: Adam Kiełbowicz

lekarz Rajmund Chmielewski

Piwna 8
37-450 Stalowa Wola

Przesympatyczny lekarz, który jest cierpliwy, wszystko wytłumaczy i przede wszystkim nie pakuje od razu antybiotyków jak co poniektórzy. Dostępny prawie codziennie dla swoich małych pacjentów.
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Bogdan Stangrodzki

Psychiatra

ul. Józefa Poniatowskiego 68/1A
37-400 Stalowa Wola

Wspaniały człowiek lekarz który potrafi już na pierwszej wizycie trafic w sedno problemy serdecznie polecam wizyte w każdej chwili można zwrócić się o pomoc wiem że pomógł już nie jednej osobie
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Krystyna Kapitan

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej emDENTIKA s. c.
al. Jana Pawła II 13/210
37-450 Stalowa Wola

Bardzo kompetentna, dokładna i skuteczna Pani stomatolog. Dba o moje zęby od wielu lat, jest delikatna i dlatego na fotelu czuję się zrelaksowana. Nigdy nie bałam się wizyty u dentysty i zawsze wychodziłam uśmiechnięta :)
Opinia dodana przez: Agnieszka G.

lekarz Piotr Kusak

Szpital Specjalistyczny
Stanisława Staszica 4
37-450 Stalowa Wola

Polecam lekarza jestem o urodzenia na wózku inwalidzkim lekarz ma złote serce poświęca się bardzo pacjentowi
Opinia dodana przez: Paweł Waśniowski