Lekarze Stalowa Wola

Urolog

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Al. Jana Pawła II 13F
Stalowa Wola

Mam bardzo duże zaufanie do doktora, bo leczyłam się u niego już wielokrotnie. Za każdym razem mogłam liczyć na bardzo ciepłe przyjęcie i bardzo profesjonalną diagnozę. Bardzo cenię sobie uprzejmość oraz to, że za każdym razem poświęcane jest mi tyle czasu, ile potrzeba. Bez pośpiechu i wyganiania z gabinetu.
Opinia dodana przez: Elżbieta
Stalowa Wola Gastroenterolog lek. med. Artur Oponowicz

lek. med. Artur Oponowicz

Gastroenterolog, Internista

Specjalistyczny Gabinet Gastroenterologiczny ("SANUS" gab. nr 7)
Wojska Polskieg 5
Stalowa Wola

Bardzo dobry, młody i kompetentny specjalista. Zleca potrzebne badania i stawia trafną diagnozę. Miły i życzliwy. Bardzo dokładnie wyjaśnia problem, nawet rysuje, na czym polega i jak się go pozbyć. Świetny w dziedzinie endoskopii.Ostatnio miałam wykonany zabieg ECPW na przewodach żółciowych. Z pełnym zaangażowaniem mi pomógł. Serdecznie dziękuję.Polecam
Opinia dodana przez: Kazimiera, mama Edyty

lekarz Zbigniew Gola

Reumatolog

NZOZ Poradnia Leczenia Osteoporozy i Chorób Narządu Ruchu Leczenie Ambulatoryjne
Wojska Polskiego 5
37-450 Stalowa Wola

Byłam u tego lekarza juz 3 razy(NFZ) i postanowiłam, że podzielę się ze światem, ze spotkałam Anioła...a tu taka ilość negatywnych komentarzy? Hmm.. no ja nie zgadzam się z tymi opiniami.
Trafiłam do tego lekarza przypadkowo, ogromnie zaskoczyło mnie to, że nie zbagatelizował moich dolegliwości- co większość specjalistów robiło z uwagi na mój młody wiek. Nie oceniam ludzi z aspektu utrzymywania ze mną kontaktu wzrokowego- on skupia się na ...
Opinia dodana przez: Anna

Elżbieta Lorkowska

Ginekolog

specjalistyczny gabinet lekarski
Poniatowskiego
37-450 Stalowa Wola

Polecam Panią Doktor za jej zaangażowanie w leczenie jej upór i dążenie do zwalczania choroby . Jest bardzo miła mówi przejrzyście więc polecam gorąco 😊

Robert Lorkowski

Chirurg stomatolog

Stalowa Wola

NIE POLECAM!!! Miałam usuniętą ósemke zatrzymaną. Pan ma bardzo hamskie i nie na miejscu żarty. Wszystko robi na czas. W czasie gdy usuwał zęba wraz z panem Musialikiem komentowali hamsko inna pacjętke. Po 2 godzinach po powrocie do domu dziąsło zaczęło bardzo krwawić a rana się otworzyła, brat mnie przywiózł do gabinetu. Pan Lorkowski założył dodatkowy szew, przy czym cały czas komentował, że zajmuje jego czas. Było to bardzo bolesne ...
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Hanna Pieprzny

Dermatolog, RTG

gen.Okulickiego 56b lok.314
gen. Okulickiego 56b lok. 314
37-450 Stalowa Wola

Dr .Hanna Pieprzny,,przemila,kompetentna...mnie pomogla,,jestem jej bardzo wdzieczna!!!..wiecej takich lekarzy jak ona zyczylabym. Owszem dlugie kolejki..to tez o czyms swiadczy!!!..ze jest b.dobrym lekarzem!..polecam!
Opinia dodana przez: danuta

lekarz Krzysztof Paśko

Powiatowy Szpital Specjalistyczny

37-450 Stalowa Wola

Ginekolog- położnik- filozof najbardziej z tych trzech FILOZOF. Na miejscu ordynatora szpitala w Stalowej Woli zastanowiłabym się czy warto mieć w zespole lekarza, który wzbudza tak negatywne wrażenie w kontakcie z pacjentkami. Długo szukałam,, swojego" ginekologa i na mojej drodze poszukiwań przytrafił mi się jakieś 3 może 4 lata temu dr Paśko. To była moja pierwsza i ostatnia wizyta. Pomijając złą diagnozę (wówczas jeszcze sama nie miałam pojęcia co tak ...
Opinia dodana przez: Anonim123

Marek Sarzynski

ul.okulickiego 1c/17
37-450 Stalowa Wola

Rewelacyjny lekarz. Kompetentny, uprzejmy, pogodny - w tych czasach to rzadkość. Tym bardziej żałuję ze już nie przyjmuje w LuxMedzie, gdzie prowadził moją ciężę. Od prawu miesięcy probuje znaleźć innego lekarza ale na próżno. Poprzeczka została wysoko podniesiona.

lekarz Izabela Piłat

Wenerolog, Dermatolog

gen.Okulickiego 56b lok.314
gen. Okulickiego 56b lok. 314
37-450 Stalowa Wola

Bardzo miła i uprzejma Pani Doktor.Przyjeła mnie bez kolejki (nie musialem sie rejestrowac czy tam dzwonic wczesniej) z podejrzeniem czerniaka ktory na szczescie nim sie nie okazal.Traktuje pacjenta z szacunkiem i udziela fachowych rad,W ogole mlode panie w recepcji tez sympatyczne i wyrozumiale.Taka powinna byc przychodnia, nie zaplacilem ani grosza a dowiedzialem sie ze czerniaka nie mam (rozwiali moje watpliwosci).Wzor przychodni dla innych placowek w Stalowej.

lekarz Urszula Drabik-Wojnarowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej emDENTIKA s. c.
al. Jana Pawła II 13/210
37-450 Stalowa Wola

Jak najbardziej polecam wizytę u p. Dr. Drabik. Poświęca pacjentce odpowiednio dużo czasu. Jest kompetentna i uprzejma. Polecam.