Byłem pacjentem Pani Doktor, entuzjazm, profesjonalizm, zaangażowanie i wiedzą oraz odwaga w nowoczesnych technologiach medycznych pozwalają czuć siew pełni zaopiekowanym pacjentem. Pani doktor obok medycyny ukończyła również studia z biologii. Pani Doktor zawsze uśmiechnięta zaraża uśmiechem innych. Polecam i dziękuję Psni doktor za piękny uśmiech.
Poszłam do tego lekarza zupełnie w ciemno, zaczął przyjmować w Enel Medzie na Puławskiej. Choruję na tężyczkę od roku, dzień w dzień odczuwałam odrętwienie i mrowienia lewej ręki. Chodziłam od lekarza do lekarza i ciągle słyszałam, że w sumie to wszystko jest ok i tak byłam 'przekazywana' lekarzowi innej specjalizacji. Na szczęście trafiłam do doktora Kostrzewskiego, który potraktował mnie bardzo indywidualnie i zaczął skutecznie leczyć. Dostałam odpowiednie dawki leków po …
Humańska 11 lok. 2
00-789
Warszawa
Serdecznie nie pozdrawiam Pani doktor, nie pojawiła się w dniu w którym miałem umówioną wizytę endokrynologiczną. Dodam tylko że w zeszłym tygodniu dzwonili 2 razy żeby potwierdzić wizytę, a na 30min przed spotkaniem ją odwołali. MultiMedica tlumaczy się że rano wysyłali sms do pacjentów co jest kompletnym kłamstwem bo żadnego smsa nie dostałem. Lekarze na fundusz robią sobie żarty z pacjentów dlatego lepiej zapłacić za wizytę prywatnie i mieć spokojną …
Bardzo spóznione,ale bardzo serdeczne podziękowania dla Pani Doktor Inez Prokurat.Dzięki Pani Doktor mogłem wrócić do normalnego funkcjonowania.Fachowe podejście do pacjęta,delikatność przy zabiegach i poczucie humoru,gwarantują pełną satysfakcję. Pomoc stomatologiczna na najwyższym poziomie .Gorąco polecam
Centrum Medicover Atrium
Al. Jana Pawła II 27
00-867
Warszawa
Dr Paweł Kopcza to bardzo kompetentny i empatyczny urolog. Już od pierwszej wizyty wzbudza zaufanie – dokładnie tłumaczy problem, cierpliwie odpowiada na pytania i proponuje jasny plan leczenia. Badanie przeprowadzone w sposób profesjonalny i z dużą kulturą osobistą, bez pośpiechu i stresu. Widać duże doświadczenie oraz indywidualne podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka skutecznego i zaangażowanego specjalisty
CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Omulewska 27
04-128
Warszawa
Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną, umiejącą słuchać pacjenta. Wyjaśniła mi wszystko bardzo dokładnie, poleciła szpital w którym będę najlepiej zaopiekowana, zleciła wszystkie niezbędne badania., a przy tym, jest lekarzem bardzo ciepłym, miłym uśmiechniętym. Na wizycie zero stresu. Polecam Wszystkim Panią doktor Szwaj. Pani doktor Bardzo Dziękuję. Wdzięczna pacjentka.
Władysława Hermana 2 D/13 A
02-496
Warszawa
Bardzo kompetentna osoba i ponad przeciętnie zyczliwa. Zawsze uśmiechnięta i opanowana, co spanikowanych pacjentów (jak ja) zdecydowanie poprawia samopoczucie:)
OTOLARYNGOLODZY24 Sp.z.o.o
Wołoska 18 (budynek CURTIS PLAZA)
02-675
Warszawa
Serdecznie polecam. Wspaniała pani doktor, bardzo uprzejma i kompetentna. Badała mnie na każdej z wizyt.
LECZNICA OKULISTYCZNA Mega-Lens
Surowieckiego 8
02-785
Warszawa
Polecam Panią Doktor z całego serca! Bardzo sympatyczna, empatyczna i profesjonalna. Wyrównała kąt zeza obuocznie z doskonałym efektem. Dziękuję za fachową opiekę!
SZPZLO Warszawa
ulica Strusia 4 / 8
04-564
Warszawa
Dzięki kompetencji i zangażowaniu Pana doktora moja mama jeszcze żyje. Pan doktor ma w sobie tyle empati, życzliwości i cierpliwości wobec starszej osoby ,wszystko wytłumaczy tak aby pacjent zrozumiał. Jestem bardzo wdzięczna i ze szczerego serca polecam Pana doktora.Taki lekarz szczególne w obecnych czasach to Skarb.
Rejonowa Białołęka
Milenijna
Warszawa
Od ponad 15 lat korzystam z usług Pani Agnieszki. Zawsze działa profesjonalnie i z uśmiechem na twarzy. Wie kiedy boli i jak na to zaradzić. Nigdy się nie zawiodłem. Polecam
Najlepsza Pani ginekolog chirurg i położnik w jednej osobie. Bardzo delikatna, uprzejma, sympatyczna, ludzka po prostu i niesłychanie taktowna. Moją Mamę wyprowadziła z fatalnych skutków plastyki pochwy zrobionej na Żelaznej w Warszawie. Mimo że przyjmuje prywatnie (koszty wizyty 100 zł od lat niezmienny...)absolutnie nie jest nastawiona na jakiekolwiek wyciąganie pieniędzy od pacjentów, przeciwnie, wszystkie usługi wykonuje w ramach NFZ, w szpitalu na Inflanckiej. Sam szpital i obsługa cudowne, nie mam …
Pani doktor ma wyjątkowe podejście do pacjenta-wysoka kultura osobista.Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad,bada wnikliwie.Podczas wizyty dokładnie informuje o zdiagnozowanej chorobie i sposobie leczenia.Mam pełne zaufanie do pani doktor.Polecam.Bardzo dobry i kompetentny lekarz.
CENTRUM MEDYCZNE OSTROBRAMSKA
UL. FIELDORFA 40, WARSZAWA, WEJŚCIE OD UL. PERKUNA
04-125
Warszawa
Najlepsza, najbardziej empatyczna pani doktor z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Jestem jej ogromnie wdzięczna za wszystko, co dla mnie zrobiła, a byłam jej pacjentką kilka lat. Choroby nowotworowe są okropne, ale trzeba mimo wszystko myśleć pozytywnie i nie tracić nadziei. Niestety, nie wszystkim się to udaje i później wylewają swój jad w komentarzach...
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ośrodek Pomocy Zdrowiu"
Bellottiego 1/10/11
01-022
Warszawa
Pani doktor jest godna polecenia. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi. Po przeprowadzonym wywiadzie na temat chorób współistniejących otacza serdeczną, troskliwą i umiejętną opieką. Kompetentne i skrupulatne wyjaśnienia działają uspokajająco.
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ONKOMED" Agnieszka Wójcik
Żeromskiego 33
01-882
Warszawa
Z całego serca nie polecam, chyba, że ktoś lubi by nim pomiatano. Pani doktor przyjmowała w poradni kardiologicznej na Ursynowie, kiedy miałem szczęście ją poznać. Po wizycie na której zadawała i pytania, ale nie dawała mi na nie odpowiedzieć komentując to zdaniem "Ciszej, bo nie mogę pracować" wyszedłem z gabinetu w ciężkim stresie - pacjent po angioplastykach i z epizodami wieńcowymi powstającymi także w stresie. Przedstawiałem lekarzowi dokumentację medyczną i …
SZPZLO Warszawa - Rembertów
Dwóch Mieczy
04-452
Warszawa
😢bardzo, bardzo szkoda że pan doktor Marek Olewiński ,wspaniały człowiek , wspaniały chirurg juz nie pracuje w Mińsku Mazowieckim 😭.Przed 4 laty uratował mi życie (operacja jelita grubego na „ostro”)-zajal się mną jak matką Dziekuje panie doktorze.Wdzięczna pacjentka Joanna 🙂
Pani doktor jest profesjonalistką. Ma duże doświadczenie. Trafnie ocenia schorzenie. Męczyłam się z ropiejącą piętą. Jedna wizyta i od razu diagnoza i trafione leczenie. Okazało się, że miałam łuszczycę na pięcie. Szczerze polecam. P.S. nie ma problemów z zapisem na wizytę.
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: