Ryszard Stawicki

Chirurg ogólny, Ortopeda

Super lekarz...wyleczył mi łokcie golfisty..ostrogi piętrowe.. Już 5 albo 6 lat mam spokój..mily człowiek zna się na rzeczy..polecam z czystym sumieniem

Ok 3 miesiące temu miałem u dr Stawickiego zabieg korekty palcy. Dwa miesiące później wchodziłem już na Kasprowy Wierch. Niesamowity profesjonalizm oraz wiedza. Zabieg był bardzo poważny ale podjąłem to ryzyko czego nie będę żałował do końca życia. W końcu mogę kupić normalne buty a dwie stopy mam o tym samym rozmiarze. Dodam jeszcze tylko, że wcześniej nosiłem 49.5 a teraz mam 47 :-) Udało się również poprawić ruchomość dużych palcy w stawach.

Pan Doktor Stawicki to wspaniały ortopeda i przemiły człowiek! Miałam przyjemność być jego pacjentką, miesiąc temu wykonał mi zabieg usunięcia hallux valgus na obu stopach w Bonus Medicus w Środzie Wlkp. Operacja była bezbolesna, następnego dnia opuściłam szpital na własnych nogach i sama weszłam do mieszkania na pierwszym piętrze. Zniekształcenie stóp miałam bardzo duże, dlatego długo szukałam odpowiedniego specjalisty, aż trafiłam na informacje o dr Stawickim. Podczas wizyty Pan doktor dokładnie wyjaśnił mi na czym będzie polegał zabieg, jakich poprawek będzie musiał dokonać na moich stopach ( a było ich całe mnóstwo!!!). Jest to niezwykle sympatyczny lekarz, z bardzo dużym poczuciem humoru, który podejściem do pacjenta łagodzi strach i wszelkie obawy. Obecnie jestem na etapie poszukiwania nowych sandałków na lato, wykonuję zalecane ćwiczenia i czekam na powrót do pełnej sprawności sprawności. Polecam wszystkim tego wspaniałego fachowca. Panie Doktorze dziękuje i życzę wiele szczęścia.

Witam. Doktor Stawicki z całą pewnością jest specjalistą.Piszę tę opinię prawie po pół roku po zabiegu, który wykonał mi na stawie skokowym /chodzi o zabieg artrodezy, czyli usztywnienia stawu skokowego/. Przed zabiegiem w sposób jasny i bez "owijania w bawełnę" poinformował mnie jakie mogą mnie spotkać niespodzianki z tego względu, że w tym czasie uaktywniło się u mnie przewlekłe zapalenie kości piszczelowej.Jednak miałem fart bo wszystko świetnie się udało i obyło się bez komplikacji. W tej chwili zaczynam normalnie funkcjonować. Doktor Stawicki jest nie tylko specjalistą w przywracaniu sprawności fizycznej. ...

Doktor Stawicki jest nie tylko specjalistą w przywracaniu sprawności fizycznej. Jestem Mu bardzo wdzięczny za to, że po każdej wizycie u Niego moja psychika była tak naładowana pozytywnie, że mobilizowała do aktywności. DOKTORZE, wielkie DZIĘKI.
Jeżeli ktoś ma problemy ze stopami lub stawami skokowymi- migiem do Doktora Stawickiego.

Do doktora Stawickiego trafiłem za namową doktora Andrzeja Frasia,który jest chirurgiem i zainteresował się stanem mojego ścięgna achilesa po dwóch nieudanych operacjach.Doktor Stawicki po zbadaniu mnie stwierdził,że szanse na bieganie są iluzoryczne.Nadmieniam,że bieganie jest moją pasją.Jestem niedowidzący I grupa i okulista zalecił mi oprócz leków bieganie celem podniesienia ciśnienia w dnie oka-zwyrodnienie plamki żółtej.Doktor Stawicki operację przeprowadził 30 września 2013,po której stwierdził,że w chwili obecnej mam 15% szans na powrót do czynnego ruchu. Podczas rehabilitacji szanse rosły a na dzień dzisiejszy już truchtam i wykonuję delikatne przebieżki. Wdzięczność moja jest nie do wyrażenia. Włodzimierz Kostro

Najlepszy LEKARZ jakiego dotychczas spotkałem - być może że dlatego iż prywatnie??? Ale robota z Jego strony 1000% pozytyw!!

Ale robota z Jego strony 1000% pozytyw!!

Zdecydowanie NIE POLECAM. Po pierwsze, dlatego że mówił do mnie per "Ty", po drugie usłyszałam, że mam się wziąć za siebie, bo jego córka dwa miesiące po ciąży miała ładniejszy brzuch niż ja po ośmiu (dodam, że byłam z kolanem), po trzecie usłyszałam, że gdyby miał samych takich pacjentów to musiałby pracować od rana do wieczora, a mi nic nie dolega i ma nadzieję że więcej mnie nie zobaczy, po czwarte nie chciał nawet zobaczyć usg kolana, bo na podstawie badania stwierdził, że "chrobocze mi w nim bardziej niż w drugim", ale to wszystko przez to, że nigdy się nie ruszałam i całe życie spędziłam na kanapie, po piąte przerywał mi, po szóste nie chciał się nawet dowiedzieć co mi dokładnie dolega, a na próby mojego wytłumaczenia się (to nie jest tak, że całe życie spędziłam na kanapie), powiedział, że mam być cicho i słuchać co on mi mówi, bo jestem u niego. OSTRZEGAM przed wizytą u tego człowieka. Dodam, że byłam na wizycie refundowanej z NFZ ze skierowaniem od lekarza rodzinnego. Możliwe, że gdybym poszła prywatnie to zająłby się mną z większą uwagą i kulturą. Zero szacunku do pacjenta. Brak kultury i bufonada.

Dr Stawicki w profesjonalny sposób przeprowadził mój zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego, który odbyłem w styczniu 2014r. w szpitalu Medicus-Bonus w Środzie Wielkopolskiej. Śmiało mogę stwierdzić, że to nie tylko wspaniały lekarz ale też świetny pedagog, jego podejście do pacjenta jest tak bardzo przyjazne, że człowiek zapomina o stresie związanym z leczeniem . Wizyta u Dr Stawickiego to przyjemność. Jest specjalistą najwyższej klasy, a przy tym ceny prywatnych wizyt oraz zabiegów są bardzo przystępne (zdecydowanie taniej niż w rehasport). Byłem w swoim życiu u wielu „specjalistów” i mam pewność, że Dr Stawicki jest nim w 100%. Podejście pro sportowe – nowoczesne metody leczenia. Dr Stawicki stawia na nogi:)
Z całego serca polecam.
Dziękuję Panie Doktorze.
Zadowolony pacjent Krzysztof Śledziński

Witam, jestem tydzień po operacji kolana. Miałem usuniętą uszkodzoną łękotkę oraz rekonstrukcję więzadeł krzyżowych przednich. Cała operacja trwała godzinę. Dr Stawicki to profesjonalista w swoim fachu. Dokładnie opowiedział co mi dolega i co i jak zostanie naprawione. Jest bardzo sympatyczny i bardzo konkretny. Nie owija w bawełnę. Polecam tego lekarza każdemu kto chce szybko i konkretnie pozbyć się problemu.

Witam,

Cokolwiek bym nie napisała,nie jestem w stanie wyrazić jak kompetentną osoba jest Pan doktor Stawicki. Trafiłam do Niego po nieudanej operacji haluksa na Śląsku. Podjął się poprawki mojej stopy. Efekt-rewelacyjny,podejście do pacjenta-wspaniałe. Wszystko tłumaczy,mnóstwo cierpliwości i pełen ciepła. Rewelacyjny kontakt z Panem doktorem. Wiem teraz jedno,nie każdy ortopeda może robić operacja – Pan Stawicki TAK,z głębokim przekonaniem mogę to powiedzieć. Jest naprawdę SPECJALISTA w tym co robi. Ukłon również w stronę całego personelu szpitala Medicus-Bonus. Polecam bardzo gorąco i pozdrawiam.

Polecam bardzo gorąco i pozdrawiam.