Ryszard Stawicki

Chirurg ogólny, Ortopeda

Pan Doktor jest wybitnym specjalistą w zakresie leczenia stopy i nie tylko, wzbudza zaufanie pacjenta i warto mu naprawdę zaufać. Współpracuje też ze świetnym zespołem w Szpitalu w Środzie Wielkopolskiej - Medicus Bonus.Przyjechałam na zabieg z innego miasta, miałam operację stopy i rekonstrukcję więzadła, opieka medyczna najwyższej jakości. Było warto! Gorąco polecam Pana Doktora i jego zespół.

Witam, 12 września br. zerwałem ścięgno Achillesa. Z kontuzją tą chodziłem 2 tygodnie, licząc że ból minie. Niestety było coraz gorzej. Przez znajomego trafiłem do dr Stawickiego. Szybka decyzja i operacja w Medicus Bonus w Środzie Wlkp, pozwoliły mi po tygodniu wrócić do lekkich prac - jestem rolnikiem. Po 6 tygodniach jestem w 90% sprawny. Dr Stawicki okazał sie prawdziwym profesjonalistą w swoich fachu. To bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Podobnież jak obsługa i cały personel Medicusa w Środzie Wlkp. przy ul Czerwonego Krzyża. Widząc fachowość ludzi tam pracujących postanowiłem z całą rodziną przenieś się do lekarza rodzinnego w Medicusie, do czego goraco wszystkich zachęcam. Pozdrawiam Mirosław Jackowiak, Winna Góra.

Pan doktor Ryszard Stawicki jest pasjonatem specjalizującym się w leczeniu stopy. Już podczas pierwszej wizyty, profesjonalizmem i życzliwością zaskarbił sobie zaufanie mojej Mamy, która dwa tygodnie temu poddana została leczeniu operacyjnemu w placówce Medicus Bonus w Środzie Wielkopolskiej. Ten niepozornie wyglądający z zewnątrz szpital, jest wielospecjalistycznym oddziałem zabiegowym z nowoczesnym blokiem operacyjnym oraz komfortowo wyposażonymi salami chorych. Kiedy powiedziałam Panu Ryszardowi, że doktoryzuję się w zakresie rehabilitacji ruchowej tylko chwilę musiałam Go namawiać, żeby wejść na salę operacyjną i uczestniczyć w korekcji paluchów koślawych Mamy. Pan doktor ma niewątpliwie dużą wiedzę i ogromne doświadczenie. 9 dni po operacji byłyśmy na pierwszej kontroli. Jestem pod wrażeniem estetycznie urządzonych gabinetów lekarskich przy ul.Kossaka 4 w Poznaniu. Doktor Ryszard Stawicki będąc wybitnym operatorem, pozostał skromnym człowiekiem z dużym poczuciem humoru. Gorąco polecam!!!

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz, po artroskopii wykonywał mi ACL, szpital, personel i opieka pierwsza klasa. Po raz kolejny dziękuję panie doktorze. Krzysztof

Po raz kolejny dziękuję panie doktorze.
Krzysztof

Od długiego czasu miałam problem z kolanem i każdy poprzedni ortopeda odsyłał mnie z receptą do apteki. Dopiero dr Stawicki podjął decyzję o artroskopii i usunął część łąkotki. Jest niesamowicie sympatycznym lekarzem i ma bardzo dobre podejście do pacjenta! Muszę również wspomnieć, że cały pobyt w klinice Medicus- Bonus również oceniam na 5! Warunki bardzo dobre! Naprawdę polecam tego lekarza, bo jest znakomitym specjalistą!

W 100% spełnił moje oczekiwania,uprzejmy z wielką kompetencją,o chorobie jak i zabiegu operacyjnym tłumaczy fachowo i kompleksowo,wzbudza ogromne zaufanie, jest lekarzem którego polecam wszystkim znajomym i niedowiarkom.Krzysztof.

Na zerwane więzadło krzyżowe zaleca rower i bieganie...smutne bardzo... ( kilka wizyt).

Jestem swiezo po operacji halluxów . Doktor Stawicki- to lekarz profesjonalista , zna się na swoim fachu !!! Do tego jest miłym człowiekiem. Pobyt w szpitalu też wspominam bardzo miło, było dokładnie tak jak opisała moja poprzedniczka. Cytuje : "Same warunki i opieka już po zabiegu w szpitalu w Srodzie Wielkopolskiej - medicus-bonus- W dwóch zdaniach: personel na wysokim poziomie, zarówno sam zabieg jak i czas po nim,, ocena na 5 + bez wachania Pięlęgniarki przekochane osoby! nic im nie było ciężko,, we wszystkim pomagały." Polecam Dr. Stawickiego z czystym ...

Polecam Dr. Stawickiego z czystym sumieniem , oby więcej było takich lekarzy z powołania !!!

Zgłosiłam się do doktora Stawickiego z dość nietypowym przypadkiem starej blizny pooparzeniowej na stopie.Nie był to pierwszy chirurg ortopeda,u którego byłam w tej sprawie,ale za to jedyny,który od razu wiedział co należy zrobić.Niewątpliwie ma duże doświadczenie i wiedzę.Szybko wzbudził moje zaufanie fachowym podejściem i miłym usposobieniem.Zdecydowałam się na zabieg i przyznam,że efekt przerósł moje oczekiwania.Do tego sama "wizyta"w Medicus Bonus w Środzie Wlkp. była niemalże przyjemnością.Personel przemiły i pomocny.A sam doktor-super specjalista i dobry człowiek Pozdrawiam Iwona

Dr.Stawicki operował mi halluxy ,- przemiły człowiek do tego-profesjonalizm pełną parą !! Na pierwsze wizycie wyjasnił problem, opisal sposób operacji, i rekonwalescencji,a w dniu zabiegu- wielka kalsa -> lekarz przyszedł przywital sie, uspokoił i ciepłym podejsciem do pacjenta "kupił" mnie w sekunde ;) Same warunki i opieka już po zabiegu w szpitalu w Srodzie Wielkopolskiej - medicus-bonus- W dwóch zdaniach: personel na wysokim poziomie, zarówno sam zabieg jak i czas po nim,, ocena na 5 + bez wachania Pięlęgniarki przekochane osoby! nic im nie było ciężko,, we wszystkim pomagały, polecam Dr. Stawickiego z czystym sumieniem . Dawno nie spotkałam takiego lekarza, uwielbia swoją prace :) a ja uwielbiam (ten konkretny) efekt pracy-> na moich stopach :) Pozdrawiam Asia (l.24)