lekarz Ryszarda Adamowicz

1,5
1,7

Witam wszystkich. Dr Adamowicz prowadziła mi 2 ciaze i wszystko dobrze. Urodziłam 2 zdrowe i silne dziewczynki. Pani dr jest specyficzna osoba ale jest dobrym lekarzem. Oczywiście nie przyjmuje pacjentów z szerokim.usmoechem na ustach ale dla mnie jest super. Jak już mnie znała to też inny stosunek do mnie miała. Zleciła mi wszystkie badania,jak trzeba to i cytologię robi.

Byłam dzisiaj u Pani doktor 1 raz jestem bardzo pozytywnie zaskoczona podejściem i szczegółowym wywiadem bardzo konkretna kobieta dostalam skierowanie na szereg badan hormonow jestem zaskoczona negatywnymi opiniami

Tragedia,unikajcie leczenia a nawet kontroli u p.doktor nie potrafi nawet wypisać poprawnie skierowania do szpitala. Recepta na lek ,którego nie ma już nawet w hurtowniach. Dużo by pisać dlatego szczerze odradzam.

Recepta na lek ,którego nie ma już nawet w hurtowniach.
Dużo by pisać dlatego szczerze odradzam.

Ocena dla PANI DOKTOR poniżej 1 gwiazdki -09.02.2022 Umówiona wizyta w przychodni na pobranie do cytologi +posiew zamieniona na TELEPORADĘ!! Wizyta przełożona na dzień kolejny na 17 00 -10.02.2022 zmiana godz.wizyty sms z 17 na 15 50 -16.03.2022 odebranie wyników Cytologia ok wymazu brak PANI DOKTOR nie zaznaczyla na skierowaniu -18.03.2022 planowana operacja przełożona na inny termin ZE WZGLĘDU NA BRAK BADAŃ Dziękuję bardzo za taką opiekę medyczną OWEJ PANI DOKTOR ...NIE POLECAM

Ocena dla PANI DOKTOR poniżej 1 gwiazdki
-10.02.2022 zmiana godz.wizyty sms z 17 na 15 50
Dziękuję bardzo za taką opiekę medyczną OWEJ PANI DOKTOR ...NIE POLECAM

Trafiłam na początku pandemii do poradni patologii ciąży z ciążą bliźniaczą jednokosmówkową. Mój ginekolog zostawił mnie na lodzie,ale poradnia to dopiero porażka, bo właściwie nie robili nic! Nie pobrali cytologii, nie miałam ani jednego USG, które przy takiej ciąży jest konieczne ze względu na wspólne łożysko, możliwość podkradania. Pani doktor bardzo niemiła, siedzi tam chyba za karę. Prywatnie robiłam te USG, żeby widzieć chociaż czy dzieci rosną. W końcu znalazłam gdzie indziej lekarza, po wizycie którego wylądowałam od razu w szpitalu w 30 tc z krótką szyjką. Wytrwałam do 35 tc. Gdybym dalej "leczyła się" w poradni mogło się to skończyć przedwczesnym porodem.

Właśnie wróciłam z pierwszej wizyty u Pani "doktor". Zostałam skierowana do poradni patologii ciąży że względu na schorzenia które posiadam. Fakt zostałam przyjęta w tym samym dniu. Jest to 6 tydzień ciąży i pierwsza wizyta u lekarza. Pani "doktor" zapytała się mnie czy bije już serduszko i czy jest przepływ krwi wiec mówię, że to moja pierwsza wizyta i nie miałam jeszcze usg ale testy wyszły pozytywne, a 3 stycznia robiłam hcg. Po przejrzeniu wyników lekarka stwierdziła że hcg jest niskie (powtórzyłam, że było robione 3 stycznia i jutro mam świeże wyniki do odbioru) stwierdziła również, że narazie nie ma sensu robić USG i badań bo to jest "mały Pryszcz". Termin wyznaczonej po dzisiejszym dniu można powiedzieć że pierwszej wizyty (bo to co dzisiaj było to chyba nie wizyta) na za 2 tygodnie. Koniec końców moja wizyta trwała 5 minut bez żadnych podstawowych badań ginekologicznych. Nadmienię, że nie jest to zwykła poradnia ginekologiczna tylko Patologii Ciąży do której kieruje specjalista. Napewno już tam nie pójdę.

Czytając opinie innych Pań, nie mogę uwierzyć. Jestem pacjentką Pani Doktor od 2014 roku w Gliwicach (wcześniej korzystałam z usług innych specjalistów z tej dziedziny) i nie wyobrażam sobie innego lekarza. Pani Doktor jako jedyna potrafiła zdiagnozować moją chorobę i dzięki odpowiedniemu leczeniu dziś cieszę się bardzo udanym życiem seksualnym,które wcześniej było niemożliwe. Jeżeli chodzi o podejście do pacjenta... Może po prostu Pani Doktor miała ciężki czas w swoim życiu, każda z nas chociaż raz miała sytuacje,z którą sama nie potrafiła sobie poradzić i nie dało się tego ukryć przed ...

Czytając opinie innych Pań, nie mogę uwierzyć.
Jeżeli chodzi o podejście do pacjenta... Może po prostu Pani Doktor miała ciężki czas w swoim życiu, każda z nas chociaż raz miała sytuacje,z którą sama nie potrafiła sobie poradzić i nie dało się tego ukryć przed innymi. Jednakże podejście pacjenta jest równie ważne... wystarczy odrobina uśmiechu,pozytywnego podejścia i od razu można w miłej atmosferze wykorzystać czas spędzony w gabinecie na omówieniu problemu, wdrożeniu leczenia i dalszych wizyt kontrolnych. Ja osobiście bardzo lubię wizyty u Pani Doktor, zawsze wchodzę i wychodzę z uśmiechem i mam 100% zaufanie do metod i sposobu leczenia Dr. Adamowicz.

Polecam !

Bardzo nie polecam p. Doktor. Jest nie miła ,lekceważy pacjentów. Byłam na wizycie w ósmym miesiącu ciąży . Nie wykonała badan, na pytania również nie odpowiada.

Niestety nie polecam Panią Doktor. Komunikacja słaba. Zero wyjaśnień. Nie można zadawać pytań,bo od razu mierzy wzrokiem i "odpyskuje". Kiedy mówi się o objawach infekcji, choroby to nie słucha. Sugeruje iż wymyślam i nie można się bronić bo przecież ona jest lekarzem... porażka. Po trzeciej wizycie kiedy usłyszałam iz wszystko w porządku zmieniłam lekarza. I słusznie gdyż teraz czeka mnie długie leczenie zapalenia i innych rzeczy.

Okropna!!!! Omijajcie szerokim łukiem podpisuje się pod wcześniejszymi komentarzami. Pani doktor traktuje pacjenta jak przedmiot! Strasznie niemiła i dodaje obrzydliwe komentarze, bez emocji i zimna jak kamień obrażony na cały świat. W ogóle mi nie pomogła. Na 100 procent już do niej nie przyjdę. Nie rozumiem jak można być takim człowiekiem!!!