dr n. med. Sławomir Kroczka

Neurolog dziecięcy, Pediatra

2,7

lecze dziecko od 10 lat i powoli wychodzimy ztej choroby .nie miała ataku od 9 lat;polecam tego lekarza.

Zdecydowanie odradzam, przynajmniej wizyty u tego pana w Jaworznie. Jest niekompetentny, wizyta w gabinecie trwa dosłownie 3min, widać że mu się po prostu nie chce. Nasze pytanie o stan i leczenie córeczki zostały bez odpowiedzi. Po 2 wizytach zmieniliśmy lekarza, dla tego człowieka naprawdę szkoda czasu.

Większego bufona i zarozumialca nie widziałem.

Większego bufona i zarozumialca nie widziałem.

Kilkakrotnie miałam okazję konsultować stan zdrowia córki u pana doktora w placówce publicznej bo tak w Prokocimiu jak i w poradni w Jaworznie i jestem bardzo zadowolona - nie owija w bawełnę, bezpośredni, konkretny

Rozpoczeliśmy leczenie dziecka u Pana doktora jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu przekazu informacji dotyczących leczenia (jakże trudnych przecież do przekazania rodzicom). Kompetencja, rzetelność oraz uprzejmość to cechy wyróżniające tego lekarza. Zdecydowanie polecamy Pana doktora Kroczka.

na oddziale nie miał ciągle czasu, nie omówił z nami dokładnie badania, wyszliśmy z niedosytem.

Zdecydowanie polecamy,od razu wzbudził zaufanie co sprawiło ze bez wahania zmieniliśmy swojego neurologa na pana Kroczka.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza:( nie umie rozmawiać z rodzicami,a gdy już to robi to tak od niechcenia!beznadziejny!!!

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza:(

Leczymy się od 3lat i jestem bardzo zadowolona. zdecydowanie polecam.

Leczymy się od 3lat i jestem bardzo zadowolona. zdecydowanie polecam.

Leczę moje dziecko już od 4 lat, jak do tej pory nie mam żadnych zarzutow. Zawsze porozmawia i udzieli informacji o stanie zdroia dziecka, jest w każdej chwili pod telefonem.