dr n. med. Sławomir Kroczka

Neurolog dziecięcy, Pediatra

2,7

Miałam nadzieje na większe zainteresowanie problemem mojego dziecka.

Miałam nadzieje na większe zainteresowanie problemem mojego dziecka.

Leczę się na miastenie od dobrych kilku lat. Doktor Kroczka bardzo mi pomógł, mogę normalnie fukcjonować. Zdecydowanie polecam tego lekarza :)

Przez 5 lat leczył mojego syna i wyleczył :) Nie jest osoba serdeczna i otwarta, ale jest skuteczny i kompetentny. Nie promieniej radością, ale miałam z nim dobry kontakt, a dr z moim dzieckiem bardzo dobry. Zdecydowanie polecam. Lekarz ma byc skuteczny i taki dr Kroczka jest.

Leczymy dziecko od ok 2 lat. Niestety zawalił Pan doktor na początku choroby i nawet nie umiał przeprosić. Jedynie na co się wysilił to to że czasami zdarza się ... Polecam przede wszystkim dr Zając z USD ona naprawę pomaga

wybitnie niekompetentna osoba - eksperymentuje na dzieciach jak na chomikach Jestem w trakcie zakładania sprawy o narażenie na utratę życia kilkunastomiesięcznego dziecka

Całkowicie niekompetentny, strata czasu na wizytę u tego kogoś. Podczas wizyty stwierdza "dziecko zdrowe proszę podawać calcium i witaminę C". Jak się okazuje dziecko zdrowe nie było i z temperaturą ponad 39 stopni w tym samym dniu wylądowało w Prokocimiu. Wcześniej przyjmowane dziecko też wg niego było zdrowe i matka zdziwiona pojechała od razu do innego (dziecko z astmą się dusiło).

Całkowicie niekompetentny, strata czasu na wizytę u tego kogoś.

Bardzo dobry lekarz .Byłam z synem u wielu neurologów i lekarzy a tylko pan doktor zainteresował się moim synem zajął się leczeniem i od tamtego momentu zawsze możemy na niego liczyć.Dziękuje mu bardzo za pomoc i szczerze polacam

Nie polecam tego lekarza, jest oschły i gburliwy, niechętnie udziela informacji o stanie zdrowia dziecka. Jeżeli tak bardzo nie lubi ludzi, mógł zostać weterynarzem...

Doskonały specjalista, przemiły, super kontakt z rodzicami i dziećmi. Leczyliśmy nasze dziecko u wielu neurologów w Krakowie, dopiero w Panu Doktorze znaleźliśmy naszą ostoję. Szczerze polecamy.

Znakomity fachowiec, olbrzymia wiedza, super kontakt z dziećmi. Potrafił spokojnie i przystępnie opowiedzieć o chorobie naszego Patryka. Nasz synek nie ma już napadów padaczkowych od prawie 2 lat. W razie potrzeby wielokrotnie mieliśmy z Nim kontakt telefoniczny. Polecamy Go z pełnym przekonaniem.