dr n. med. Sławomir Letkiewicz

Androlog

Podstawowa kwestia - dr Letkiewicz nie jest andrologiem, lecz chirurgiem urologiem. Na jego wizytówce widnieje napis konsultant andrologii, ale fakt ten nie czyni go specjalistą w tej dziedzinie. Uprzejmy i bezczelny jednocześnie. Perfekcyjnie ciągnie kasę sugerując wyimaginowane dolegliwości wymagające kosztownych zabiegów i terapii, zadziwiająco drogich badań (uwaga - wykonanych tylko u niego - posiew bakteryjny 500 zł, w innych laboratoriach - 50 zł). I do dziś zastanawiam się, w jaki sposób chciałby wykonać pobranie wymazu z szyjki macicy mojej partnerki? Czyżby konsultant ginekologii na potrzebę chwili?

Bardzo dobry specjalista. Pomógł mi z moim problemem. Po zastosowaniu się do zaleceń Dra Letkiewicza wróciłem do zdrowia. Polecam.

Polecam.

Za swoje usługi liczy sobie bajońskie sumy. W moim przypadku nie potrafił poradzić sobie z wyleczeniem, co nie przeszkodziło mu "kasować" ode mnie pieniądze za niepotrzebnie powtarzane cykle kuracji. Mimo swojej wiedzy nie chciał szukać innych metod powtarzając tylko wypracowany standard postępowania. Nie tego oczekiwałem za takie pieniądze. Lepszy biznesmen niż lekarz.

Wybitny specjalista. Polecam osobom które, mają dość chodzenia od lekarza do lekarza. Letkiewicz zajął się moim problemem kompelksowo. Koszty leczenia da się przełknąć mając na uwadze rezultaty. Polecam!

Ja miałem skrzywienie prącia. Nie umiałem współżyć z żoną bo bolało ją podczas stosunku. Znalazłem w internercie informacje, że niektóre kliniki specjalizują się w plastyce prącia. Zgłosiłem się do Urogenu czyli do Letkiewicza. Po konsultacji podjął się operacji. Tanio nie było ale dzisiaj jestem zadowolony i szczęśliwy, mogę bez problemów zająć siĘ żoną :) Polecam

Miałem zapalenie pod napletkiem. świąd, ból, oraz cały czas nawracające infekcje. Byłem u kilku urologów, którzy dawali mi tylko maści. Zgłosiłem się do Letkiewicza, który wykonał wymazy z pod napletka. Wykazały przewlekłe zakażenie przyczyną, którego było za krótki i szerokie wędzidełko (PRZY STOSUNKU RAZ MI, PEKŁO). Wykonano zabieg. Leczenie ogólne miejscowe i dzisiaj jestem zdrowy i zadowolony. Polecam. Operacja zupełnie bezbolesna.

Byłem operowany w szpitalu na stulejkę gdzie lekarze zamiast mi wykonać plastykę, czyli poszerzyć otwór napletkowy, wycieli się mi 3/4 napletka - okaleczyli mnie! W grę wchodziło już tylko obrzezanie, czyli wycięcie napletka do końca. Za namową znajomego zgłosiłem się do doktora Letkiewicza, który specjalizuje się w plastykach prącia i operacjach odtwórczych. Operacja trwała 3, 5 h i mam napletek. Polecam. Wydawało sie, że do końca życia będzie tragedia a jednak się udało…

Od wielu lat jestem pacjentem Doktora/przerost prostaty/ zdecydowanie polecam.

Od wielu lat jestem pacjentem Doktora/przerost prostaty/ zdecydowanie polecam.

Osobiście szukałem lekarza i terapii która mogłaby mi pomóc. Wybór padł na dr Letkiewicza, który okazał się wybitnym specjalistą - co potwierdził m.in. Puls Medycyny przyznając nagrodę "Złoty Skalpel 2008" za najbardziej przełomowe rozwiązanie poprawiające jakość opieki medycznej w Polsce. Do tego okazało się że ten dr przyjmuje w Tarnowskich Górach czyli niespełna kilkanaście kilometrów od miejsca mojego zamieszkania, co utwierdziło mnie w wyborze tego lekarza. Reasumując blisko i profesjonalnie... Polecam.

Polecam.

Rewelacyjny specjalista!!! Nie owija w bawełnę - jest szczery, pogodny i zawsze optymistycznie nastawiony (co się udziela wszystkim, którzy przebywają w jego towarzystwie). Polecam!!!