dr n. med. Sławomir Letkiewicz

Androlog

W moim przypadku Urogen polecił mi znajomy, który leczy się tam od pewnego czasu i sobie bardzo chwali. Obecnie jestem po plastyce stulejki i moge powiedzieć że wszystko przebiegło zgodnie z planem. Polecam Urogen oraz doktora Letkiewicza.

Lekarz bardzo miły i kulturalny... przeprowadził szereg badań... ale niestety... to co się czyta na innych forach to dużo w tych opiniach prawdy ... Pierwsze pytanie lekarza to gdzie pracuję... potem ckliwe teksty o moralności .... hmmm... co do diagnozy to tak jak na forach wszystkich pisze, czyli zapalenie bakteryjne prostaty.... czyli taki standard, oczywiście proponuje plastykę prącia, czyli zabieg laserowy, o jakim też można wyczytać na innych forach, oczywiscie zabieg jest płatny ale nie wgłębiałem się w cenę. Aha jeszcze jedno ... Pan najpierw robi badania .. np.: USG .. a dopiero potem mówi ze to jest dodatkowo płatne i niestety tak jest z wszystkimi badaniami, wiadomo że to jest wiadome że trzeba zapłacić ale może się okazać że nagle zamiast 100zł płacić trzeba 400zł.

Witam Wszystkich użytkowników. Mój problem był podobny jak u innych. Tzn byłem u wielu urologów w Krakowie i w Katowicach i żaden z urologów nie widział problemu, wręcz uważali, że jestem zdrowy. Miałem problemy z prostatą. Potem trafiłem do dr Letkiewicza i tam zaczęto mnie porządnie leczyć. Przeszedłem czteromiesięczną terapię fagową. Rewelacja. Gorzej z kosztami. Były spore. Wyniki mam negatywne i co najważniejsze dobrze się czuję! To jest dla mnie fachowiec, bo on jedyny nie bagatelizuje przewlekłych stanów zapalnych prostaty. Inni lekarze urolodzy traktują te schorzenie jak nie istniejący problem, wręcz czasami z ironicznym uśmieszkiem wysłuchiwali moich problemów mówiąc, że przesadzam, że to nie ma związku.. Oni nie badają nawet wydzieliny z prostaty, nie wykonują żadnych badań w kierunku zapalenia prostaty. Teraz po tak długim leczeniu mogę powiedzieć, że to bardzo dobry lekarz.

Jest naprawdę miły że nie da się tego określić.Posiada dużą wiedzę.Poświęca pacjentowi dużo czasu.

Pan Letkiewicz jest solidnym lekarzem. U mnie wykrył nowotwór jądra. Dzięki temu żyję. Najważniejsza jest zawsze dobrze postawiona diagnoza. Poza tym przyjmował mnie przez wiele tygodni bezpłatnie. Dziękuję Panie doktorze za dobre słowo i za bezinteresowną pomoc!

Byłem u Tego lekarza operowany, miałem odpowiednie leki, byłem leczony autoszczepionką przez długi okres czasu i leczenie poskutkowało. Na razie mam spokój. Żadne dolegliwości nie występują. Poprosiłem o wypisanie rachunku i bez żadnych przeszkód go otrzymałem.

Ja byłem leczony u dr Letkiewicza pod kątem andrologicznym, bo nie mogliśmy mieć długo dzieci. Po odbytej terapii u dr Letkiewicza żona zaszła w ciążę. Mamy zdrowego chłopczyka. Jestem bardzo zadowolony z efektu leczenia dr Letkiewicza. Jest świetnym lekarzem. Polecam i dziękuję dr Letkiewiczowi za profesjonalne podejście do sedna sprawy. Zadowolony pacjent.

Bardzo rzeczowy specjalista. Zaufałem mu i nie zawiodłem się . W jego gabinecie pryska skrępowanie. Potrafi świetnie rozładować zakłopotanie pacjenta. Na każde pytanie odpowiada jasno. Czuję się pewnie pod jego opieką a jeżdżę na wizyty prawie 40 km - WARTO!

Ja też z mężem ploecam bardzo doktora Letkiewicza. To wspaniały człowiek i lekarz, dzięki niemu mamy NASZE maleństwo. Jestem już w 6 m-cu ciąży. Jego umiejętności, wsparcie i potraktowanie nas indywidualnie bardzo dużo dało. Dziękujemy Panie DOKTORZE. Gorąco pozdrawiamy.

W moim przypadku leczenie przyniosło oczekiwane rezultaty. Mimo iż mój przypadek był dość poważny o czym inormowali mnie inni lekarze u których byłem na konsultacjach i nie rokowali pełnego wyleczenia. Jednak byli w błędzie. Doktor Letkiewicz stanął na wysokości zadania i bardzo mi pomógł. Pozdrawiam !!!