dr n. med. Sławomir Łoń

Chirurg plastyczny

Zdecydowanie odradzam korektę nosa, w tej kwestii jest żadnym fachowcem, nos po operacji nie jest proporcjonalny. Efekt gorszy niż przed operacją.Przestrzegam przed wyborem tego lekarza.

Świetny fachowiec, bardzo kompetentny i godny zaufania. Powiększałam piersi u dr Łonia i słowo "jestem zadowolona" to stanowczo za mało, jestem ZACHWYCONA efektem, który przerósł moje oczekiwania. W 100% zdałam się na Pana Doktora w wyborze implantu i nie pomyliłam się bo wybór był doskonały. Opieka w klinice rewelacyjna, warunki domowe, przytulnie, ogrzewane łóżko, TV i opiekuńczy personel. Serdecznie polecam Pana Doktora Łonia i klinikę Linea Corporis :)

Zdecydowałam się na powiekszenie i korektę kształtu piersi po urodzeniu dwójki dzieci. Bardzo długo zastanawiałam się nad tym czy to zrobić. Teraz po operacji ,która wykonał wlasnie Dr. Łoń absolutnie nie żałuję. Całkowicie zdałam się na doświadczenie Dr.Łonia podczas wyboru wielkości i kształtu implantu - i nie zawiodłam się - jest idelalnie!!!!. POLECAM tego lekarza, opieka w Linea Corporis bardzo dobra.

mój przypadek świadczy o tym, że ma znikome pojęcie o wykonywaniu plastyki końcówki nosa...żałuję, że skorzystałam z jego usług

Za miesiac powieksze piersi u dr Lonia. Wiele moich kolezanek rowniez u Niego powiekszaly biust i sa bardzo zadowolone!!!!!!

Robiłam u dr.Łonia nos 2 lata temu i szczerze mówiąc mam mieszane uczucia.Zdjął mi mały garbek z nosa,ale czubek chyba jest w ogóle nie tknięty(widzę,że w opiniach ten wątek często się pojawia,więc dr chyba chodzi na skróty i myśli ze pacjentka odczuje euforię z powodu prostego z profilu nosa)a na wizycie omawialiśmy szczegółowo co ma być robione-garbek+czubek nosa,zresztą płaciłam za zabieg całkowitej korekty nosa a nie kości bądź samego czubka..co prawda omówił sprawy zdrowotne i podszedł do tematu obiektywnie-nie namawiał na siłę na zabieg,wręcz mówił ze defekt jest minimalny to jednak wykazywał się pewnym zniecierpliwieniem podczas wizyty,a wizyta kontrolna-obejrzenie nosa potrwała(dosłownie)kilka sekund-szybki ogólny rzut oka z bezpiecznej odległości.Poza tym klinika i opieka lakarska na wysokim poziomie,miłe,troszczące się pielęgniarki.Zrobił mi nos na 4.

Dr Łoń wykonał u mnie labioplastykę,efekty super,wyzbyłam sie wreszcie kompleksu.Polecam tego lekarza i klinikę.Małgorzata

Dwa lata temu miałam robiony u niego nos. Faktycznie usunął mi garb, ale nie widzę zmian jeżeli chodzi o czubek. ŻADNYCH. Nos wygląda przez to karykaturalnie! Poza tym niespełna po pół roku zaczęłam mieć problemy z oddychaniem... Okazało się, że mam skrzywioną przegrodę nosową, a wcześniej tego nie było. I jeszcze jedna sprawa. Podczas konsultacji doktor patrzył na mnie z politowaniem i znudzeniem... Bardzo dziękuję za takiego specjalistę.

mialam robiona plastyke piersi jakis czas temu, masakra, zdecydowanie nie polecam,brodawki na roznej wysokosci, jedna mniejsza, druga wieksza, na dodatek jedna po srodku a druga bardziej z boku, jestem zalamana, bede musiala zrobic poprawke:(

Ja 4 lata temu powiększałam piersi i efekt wspaniały, dwie z moich koleżanek również robiły zabiegi u dr Łonia i są też bardzo zadowolone.