dr n. med. Sławomir Łoń

Chirurg plastyczny

witam, z całą stanowczością odradzam tego lekarza, klinka może nawet i ładna,ale Pan Doktor nastawiony jest na robienie biznesu, podczas konsultacji mówi co chce powiedzieć, a na pytania odpowiada mało konkretnie.Nie wzbudził mojego zaufania.Moja rada jest taka- przed podjęciem decyzji o wyborze lekarza przed zabiegiem nie opierajcie się tylko na jednej konsultacji!!! ODRADZAM TEGO LEKARZA !!!!!!!!!!!!!

witam,
ODRADZAM TEGO LEKARZA !!!!!!!!!!!!!

Wstawił mi asymetrycznie implanty w piersi. Potrzebuje korygować.

Wstawił mi asymetrycznie implanty w piersi. Potrzebuje korygować.

Długo szukałam takiej kliniki. Nie dość że profesjonalnie to i za przystępną cenę. Byłam na konsultacjach w różnych Warszawskich klinikach. Czego mi tam nie próbowano wcisnąć. Prawie ze uwierzyłam ze potrzebuje rekonstrukcji całej twarzy a nie pewnej korekty nosa. Rekordzistą był P. Chęciński ktory prawie mi wówił ze musi nos łamać w kilku miejscach. Jakie to ja oczy robiłam. Dobrze ze podał cenę taką na jaką w ogole nie było mnie stać i szukałam dalej. Po oponiach w Necie znalazłam tą klinikę. Tu Dr mnie wysłuchał. Zrobił to czego oczekiwałam i nosek mam super. A klinika? Już ktos powiedział: Jest tam jak w domu, u mamy :) Polecam. Zadowolona klientka.

Świetny lekarz, profesjonalista znający się na swojej robocie :)) Klinika godna polecenia na wysokim poziomie, fantastyczne przygotowanie do zabiegu i doskonała opieka po. Jestem po zabiegu powiększania piersi, są śliczne, blizn nie widać!!! Z ręką na sercu polecam dr Łonia i klinikę Linea Corporis. Profesjonalizm i dyskrecja!

Świetny lekarz, profesjonalista znający się na swojej robocie :))
Jestem po zabiegu powiększania piersi, są śliczne, blizn nie widać!!!
Z ręką na sercu polecam dr Łonia i klinikę Linea Corporis.
Profesjonalizm i dyskrecja!

polecam, rewelacyjny lekarz, kompetentny, jestem posiadaczką pięknego nosa :-)

polecam, rewelacyjny lekarz, kompetentny, jestem posiadaczką pięknego nosa :-)

Doskonały fachowiec i przemiły człowie, konkretny i kompetentny . Zrobił mi parę przepięknych piersi ( powiekszanie) . Blizna malutka,żadnego siniaka i zero komplikacji . W klinice opieka "jak u mamy" , polecam .

Dr Łoń wykonał dwie operacje "na moim ciele" i jestem bardzo zadowolona,bowiem przed zabiegami dowiedziałam się o wszystkich zagrożeniach i niebezpieczeństwach. Pan doktor nie oszukiwał i nie pozwolił mi "bujac w obłokach" na temat ewentualnych wyników estetycznych. Wykonał operacje fachowo i otoczył mnie serdeczną opieką.Jestem bardzo zadowolona i polecam dra i jego klinikę.