dr n. med. Sławomir Łoń

Chirurg plastyczny

MIALAM OPREWOWANY NOS U DOKOTRA LONIA.(SCIAGNIETY GARB FAKTYCZNIE JEST PRSOTY, TYLKO LICZYLAM ZE BEDZIE KROTSZY, ALE NIE MOGE POWIEDZEIC ZE JEST ON ZLYM FACHOWCEM.. MOZE NA POCZATEK TRZEBA DOKLADNIE SPRECYZOWAC SWOJE POTRZEBY,,,

Te dobre opinie na tej stronie to na pewno pisze o sobie sam lekarz Łoń!!! Miałam operacje nosa. Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Przed operacją Pan Łoń był bardzo uprzejmy i miły. Po operacji, gdy pojawił się problem opuchlizny, która od 1,5 roku od operacji nadal nie znika, wysłał do laryngologa, zrobił się chamski. Ponadto efektem operacji jest większy nos niż przed do tego ciągle spuchnięty. Musze szukać kolejnego spechjalisty, ktory mi pomoze.

Bardzo odradzam. Mialam u Sławomira Łonia operacje powiekszania piersi, wyszły nierówne, nienaturalne, kiedy poszam zareklamowac, poprosilam o zwrot czesci kosztów, zaproponował poprawke... nawet za darmo nie chciałam zeby cokolwiek poprawiał, kompletne bezguście - disiaj mam piękne piersi ale dzięki poprawce u Dr Artura Bromy... trzymajcie sie z daleka od łonia, bo piękna Klinika to nie wszystko...

Od trzech dni chodzę w spiętych włosach i chwale się nowymi uszami, zoperowanymi przez dr Łonia Generalnie u mnie wszystko "poszło" wyjątkowo szybko i bez żadnych problemów. 25 czerwca (w piątek) miałam zabieg, 28 czerwca (poniedziałek) zdjęto mi opatrunki, a 2 lipca (piątek) miałam zdjęte szwy i już mogłam chodzić bez opaski (tylko na noc ją zakładam). W piątek minęły równe dwa tygodnie od zabiegu, lewe uchu jest rewelacyjne, a w prawym mam jeszcze mały strupek, który smaruje specjalną maścią. Oczywiście jeszcze z tyłu ranki się goja, ale nie są ...

Generalnie u mnie wszystko "poszło" wyjątkowo szybko i bez żadnych problemów.
W piątek minęły równe dwa tygodnie od zabiegu, lewe uchu jest rewelacyjne, a w prawym mam jeszcze mały strupek, który smaruje specjalną maścią. Oczywiście jeszcze z tyłu ranki się goja, ale nie są widoczne dla oka. I oczywiście uszy prześlicznie przylegają do głowy. Polecam Monika B.

Jestem po liposukcji łydek. Zamiast sobie polepszyć to sobie pogorszyłam.. na łydkach mam góry. na dodatek po operacji zaczęłam mieć problemy z żylakami. Wstydzę się swoich nóg :((((

Dr Łoń zoperował mi nos. Niestety - efekt nie jest zadowalający. Garb na nosie owszem, został usunięty, ale chrząstka nosa wygląda tak samo. Nos przez to jest nieproporcjonalny. Zmuszona jestem poddać się kolejnej operacji.

WYBITNIE ZDOLNY CHIRURG PLASTYK jestem po operacji plastycznej nosa u dr Łonia w jego ekskluzywnej klinice i jestem bardzo zadowolona z operacji i mojego nowego pięknego nosa. Wszystko wzorowo zostało przeprowadzone, anastazjolog bardzo dobry fachowiec przygotował do operacji, pielęgniarki bardzo miłe, a sam dr Łoń z idealną precyzją usunął garb nosa tworząc piękny łuk. Dokonałam bardzo dobrego wyboru lekarza i kliniki, mogę powiedzieć że jestem szczęśliwa ze swojego nowego wizerunku, POLECAM GORĄCO WSZYSTKIM DR ŁONIA I JEGO KLINIKĘ.!!!!!!!!!! WIOLA33

WIOLA33

operacja korekty odstajacych uszu wykonana przez dr z efektem beznadziejnym jedno ucho odstaje tak jak odstawalo przed operacja - dr stwierdził ze efekt jest zadowalający - wogole nie liczac sie z opinia pacjenta -gdzie nawet obce osoby potwierdzaly ze uszy sa widocznie niesymetryczne- korekty musze dokonać w innej klinice niestety... odradzam na stronie pokazane tylko operacje jakie sie "udały"

Jestem po zabiegu powiększania piersi u dr Łonia.Mam piękny pełny biust, zero bólu.WSzystko na najwyższym poziomie, świetna opieka pielęgniarska.Jestem bardzo zadowolona i polecam.

U dr.Łonia byłam narazie tylko na konsultacji, ale jestem pod jego dużym wrażeniem. Bardzo miły i kompetentny człowiek,wszystko dokładnie tłumaczy. Cena konsultacji 200zł,plus 50zł sym.komp. Mam nadzieję, że operacja nosa się uda. Już mu zaufałam :)