dr n. med. Sławomir Łoń

Chirurg plastyczny

Omijać szerokim łukiem. Dałam się nabrać, myśląc, ze jak uczył się u Sankowskiego i redagował z nim książkę to ma jakieś pojęcie o chirurgii plastycznej. NIC BARDZIEJ MYLNEGO. Niestety dowiedziałam się zbyt za późno i zbyt boleśnie to odczułąm, dlaczego Sankowski się z nim "pożegnał". Okaleczył mnie i jeszcze wycisnął kupę pieniędzy. Teraz jestem po kilku poprawkach, które mnie sporo kosztowały ale było warto. NIE POLECAM !!!

Polecam tego lekarza. Mogę zapewnić, że zna sie na tym co robi.

Polecam tego lekarza. Mogę zapewnić, że zna sie na tym co robi.

za operację nosa zapłaciłam prawie 8 tyś. i nie jestem zadowolona,właściwie mam wątpliwości czy czubek w ogóle był operowany.Raczej nie polecam

nie polecam tej kliniki, mialam problemy zdrowotne po zabiegu, wyszlam z wirusem i leczenie trwalo rok

U dr.Łonia przed 5-ciu laty robilem korekte powiek górnych,lekarz rewelacja,najwyższy poziom.Opieka anastezjologa i pielęgniarek na najwyższym poziomie.Trafiłem do tej kliniki z polecemia.Wybieram sie tam powtórnie na taki sam zabieg,opinie wystawie po wszystkim.

Dwa lata wstecz dr Łoń powiększył mi piersi jestem b. nie zadowolona implanty są nie równe a na do datek oddziela mi się ewidentnie od mojej piesi wygląda to strasznie. Byłam skonsultować problem u innego lekarza i stwierdził że są obwisłe przez zły sposób włożenia wkładek!! zastanówcie się napnie...

Pan Sławomir wstawił mi bardzo dobre implanty. Miałam wtedy tylko 15 lat ale postanowił się podjąć tak ryzykownej operacji, aby spełnić moje marzenia i już na swoich 15. urodzinach mogłam prezentować pokaźnych rozmiarów biust. Zaskoczenie moich znajomych było spore, jednakże nikt nawet nie podejrzewał że są to sztuczne piersi. Mam implanty o anatomicznym kształcie i z rozmiaru B przeskoczyłam na D. Obyło się bez zbędnych komplikacji. Mój chłopak jest zachwycony i bardzo lubi moje nowe piersi :)

Nie wiem kto pisze te wszystkie pochlebstwa na jego temat...chyba on sam. W 2006 roku miałam wstawiane implanty, , po roku poprawkę a teraz wymieniłam je na nowe ale u dr Sankowskiego, Łoń zaproponował, o zgrozo, kolejną poprawkę. Wzięłam na pamiątkę te stare implanty. DWA RÓŻNE IMPLANTY. A poza tym jako człowiek jest nie do strawienia. Miły i kompetentny tylko do momentu zapłaty za zabieg potem szkoda gadać. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. PIĘKNA KLINIKA TO NIE WSZYSTKO. NIE KUPUJCIE OCZAMI!!!

Odradzam. Mialam korekcje uszu w 2005 roku. poczatkowo bylam zadowolona, ale po 2 latach uszy zaczely wracac do poprzedniego wygladu. To jest jedna sprawa, ktora mysle, ze moze sie przytrafic kazdemu. Jednak jest cos gorszego. Jak bylam na kontroli pooperacyjnej, to zglosilam dziwny goz pod skora, pan doktor rozdrapal mi to i cos tam ponacunal i powiedzial, ze sie zagoi. Goz pozostal, do tego wyszedl mi szew za drugim uchem i wystaje mi taki supel, ktory jak zakladam wlosy za ucho jest podrazniany i puchnie. Teraz mam chyba stan zapalny. Mam spuchniete ucho, z tylu widac krew i boli mnie strasznie. jestem w kraju, gdzie opieka medyczna jest strasznie droga i musze czekac jeszcze 3 miesiace aby udac sie do Polski. Pierwsze co zrobie, to udam sie do Pana doktora i mu przedstawie rezultaty. Wydaje mi sie, ze facet robi operacje pod katem biznesu. Do momentu zabiegu jest wspanialy a potem ma pacjeta i jego problemy glebogo gdzies.

Witam, w marcu 2010 miałam powiększane piersi u dr Łonia. Jestem b.zadowolona, mam rozmiar taki jaki chciałam-wszystko wyszło b.naturalnie (nawet mój mąż który był przeciwny tej operacji jest zadowolony z efektu;]), w klinice czułam się jak w hotelu-obsługa tzn.pielegniarki dosłownie co kilka minut pytały czy wszystko jest w porządku, przychodziły, podawały, pomagały we wstawaniu, itp. Po operacji nie miałam żadnych siniaków, opuchnięć, bólu praktycznie nie było (2dni po operacji przestałam brać tabletki przeciwbólowe). Na dzień dzisiejszy mam dwie malutkie blizny, które z każdym miesiącem blakną. Nareszcie nie wstydzę się swojego ciała. Jeżeli miałabym drugi raz podjąć decyzję, to wybrałabym tylko Łonia, bylam na konsultacji u innego chirurga przed operacją, ale nie wzbudził on we mnie zaufania. Nie wiem jak łoń robi nosy, wiem po sobie, że robi piękne piersi. Pozdrawiam