dr n. med. Sławomir Meller

jest to bardzo dobry lekarz godny polecenia

jest to bardzo dobry lekarz godny polecenia

zdecydowanie polecam, Pan Doktor prowadził moje 2 ciąże i nie zamieniłabym go na innego lekarza, obie ciąże z powikłaniami na szczęście dzięki dr Mellerowi zakończyły się z sukcesem o czasie, Pan Doktor zawsze cierpliwie odpowiadał na moje pytania, potrafił uspokoić, pomimo trudnej sytuacji zawsze czułam się bezpiecznie bo wiedziałam, że jestem pod dobrą opieką, rzeczywiście dość trudno się dodzwonić, ale w awaryjnych sytuacjach korzystałam z uprzejmości przemiłej pani w recepcji na os.Przyjaźni i ona przekazywała dr informacje, cenię sobie też rejestrancję online na Przyjaźni bo mogę wybrać dogodny termin w wolnej chwili a nie tylko w godzinach pracy gabinetu, podsumowując z całego serca polecam

Zdecydowanie doktora Mellera warto polecić. Zgadzam się z przedmówczyniami w 100%. Miły, uprzejmy, kompetentny.W 23 tygodniu ciąży wykrył u mojego dziecka wadę centralnego układu nerwowego. Potem było tylko gorzej. Mojemu synowi nie dało się pomoc, urodził się z bardzo poważnymi zaburzeniami neurologicznymi. Będziemy walczyć o jego sprawność psycho-ruchowa jeszcze bardzo, bardzo długo. Jednakże doktor zrobił wszystko co było w jego mocy, choć niestety nie wiele się dało. Wzorcowo wykonał mi cesarskie cięcie, kierował na bezpłatne badania, itd. Jedyne co mogłabym panu doktorowi zarzucić to wybitnie utrudniony kontakt, dodzwonienie się niekiedy graniczyło z cudem. No ale nie byłam jedyna pacjentka, miałam urodzić chore dziecko, wiec brak kontaktu bardzo mnie niepokil.Tak czy inaczej bardzo POLECAM.

Zgadzam się z opiniami poniżej oraz łączę w żalu z przedmówcą (też to przechodzę). Uważam, że dr Meller (też mi się zdarza zmieniać Mu nazwisko na Miller:)) urodził się po to by zostać świetnym ginekologiem. Delikatny, tłumaczący wszystko z taktem i wyczuciem. Duża wiedza, wielki talent.

Chciałabym żeby każdy lekarz był taki. Cieszę się, że trafiłam do dr Millera, mimo że moja ciąża obumarła. I niesamowite jest to, że nawet w takiej sytuacji lekarz ginekolog potrafi wzbudzić niesamowite zaufanie- większe niż psycholog. Na pewno zawierzę swoją przyszłą ciążę dr Millerowi.

Polecam ! Profesjonalny,kompetentny,konkretny lekarz. Bardzo cierpliwy,uprzejmy i budzący zaufanie.

Polecam !
Profesjonalny,kompetentny,konkretny lekarz.
Bardzo cierpliwy,uprzejmy i budzący zaufanie.

Do dr.Mellera trafiłam będac 3raz w ciąży.Zgadza się, że jest miły i niesamowicie cierpliwy ,ale niestety ostatnio bardzo mnie rozczarował.Poszłam na wizytę powiedziałam o swoim problemie, a pan doktor wzruszył ramainami i nie bardzo profesjonalnie odpowiedział na moje pytanie.Jestem troche zawiedziona,ale mam nadzieję ,że na następnej wizycie będzie lepiej!Pozdrawiam pana doktora.

zdecydowanie polecam! poznałam dr Mellera w czasie ciąży, którą prowadził inny lekarz a dr robił badanie prenatalne, które wykonał b.dokładnie. Później miałam okazje przekonać się do niego podczas innej z wizyt, podczas nieobecności mojego lekarza, podczas pobytu w szpitalu i co najważniejsze - przy porodzie! Jest kompetentny, niezwykle spokojny, bardzo delikatny, odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy. Ma czas na wizycie dla pacjentki! Zdecydowanie polecam!

Godny zaufania lekarz w przeciwieństwie do innych kaliskich lekarzy, do każdej pacjentki podchodzi z zaufaniem, stoickim spokojem....GORĄCO POLECAM wszystkim Paniom jak i przyszłym mamusiom.

Przemily, cierpliwy, kompetentny tak można opisać doktora. Odpowiada na każde pytanie. Zlecane badania można wykonywać na NFZ. U tego lekarza czujesz się jak człowiek!!! Polecam w 100%