dr n. med. Sławomir Meller

W sumie to dobry lekarz, miły sympatyczny i co ważne delikatny, ale... jeżeli chodzi o kontakt z nim to tragedia nie idzie się dodzwonić nie bardzo interesuje go pacjentka poza gabinetem. Ogólnie doktor dobry jak nie dzieje się nic złego czy to podczas ciąży czy podczas rutynowej wizyty. polecam dziewczynom na pierwszą wizytę!!!

Doskonały lekarz z powołania. Polecam, bo rzadko teraz można spotkać nie tylko takiego lekarza ale i człowieka.

PROWADZIŁ MNIE INNY LEKARZ NIM TRFIŁAM DO DR.MELLERA MÓJ POPRZEDNI LEKARZ TWIERDZIL ŻE CIĄŻA JEST PRAWIDŁOWA NAWET KIEDY KRWAWIŁAM I TRAFIŁAM NA ODDZIAŁ.PO WYPISIE POJECHAŁAM DO DR. MELLLERA I OKAZALO SIĘ ŻE MAM W POŁOWIE ODKLEJONĄ KOSMÓWKE,CIĄZA BYŁA ZAGROŻONA,DZIEKI DR.MELLEROW MOJA CÓRECZKA MA DZISIAJ 4 LATKA JEST NASZYM OCZKIEM W GLOWIE :)))POLECAM DR.MELLERA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam tego lekarz, moja ocena świadczy o tym jaki jest. Podchodzi do pacjenta profesjonalnie i można z nim porozmawiać jak z człowiekiem.

Polecam tego lekarz, moja ocena świadczy o tym jaki jest.

Bardzo fajny i rzeczowy lekarz, przede wszystkim umie słuchać i zawsze wyjasni wszystko co potrzeba. Nie bagatelizuje problemow i obaw. Jestem zadowolona poniewaz dzieku niemu niejedna kobieta w ogole moze byc matką.

Drogie Panie.Kiedy czytam niektóre komentarze jestem zbulwersowana! Jestem mamą 3 fantastycznych dzieciaków.Każda ciąża była strasznie skomplikowana ,każda kończyła się cesarskim cięciem.Niestety trafiłam do Niego dopiero z trzecią ciążą,która była najbardziej powikłana . Dla mnie dr.Meller to najlepszy ,najbardziej ludzki lekarz jakiego spotkałam,a było ich kilku(niestety).Jest niesamowity,nie jesteśmy dla niego następnym numerkiem w rejestrze szpitalnym.Nigdy nie odczułam z Jego strony nuty fałszywości,jest serdeczny, otwarty i życzliwy.Ale co najistotniejsze jest fantastycznym fachowcem .Polecam

Drogie Panie.Kiedy czytam niektóre komentarze jestem zbulwersowana!

Właściwie nie mogę powiedzieć złego słowa o Panu doktorze, ale jak już ktoś wcześniej słusznie zauważył, niestety nie jest dobrym diagnostą. Borykałam się dość długi czas z trudnymi do zidentyfikowania bólami, na które Pan doktor przepisywał czopki przeciwbólowe oraz antybiotyki. Słusznie zdiagnozował torbiel endometrialną, ale zignorował moje obawy, co do obrzęków na nogach i szybkiego tycia. Stwierdził, że czasem po laparoskopii pozostaje trochę fałdów tłuszczowych. Zignorował również zły wynik cytologii...trafiłam do innego lekarza, który po konsultacji z endokrynologiem stwierdził PCO i hiperinsulinemię. Panie Doktorze, ilość nie zawsze przekłada się na ...

Panie Doktorze, ilość nie zawsze przekłada się na jakość. Niestety z tego powodu traci Pan pacjentki. Może lepiej jeden lub dwa gabinety prywatne, a nie 4...

czy ktoś ma jakiś namiar na doktora mellera? w sensie nr telefonu komórkowego? z góry dziekuje.

jestem załamana, a darzyłam GO wielkim zaufaniem, miałam ogromne dolegliwosci, obecny lekarz , jest załamany, moim stanem, nawet nie zauważyl u mnie zwykłej nadżerki, a mam polip na macicy, jajnik w okropnym stanie, ale trafiłam obecnie na dobrego lekarza i myślę , że wyjde z tego, wzial się porzadnie za mnie, jestem mlodą osobą 26 lat, już matką.

Bardzo polecam Pana doktora, jest kompetentny, rzeczowy. Co więcej nie pozbywa się pacjentek z problemami (trudną ciążą), tylko pomaga.