dr n. med. Sławomir Meller

świetny lekarz prowadził dwie moje ciąże przyjmował obydwa porody przesympatyczny miły godny polecania przedewszystkim kompetentny i profesjonalista w tym co robi podchodzi to pacjentek indywidualnie zawsze wysłucha i doradzi godny polecenia

Super gościu :) Wszystko w jak najlepszym porządku. Miły i opiekuńczy lekarz. Godny polecenia.

Super gościu :)
Wszystko w jak najlepszym porządku.
Miły i opiekuńczy lekarz.
Godny polecenia.

może umie prowadzić ciąże,lecz zupełnie nie zna się na chorobach ginekologicznych . żaden z niego diagnosta ,operator może być i co z tego. Nie umie trafnie oceniać sytuacji zdrowotnej danej kobiety.

Dr prowadził moją ciąże i byłam z tego bardzo zadowolona,poza tym że trudno jest się do niego dodzwonić i umówić na wizytę wszystko było ok, ale niestety gdy przyszło do porodu to poszedł na urlop. Urodziłam zdrowe dziecko ale miałam komplikacje, duże i długie problemy po porodzie. Dr nie odbiera ode mnie tel. do dnia dzisiejszego a minęło już kilka miesięcy, więc chyba nie obchodzi go zdrowie jego pecjentki. Nie polecam.

Bardzo dobry.Szczery i sumienny. Wiele mu zawdzięczam, po wielu latach leczenia bezpłodnosci w róznych gabinetach lekarskich , otrzymałam od znajomej nr telefonu do doktora Mellera. I tak naprawdę dopiero on zlecił odpowiednie badania i tok leczenia . To co było niemozliwe stało sie realne.Dzisiaj jestem mamą 4 letniej Dominiki. Agnieszka

Polecono mi tego doktora, ale okazało się później co innego

Polecono mi tego doktora, ale okazało się później co innego

Rewelacyjny lekarz, bardzo kompetentny, drugiego takiego można ze świecą szukać. Delikatny, opanowany, ze spora wiedzą i doswiadczeniem. Rodzenie z tym lekarzem daje duże poczucie bezpieczeństwa. Bardzo go polecam, ponieważ tylko dzięki postawie doktora Mellera moge powiedzieć, że poród przebiegł bez komplikacji i urodziłam zdrowe dzieci.

Doktor Meller jest godny polecenia. Wyjątkowo troskliwy i kompetentny ginekolog. Prowadził całą moją ciążę i bardzo fachowo wykonał cesarskie cięcie. Jedyny minus w tym, że od czasu jego awansu ciężko się dodzwonić na komórkę.

ewelina Świetny specjalista, przemiły i życzliwy człowiek zaangażowany w problemy pacjentek, kompetentny w tym co robi. Jeśli kiedykolwiek będę w ciąży to napewno pod jego opieką. Bardzo jestem mu wdzięczna bo naprawdę mi pomógł.

ewelina

KOmpetentny, ale jednocześnie ciepły i nie budzi dystansu. Prowadzi mi już drugą ciąże i szukałam go po całym internecie by tylko i wyłącznie on się mna opiekował. Bez zazenowania można zadać każde pytanie, mój mąż chodzi na wizyty ze mną bo tak jest miło. Profesjonalista, najczęściej prowadzi trudne przypadki i nie odsyła z problemem. Lekarz z pasją i powołaniem. polecam