dr hab. n. med. Sławomir Sobczyk

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Świetny specjalista w zakresie implantów zębowych. Implanty mam od ponad dwóch lat i jest OK. Zabieg implantacji te nie by taki zły jak myślałam. Polecam osobę Pana dra Sobczyka.

Chodzę na kontrole i wybielanie zębów do doktora Sobczyka od wielu lat i to nie dlatego, że mieszkam w pobliżu ale przez ten czas nigdy nie miałem zastrzeżeń . Nie miałem też wrażenia, że wyszukuje na siłę rzeczy do leczenia aby tylko więcej zarobić na pacjencie. Ale to tylko moje osobiste odczucia.

Trafiłam do Pana doktora z ogromną opuchlizną. Okazało się, że inny dentysta kilka lat wcześniej źle wykonał plombę. Przez ten czas zrobiła się niezła torbiel, która eksplodowała przy pierwszej okazji. Pan doktor podjął leczenie. Najpierw przepisał antybiotyki na stan zapalny aby wreszcie móc usunąć ząb. O dziwo rwanie, którego bardzo się obawiałam, przebiegło bardzo sprawnie. Dziś po tym wszystkim nie został nawet ślad. Bardzo dobry dentysta!

Wszystkie zęby, które leczyłam u Pana Sławomira są do poprawy. Poszłam do Niego ponieważ dentysta ten ma specjalizację chirurga,a ja miałam do leczenia zęby kanałowo. Teraz okazuję się,że wszystkie są do poprawy i prawdopodobnie stracę 2 zęby. Jestem załamana i chciałam wszystkich ostrzec przed tym dentystą!

Kiepski stomatolog!!! Mam do poprawy 2 i 7 leczoną przez tego stomatologa. Zdrową 2 zrobił martwą. Ząb zrobił się siny. Nie polecam!!!

Chciałabym wszystkich ostrzec przed tym lekarzem. Byłam u niego na konsultacji dotyczącej wędzidełka wargi górnej. Doktor od razu powiedział, ze trzeba podciąć mimo, że niebyło takich wskazań. Żeby mnie naciągnąć na dodatkowe koszty zrobił też zdjęcie panoramę szczęki. Potem raz dwa podciął wędzidełko. Po tym cały dość szybkim zabiegu pojawiło się szereg komplikacji. Zaraz jak minęło znieczulenie nie maiłam czucia w lewej części górnej wargi. Po kilku dniach wróciło, ale warga była już inna, było dziwne uczucie mrowienie. Zaobserwowałam że owe mrowienie zaczęło towarzyszyć niemal, że całej lewej części twarzy. Miałam uczucie dretwienia nad warga pod wargą w okolicach lewego policzka. Po zatym po cłąym podcięciu górna warga zaczęła się na tyle podwijać, że osadzała się na dziąsłach, po uśmiechu nie ściągało jej normalnie jak przed zabiegiem do dołu, tylko poprostu zostawała na dziąsłach ;/ efekt jak u starej babci... co dalej... oczywiście stwierdziłam, że tak nie może być poszłam więc do doktora i mówię mu o tych kłopotach mrowieniu na twarzy i tym uśmiechu. Doktor niemal, że mnie wyśmiał, powiedział że twarz mrowi bo pewnie mnie przewiało i to niejego wina, pozatym stwierdził, że z tą podwijającą wargą wymyślam. Po tej wizycie wyszłam z niemal płaczem, dostałam depresji i skończyło się to wszystko załamaniem nerwowym. Zrozumienie znlazłam dopiero u innych specjalistów... Mrowienie i dretwienie lewej części twarzy ustało po 5 miesiącach, lekarze tłumaczą to tym, że prawdopodobnie znieczulenie zostało podane przez przypadek do nerwu, uspakajali , że to wszystko sie zregeneruje i wróci do normy tak tez sie stało. co dalej jeśli chodzi o podwijanie sie wargi, przeszłam rekonstrukcje , jest lepiej, ale na tym jeszcze nie koniec. ... Boli mnie to , że przed zabiegiem doktor zapytał czy mam wade wymowy, czy rpzzeszkadza mi to - na każde pytanie padła odpowiedz nie - wiec nie rozumiem czemu podjął taką decyzję- taki zabieg robi sie u dzieci u których jest ryzyko diastemy, tu takiego przypadku niebyło...Poprstu doktorowi chodziło o kase tak za konsultacje zapłaciłabym z 60 zł, a tak za zabieg zgarnął 200. Teraz przeszłam przez kilka konsultacji, i rekonstrukcji, wiem , żeby to miało ręce i nogi czeka mnie pewien jeszcze jeden zabieg.... To co przeszłam przez tego doktora nie życzę nikomu.

W obyciu nieco gburowaty, ale ogólnie człowiek ma wrażenie, ze przy odrobinie szczęścia uda się wszystko z tym Panem załatwić pozytywnie. Dalsze współpraca prowadzi jednak nieuchronnie do całego pasma nieszczęść i rozczarowania, pomimo wcześniejszego roztaczania niesamowitych wizji dobrobytu i zadowolenia...ale moi mili za głupotę trzeba płacić i to słono! Taka jest smutna prawda o tym lekarzu. A wpisy pozytywne są tak samo prawdziwe jak zapisany powyżej tytuł naukowy i to że łaskawca pracuje w szpitalu ul. Bialska 116.

witam chcialam sie podzielic moimi doswiadczeniamiu Pana Doktora. Trafilan do niego ze zlamana czworka, piatki nie bylo.Wycen wraz z imlantem na 5 4500zl przyczym jak sie pozniej okazalo 4 zostala zalana jakas zolta substancja a 5to bialy imlant. Wyglada to fatalnie za takie pieniadzie. Mysle ze ten Pan doktor nie ma poczucia estetyki on jest typowym chirurgiem.

witam chcialam sie podzielic moimi doswiadczeniamiu Pana Doktora.

Dobry specjalista, wykształcony w swym fachu.

Dobry specjalista, wykształcony w swym fachu.

Uważam że Pan Doktor to bardzo dobry specjalista. Z moimi dwoma ósemkami uporał się zaledwie w pół godziny mimo tego że troszkę mu utrudniałam pracę.Co prawda ma dość dziwne poczucie humoru ale generalnie jest ok, a poza tym jest bardzo przystojny. Szczerze polecam jeśli ktoś ma problem z zębami mądrości.