dr hab. n. med. Sławomir Sobczyk

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Kilka lat chodze do dr.Sobczyka-to świetny fachowiec,otwarty dla pacjentów,potrafi wytłumaczyć,ocenić realnie stan zdrowotny pacjentów,leżałam na oddz,u niego-i miałam okazje obserwować go-naprawdę świetny lekarz dużą kulturą osobistą i uprzejmością.Nie zdarzyło się-by był niemiły dla pacjenta-ani dla personelu.Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam, bardzo dobry lekarz. Drogo ale bezboleśnie i profesjonalnie.

Pan dr Sławomir Sobczyk jest świetnym specjalistą, bardzo dobrze wykształconym, ciągle podnosi swoje kwalifikacje co idzie w parze z wiedzą oraz podejściem do pacjenta jak również samego leczenia(dyplomy możemy pooglądać w poczekalni na lisińcu). Zabiegi wykonywane przez tego Dr są bezbolesne, bezstresowe, w miłej atmosferze. Miałam usuwane ósemki, które były "trudnymi" ósemkami, jedna w szczególności(szpital-Pan Dr był miły, miałam dobrą opiekę pooperacyjną), ale pan Dr poradził sobie szybko i bezboleśnie. Teraz nie wyobrażam sobie innego stomatologa, jak dr S.Sobczyka, u niego zwykły przegląd zębów to przyjemność-w sensie bezstresowo (o ile może być przyjemnie w gabinecie stomatologicznym oczywiście)Polecam Go swoim znajomym i wiem,że też są zadowoleni. Szczerze polecam, nie ma lepszego i sympatyczniejszego specjalisty w naszym mieście;-)

koszt leczenia kanałowego z przed paru lat.Pan doktor chyba spłacał wtedy kredyty Może jestem niesprawiedliwy

Prawdziwy fachowiec, jak mało kto zna się na rzeczy. Z moimi ósemkami byłem u 3 lekarzy, wszyscy nie chcieli się podjąć bo za trudne, że niby do szpitala trzeba i takie inne cuda. Potem czwarta pani doktor rozgrzebała i odesłała mnie do Dr Sobczyka, który usunął ząb dosłownie w kwadrans. Pozostałe 8 też u niego usunąłem i było okej. Myślę że z ósemkami można do niego walić jak w dym. Szybko i bezboleśnie.

Świetny fachowiec,pomógł mi zaleczyc zęba mądrości gdy byłam w ciąży, a ząb ten nadawał się do natychmiastowego wyrwania.Zaden ze stomatologów nie chciał się podjąć wówczas "naprawy" tego zęba-przerażała ich ciąża moja i konieczność rwania "8" bez zdjęcia rentgenowskiego.Teraz gdy jestem już po porodzie doktor usunął mi tego zęba bezbolesnie. Naprawdę polecam!!!Super specjalista :)

Super, ekstra lekarz, nie drogi i fachowy, bardzo wykształcony. Robi szybko i bezboleśnie. Polecam tego doktora. Przyjmuje w Alfa-dencie na Rakowie.