lekarz Stanisław Aszkiełowicz

Nie mam żadnych zastrzeżeń ani co do fachowości ani co do podejścia. Dużym plusem jest również osobiste wywoływanie pacjenta, tak więc cwaniacy z późniejszych godzin nie mają szans.Polecam. P.S. Proponuje by zapisywać się na późniejsze godziny wizyty, bo na początku ciągle ktoś wchodzi ( bez pukania ) i pyta czy zostaną przyjęci dodatkowo, co na dłuższą metę jest dosyć wkurzające. Chyba zawodzi organizacja pracy przychodni.

bardzo kiepski lekarz.bylem z ostroga pietowa a zapisal 2 ziolowe leki na naczynia krwionosne i to pelnoplatne.absolutnie zadnej rehabilitacji ,bez lekow przeciwbolowych .ponownie mialem zapisac sie do lek rodzinnego celem uzyskania skierowania do chirurga.okres oczekiwania na lek rodzinnego 2 tyg a 2 mce oczekiwanie na porade chirurgiczna.totalna katastrofa.podwazam wiarygodnosc pozytywnych opini.

Rzeczowy i kompetentny. Badanie, diagnostyka, omówienie wyników i planu leczenia. Już jest efekt. Tak powinno być. Polecam!

Bardzo polecam. Przez ponad dwa lata odwiedziłam wielu ortopedów i reumatologów z powodu bardzo dokuczliwych bólów stawów. Wszyscy twierdzili, że nic mi nie dolega, a jeden nawet odsyłał do psychiatry. Z kolejnym skierowaniem trafiłam do tego doktora na Żwirki i Wigry. Po dokładnym badaniu i obejrzeniu wszystkich moich wyników zalecił badanie Boreliozy. Wyniki były bardzo wysokie i teraz czeka mnie długie leczenie. Dzięki Panu doktorowi wreszcie wiem na co jestem chora i będę leczona. Dziękuje.

Mam zupełnie przeciwne zdanie. Trafiłem do dr Aszkiełowicza z polecenia kilku znajomych, którzy leczyli się u niego i byli bardzo zadowoleni. Ja również. Konkretnie, z uśmiechem, wszystko wytłumaczone i wyleczone. Jak ktoś szuka dziury w całym, to zawsze znajdzie by się do czegoś przyczepić. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń i bardzo polecam tego lekarza.

Odradzam pójścia do tego lekarza. Źle stwierdził kontuzję na dodatek nawet nie ruszył ręką żeby się upewnić czy to napewno to, a byłem u niego parę razy. Dopiero po pół roku poszedłem do innego lekarza bo cały czas mnie bolało. Żeby do niego iść najlepiej zrobić wszystkie możliwe badania wraz z rezonansem

Podejście do pacjenta ponad przeciętnie oschłe. Impertynet do kwadratu. Początkowo sugeruje rozszerzenie spektrum badań celem znalezienia przyczyny dolegliwości a po ich wykonaniu odpowiada, że to nasze zdrowie i jego wyniki nie interesują więc zrobimy co będziemy uważać za stosowne. Zmienia zaplanowany proces leczenia....obiecał 2 zastrzyki a po pierwszym zdecydował się na skierowanie na operację pomimo tego, iż przniósł on znaczną poprawę stanu. Nie wiem jaki jest w stosunku do pacjenta podczas wizyt prywatnych ale na mnie (ubezpieczonym państwowo) zrobił odpychające wrażenie. Wielu lekarzy tej specjalności mialem już okazję odwiedzać w swoim życiu i ten Pan za uprzejmość w stosunku do pacjenta zasługuje na notę bardzo słabą. Nie polecam z dowolnego wyboru a przzydzielonym pacjentom wspóczuję.

Brak określenia-po prostu REWELACJA:polecam wszystkim,dawno,dawno nie spotkałam się z takim doktorem z powołania

Doktor jest bardzo spoko. Mimo koszmarnej kolejki przyjął mnie dodatkowo. Już dawno w czasie wizyty z żadnym lekarzem nie mogłem tak normalnie rozmawiać jak ze zwykłym człowiekiem. Na pytanie czy ma prywatny gabinet bo pewnie tam jest luźniej, dostałem odpowiedź, że mam przychodzić na nfz, a nie wydawać niepotrzebnie pieniądze na prywatne leczenie i sam zarejestrował mnie na kolejny termin z wynikami badań. Szok.

Konkretny fachowiec. Po urazie kolana byłem leczony maściami. Trafiłem do tego lekarza i odrazu po badaniu stwierdził zerwane więzadło krzyżowe, co potwierdził rezonans. Dokładne info o dalszym leczeniu. Jestem już po operacji i się rehabilituję. Polecam.