lekarz Stanisław Aszkiełowicz

Jestem po pierwszej wizycie. I już mam porównanie z wcześniejszymi wizytami u innego ortopedy... Po wizycie u dr Aszkiełowicza mam pełną jasność nt mojej dolegliwości oraz jak mają wyglądać kolejne kroki mojego leczenia. Otrzymałam skierowanie na rezonans magnetyczny. Mimo potwornie długich kolejek na to badanie jestem pełna nadziei i optymizmu na wyzdrowienie 😊

pan doktor żałuje badań rezonansem nie wiem co za limity mają na rehabilitację też słabo tylko na jedną część ciała gdzie wymagają 3 części.lekarz miły bo miły ale to takie wymuszone.lepiej za dużo nie chcieć

Dobry fachowiec. Odrazu rozpoznał przegapione w pogotowiu trzy miesiace temu zwichnięcie nadgarstka i do operacji. Byłem wcześniej u innego, nie miał zielonego pojęcia co mi jest. Polecam.

Nie zgadzam się z Anonimem. Rzeczowy, kompetentny, pełen ciepła tak potrzebnego pacjentowi.Niezbędne badania, diagnoza, skuteczne leczenie. Bardzo polecam.

Zgadzam się z opinią Ewy. Pan Doktor wyraźnie zniecierpliwiony ilością zgłaszanych dolegliwości. Wymuszona uprzejmośc, podczas całej wizyty miałam poczucie bycia intruzem. Ironiczne traktowanie. Nie polecam.

Od dwóch lat byłam leczona na kręgosłup przez lekarza rodzinnego i neurologa. Mam silny ból tak, że trudno mi chodzić. Trzy tygodnie temu trafiłam do dr Aszkiełowicza. Obejrzał moje wyniki rezonansu a potem mnie dokładnie zbadał. Stwierdził, że problem z chodzeniem jest w biodrze, a nie w kręgosłupie. Poprosił o zdjęcie, którego nie miałam bo nikt mi nigdy nie robił. Po zrobieniu zdjęcia, wyszło, że mam zupełnie zniszczony staw i trzeba wstawić endoprotezę. Dostałam skierowanie do szpitala z napisem pilne. Wytłumaczył mi co to za operacja pokazując zdjęcia w internecie. Straciłam dwa lata na leczenie nie tego co trzeba. Lekarz z powołania.

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w pomoc pacjentowi. Zgłosiłam się z bólem ramienia. Miałam wykonane zdjęcie z opisem radiologa, który nic nie stwierdzał. Po obejrzeniu zdjęcia, doktor zalecił jego powtórzenie, już bez opisu. W sposób niezwykle delikatny, wyjaśnił iż będę potrzebowała pilnego badania rezonansem, w celu wyjaśnienia drobnej zmiany w płucu. Sam telefonicznie uzgodnił termin badania i skierował do poradni onkologicznej. Jestem po operacji , w trakcie chemii. Onkolog stwierdził, że to dzięki temu lekarzowi, mam olbrzymie szanse na wyleczenie. Dziękuję Doktorze.

A ja bardzo polecam tego lekarza. Bolało mnie kolano, byłem u kilku ortopedów, dostawałem blokady i tabletki. Do niego trafiłem do Orłowa na nfz. Zbadał kolano, skierował na pilny rezonans a potem na operację i rehabilitację.Wszystko miałem wytłumaczone co i jak. Dzisiaj normalnie chodze i bez bólu. Poleciłem go kilki znajomym i też są zadowoleni.

Krótko napiszę: leczenie na fundusz -masakra ,może prywatnie pan doktor dobrze leczy,nie wiem ,na fundusz wg.mnie bardzo źle podchodzi do pacjenta.