lekarz Stanisław Ptak

2,6
2,6
2,9
2,4

Badania prywatne z zakresu medycyny sportowej OK. Chodzę regularnie co pół roku od kilku sezonów i jestem zadowolony. Wszystko kompleksowo i sprawnie na miejscu!

Bardzo dobry chirurg, ortopeda POLECAM!

Bardzo dobry chirurg, ortopeda
POLECAM!

Nie będe się zbytnio rozpisywał napisze tak jak ja to odbieram, poszedłem z do Pana Dr.S.Ptaka który dotykając mnie w okolice bólu stwierdził co mi jest ,tak jak by miał Usg w oczach i przepisał mi 10 zabiegów oczywiście w swoim osrodku, mineło 2 miesiące i ból nadal mnie nie opuszcza ,tak wiec nie polecam tego lekarza ,brak profesjonalnego podejscia do pacjeta ,widac ze liczy sie tylko kasa i nic wiecej.

Nie polecam tego lekarza, liczy się dla niego tylko KASA, wypisał mi zabiegi-płatne oczywiście, na 10 dni, które nie dały zupełnie nic. Ludzi mnóstwo, panuje totalny chaos, biedni rehabilitanci uwijają się jak mrówki, robiąc wszystko co w ich mocy, by każdy był zadowolony. Wszystko idzie na ilość nie na jakość, żeby tylko jak najwięcej zarobić!!! Pan Ptak bardzo nieprzyjemny!!! Odradzam! Szkoda czasu i pieniędzy!!!

Wszystkim pacjentom daje zabiegi, wizyta trwa krótko, pacjent wchodzi za pacjentem, od każdego doktor chce wyciągnąć pieniądze! Jak chcecie się ludzie leczyć to omijajcie to miejsce z daleka...

Pan Ptak nie ma zielonego pojęcia o rehabilitacji! Sam nie wiedział co mi jest a gdy zadawałam pytania złościł się i był nieuprzejmy! Zlecił mi zabiegi i chodziłam do niego przez trzy tygodnie i nic mi nie pomogło... Do tego masa ludzi, długie czekanie na zabieg pomimo sprawnego personelu trwało to za długo. Nie polecam nikomu!

Moja rzepka harata o chrząstki, które NIE mogą być zniszczone.Leczę się u dr.Ptaka już pół roku.Dostałam jedną serię rehabilitacji płatnych ! Nic nie pomogły.Jutro moja kolejna wizyta,myślę,że doktor karze mi iść na kolejną płatną serię rehabilitacji.Jedna seria to 14 dni , moje wyniosły ze zniżką w sumie 140zł.Ogólnie mam mieszane zdanie co do polecenia tego właśnie doktora.

Lekarz totalnie kasochłonny. Przy badaniach sportowych nie przeprowadza jakichkolwiek potrzebnych badań! Dostaję kartkę "słucha bicia serduszka" i stawia pieczątkę. Gdzie badania kardiologiczne? Gdzie badania na wydajność płuc? I wiele innych? Marna żenada, a nie lekarz.

Marna żenada, a nie lekarz.

polecam, wizyta o umowionej godzinie, zrozumiałe wyjasnienie problemu

polecam, wizyta o umowionej godzinie, zrozumiałe wyjasnienie problemu