lekarz Stanisław Słowiński

Neurolog dziecięcy

3,9
3,9
3,7

W prawdzie jesteśmy w połowie drogi leczenia naszego synka (już z widocznymi postępami), ale sądzę że już teraz mogę pana Doktora polecić! Jako jedyny lekarz (a było ich wielu i każdy z doskonałą opinią) nie zbagatelizował wyników badań EEG i objawów syna. W błyskawicznym tempie (od razu po wizycie) wyznaczył termin EEG z mapą mózgu. Badania potwierdziły moje obawy! Pan Doktor, mając na celu jak najszybszą pomoc, niezwłocznie wpisał syna na terenie polaryzacji mózgu. Wszystkie leki, suplementy, formy terapii i zalecenia skutkują naocznym powrotem do zdrowia syna. Groziła mu niepełnosprawność intelektualna, obecnie jest pilnym uczniem w szkole. Ze spokojem wyczekujemy końca trwania terapii i jej efektów. Z czystym sumieniem i z całego serca polecam!
Mama Ola

Nie ma lepszego lekarza zajmującego się autyzmem i epilepsją u dzieci. Bardzo nam pomógł. Nie faszerują ludzi antybiotykami. Ogromna wiedza i skuteczność. Polecam bezgranicznie po kilku latach współpracy jako pacjent i rodzic pacjenta.

Pana doktora polecono mi przypadkiem.....jestem osoba,ktora dawno "zeszla na ziemie" i zdaje sobie sprawe ,ze nie ma cudöw. Okreslenie Pana Doktora jako szarlatana jest nie na miejscu.Uwazam,ze kazdy ma wybör...a jak wiemy Pan doktor przyjmuje prywatnie i proponuje leczenie ....niestety ,ktore jest drogie.Nie zgadzam sie ,ze suplementy diety nie pomagaja.Jestem od prawie 2 lat u dr.Slowinskiego i przez caly ten czas biore suplementy diety ,ktore mi pomogly.Nie lykam ich kilogramami,sa dobierane rozmyslnie i naprzemiennie wraz z lekami medycyny szkolnej.W dzisiejszych czasach jestesmy jako ludzie malo pokorni,wszystko chcemy jak najlepsze jak najszybsze i uwazamy sie ekspertami od wszystkiego.....Przeciez suplementy diety wymyslil ktos madrzejszy od nas i dlatego sa do kupienia w A P T E C E a nie w supermarkecie. Fakt,ze sa drogie i trzeba troche czasu aby zaczely dzialac!!! Ale drodzy Panstwo wydajemy pieniadze na uzywki ,papierosy .alkohol,samochody i inne przyjemnosci a jezeli chodzi o nasze zdrowie to wymagamy aby Panstwo nam dalo.......Zadbajmy sami o siebie i nie wymagajmy od innych cudöw.

Bardzo słaby lekarz. Podejście do pacjenta żadne. U lekarza byłem 3x. Każda z wizyt 80 zł - nie jest to duży koszt więc jest to chyba jedyny plus, za który ocena jest 1/5 a nie 0/5. Lekarz na początku zrobił wywiad po czym stwierdził, że problemy ze zdrowiem wynikają ze złej diety i z tego co jem (dieta niskowęglowodanowa, bez glutenu i laktozy oraz cukru - ze względu na walkę z boreliozą) oraz zlecił: Holtera EEG i maping mózgu (badanie u siebie 300 zł), rezonans 3Tesla odcinka szyjnego kręgosłupa (500 zł), analizę pierwiastkową (360 zł) i badanie potasu we krwi (30 zł). Dodam tylko, że objawy z którymi przyszedłem miałem od 1,5 roku a dietę od 5 miesięcy... Absurd! Na kolejnej wizycie nawet nie wziął do ręki zrobionego rezonansu z płytą, trzeba było Panu to podsunąć i kazać mu w to zajrzeć żeby się wypowiedział (zapisu z płyty nie odczytywał). Na podstawie zrobionego holtera EEG i mapingu mózgu wystawił pierwszą teorię, ale kazał zrobić jeszcze kolejny rezonans 3T tym razem głowy (700 zł z kontrastem). Po czym na kolejnej wizycie zmienił swoje stanowisko (po raz kolejny nie włożył płyty, nie odniósł się do poprzednich wizyt) i stwierdził że przyczyną problemów zdrowotnych jest przebyty udar mózgu (ale kiedy, co i jak co spowodował, dlaczego, jak dalej postępować - nie wyjaśnił). Lekarz moim zdaniem naciąga na koszty i po kilku wizytach gdy pacjent jest dociekliwy jak ja, prosząc o rady i wyjaśnienia zbywa go twierdząc, że on tutaj nic nie pomoże. Zastanowiłbym się trzy razy umawiając się do lekarza na wizytę. Aha i lekarz potrafi zadzwonić przed badaniem holter EEG i zapytać czemu jeszcze nie wpłynęły pieniądze - u Pana dr w gabinecie panuje wielki bałagan co może świadczyć o tym, że nie ogarnia tematu wpłat na konto. Dzieci karmi tanimi cukierkami z syropem glukozowo-fruktozowym, utwardzaną margaryną, olejem palmowym, cukrem - wiem, bo wziąłem jednego i przeczytałem skład, a dzieci wychodząc od niego miały w dłoni po kilka i się bardzo nimi objadały. I moja dieta jest zła? NIE POLECAM, odradzam. Ps. Jak ma się wizytę na 11 to do gabinetu wchodzi się spokojnie około 12 :/

Lekarz, który jest przekonany, że zna się na wszystkim. Gburowaty, przekonany o swojej nieomylności i jedynie słusznych racjach, nie znoszący sprzeciwu. Straszy rodziców, krytykuje ich przy dziecku (np. za to, że je szczepili). Jeżeli ślepo nie podąża się za wszystkim co mówi i ma się czelność powątpiewać - jest wściekły. U większości dzieci diagnozuje padaczkę tylko na podstawie zapisu EEG, na które kieruje wszystkich bez wyraźnych wskazań, zapominając, że jest to tylko badanie pomocnicze a nie podstawowe. Postępuje zupełnie niezgodnie ze sztuką lekarską, a przez innych lekarzy nie bez przyczyny jest uważany za "szarlatana". Zleca masę suplementów, które zazwyczaj nie szkodzą, ale i nie pomagają. Ma się wrażenie, że eksperymentuje na dziecku. Żałujemy, że zmarnowaliśmy kilka lat, w czasie których prawie wpędził nas w nerwice.

Leczyłam się u pana doktora przez wiele lat i przez te wiele lat byłam faszerowana lekami - czy były potrzebne? Nie wiem, może tak, ale jedno jest pewne. Wyszłam z choroby. Po jakimś czasie pomimo książkowych wyników EEG pan doktor zaczął mi wmawiać, że jestem chora i muszę przyjmować leki (oczywiście drogie i z poleconej przez niego apteki). Mnie i rodziców coś tknęło i pojechaliśmy na diagnozę do innego lekarza. Wszystko było w porządku, a pani doktor gdy usłyszała, kto mnie leczył, tylko westchnęła ;)

Ten lekarz leczył mnie 13 lat temu, przewlekle zapalenie oskrzeli... Płuc z mykoplazma. U innych lekarzy i w szpitalu byłam faszerowana antybiotykami, zero odporności. Wyprowadził mnie. Jestem mu bardzo wdzięczna!!! Wybieramy się do niego z 6 letnia córka, wierze ze jej tez pomoże.

Z całego serca odradzam!!!! 2 lata z synem poszły na marne,bez diagnozy.Za to wspaniałe badania,suplementy i psychotropy i worek pieniędzy. Polecam każdemu diagnozę wszędzie ale nie tam.Ja już się więcej nie dam nabrać.

Zaufałam Panu dr z całego serca. Leczyłam u niego córkę 4 lata, raz była poprawa, raz nie ... tłumaczenie choroby i przebieg znikomy. Coś mnie tknęło i poszukałam innego lekarza w Poznaniu, zostałam skierowana z dzieckiem do szpitala na kompleksowe badania i okazało się że nie ma potrzeby faszerować jej lekarstwami, dziecko jest zdrowe !!! Nie wybaczę mu tego, dlaczego mnie tak długo zwodził ?? Lekarka w Poznaniu dziwiła się jak jej opowiadałam o metodach leczenia i sposobie podawania lekarstw, może ten lekarz ma swoje stare zasady. Radzę wszystkim którzy leczą dzieci u tego Pana aby skonsultowały diagnozę z innym lekarzem, ja tylko żałuję, że tak późno to zrobiłam.

Trzeba było przedstawić Panu doktorowi aktualną opinię i nie mieć pretensji!!!! Skoro wiesz co Twojemu dziecku dolega to po co szukasz lekarza?