Filtruj terminy

Stomatolog Dziecięcy Częstochowa

lek. dent. Iwona Żuławińska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Przychodnia Stomatologiczna " DENTARIA"
ulica Stroma 12
42-200 Częstochowa

Nigdy w życiu nie spotkałam się z tak cierpliwym, uprzejmy lekarzem jak Pani Iwona Żuławińska. Wytłumaczył krok po kroku co się dzieje z zębem jaka jest przyczyna, uspokoiła po prostu 😇 anioł. Wojtuś zadowolony, nic go nie bolało, podczas zabiegu oglądał wybraną bajkę. Po wizycie opowiadał jakby był na ulubionych zajęciach a nie u dentysty ze stanem zapalnym. Bardzo, bardzo dziękuję 😘 😘 😘 i szczerze polecam!!!
Opinia dodana przez: Anna

Sylwia Nawracała

Ortodonta, Stomatolog

Dentica

Częstochowa

Dr Sylwia, to lekarz, któremu zdecydowanie można zaufać i śmiało polecić. U Pani Doktor leczyłam się osobiście, teraz chodzę z moim synem :) Sposób leczenia został mi jasno przedstawiony. Wszystko kompleksowo i na najwyższym poziomie, a efekt przerósł nawet moje oczekiwania (bez usuwania zębów, co zasugerował inny ortodonta). W 100% polecam! :)
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Anna Kapustecka

Protetyk, Stomatolog

Prywatna Przychodnia Specjalistyczna "STOMED"
Przejazdowa 86
42-280 Częstochowa

Polecam z czystym sumieniem wszystkim Panią dr Annę Kapustecką. Leczy od wielu lat w gabinecie w Częstochowie - Gnaszyn (jadąc od Częstochowy w str. Blachowni, Opola) mnie i moją rodzinę oraz znajomych. Pani dr słynie w całej okolicy jako najlepszy dentysta. Jedynie ceny wizyt prywatnych są wysokie, ale naprawdę efekt leczenia u niej wart jest każdej ceny. Nikt nie ma do niej najmniejszych zastrzeżeń. Co więcej słynie z fachowości. Na ...

lek. dent. Patrycja Helmich

Stomatolog dziecięcy

PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA K.Z.SZYMAŃSCY
Szajnowicza-Iwanowa 57
42-218 Częstochowa

Plus za przystępną cenę implantów. Polecam bardzo profesjonalnie i bez stresu. Pani Patrycja nawet pozwoliła wybrać kolor plomby, żeby ładnie w buzi wyglądało. Naprawdę fajne podejście. Mił ludzie i fajny gabnet trafiła z polecenia ale zostanie na stałe. Polecam
Opinia dodana przez: robert

lek. dent. Aleksandra Szczygieł

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

NZOZ
Częstochowa Aleja Wolności 1/3/5 dawny Megasam
42-200 Częstochowa

Uważam, że doktor jest profesjonalistką w pracy którą wykonuje. Cała moja rodzina leczy się u niej. Warto dodać również, że ceny jej usług są bardzo konkurencyjne.

Patrycja Heręży-Dydyńska

Stomatologia Dydyńscy
Loretańska 7
42-200 Częstochowa

Miła i bardzo przystępna,remontowała mi całe uzębienie,każda wizyta bez najmniejszego stresu,zero bólu,punktualność wizyt.Polecam
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Halina Suska

Filia Nr 1 w Częstochowie
aleja Niepodległości 32
42-200 Częstochowa

Tęskn ie za Pani wiertełkiem a.. Przekazuję pr`y ołkazji pozdrowaienia dla dr.Pańczyka! jeszcze nic mi nie zrobił, ale mam nadzieję, że mi kiedyś zrobi. ..
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Urszula Więckowska

Janik med

Częstochowa

Nie znam drugiej takiej Pani stomatolog. Polecam gorąco. Jestem z tych trzęsących się na fotelu dentystycznym.Wczoraj usunęłam zęba i było naprawdę niesamowicie dobrze. Wczorajsze doświadczenie rozwiało moje straszne wspomnienia sprzed lat.

lek. dent. Urszula Strzelecka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog