Lekarze Stomatolog dziecięcy Szczecin

Uśmiech może Pani ma i gadane ale umiejętności 0. 6 zębów i 6 koronek do poprawy nic nie zaleczone kanałowo poprawnie. Nie polecam. A ludzie którzy polecają to albo znajomi albo nie świadomi jeszcze klienci.
Opinia dodana przez: Marek

Anna Czeraszkiewicz

Różana 10
Szczecin

Nie polecam. Umawiając się na wizytę do Pani doktor trafiamy w efekcie do kogoś innego (uczącego się stomatologa, który nie jest przez Panią doktor kontrolowany). Poza tym dodzwonić się do gabinetu Pani doktor graniczy z cudem.
Opinia dodana przez: Agata
Pilnie proszę o opinie o tej p. dr. Mam być jej pacjentką i nie wiem, czy się zdecydować.

lek. dent. Marlena Sołtysik-Drebot

ulica Ostrawicka 18
71-337 Szczecin

Wbrew opiniom nie widzę odpowiednich kompetencji u Pani doktor, ani podejścia. Pani doktor nie slucha co się do niej mówi, zabieg zrobiła byle jak bo kolejny doktor musiał po niej poprawiać, gabinet jest brudny i przypomina bardziej pub a nie gabinet stomatologiczny. Podejścia do dzieci brak. Bardziej nawijanie makaronu na uszy. Nie tego oczekiwałam. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Katarzyna Mielcarek

Ortos Specjalistyczne Gabinety Stomatologiczno - Ortodontyczne
Al. Wojska Polskiego 34/3
Szczecin

Pani doktor jest dobrym specjalistą jednak nie poświęca pacjentom zbyt dużo czasu. Zbyt duży pośpiech i taśmowa obsługa różnych pacjentów w tym samym czasie wzbudzają moje obawy odnośnie higieny. W gabinecie obsługiwała od 2 do 3 osób na raz, dość taśmowo razem z innymi ortodontami. Za kilkuminutową wizytę z regulacją aparatu płaciłem przed 2005 rokiem 50zł potem 60. Moja ocena jest dość mieszana. Gabinet nowoczesny, czysty i schludny, pani doktor ...

Agnieszka Frencel

Protetyk, Stomatolog

Ostrobramska 7/2
Szczecin

Jestem zadowolona z pomocy dr Agnieszki w sytuacji gdy bardzo bolał mnie ząb, szybko i skutecznie poradziła sobie z problemem
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Barbara Brach

ul. Chobolańska 27/8
71-023 Szczecin

Od kilku lat leczę moje zęby z powodzeniem u Pani dr Brach. Wg mnie jest osobą kompetentną, doskonale znającą swoje rzemiosło. Informuje o chorobie, leczy kompleksowo a jednocześnie informuje o profilaktyce. Powiem tak, ratuje w uzębieniu co się jeszcze da.
Opinia dodana przez: Władek

lek. dent. Eliza Górniak

Andrzejewskiego 21
Szczecin

Niestety po 8 latach chodzenia do p. Elizy, dwóch aparatach i płaceniu 70zł co drugi miesiąc nadal nie mam idealnie prostych zębów. Problem cofnięcia jednego zęba p. Eliza zbywa już od 2 lat. Jak na tyle czasu i pieniędzy włożonych w leczenie efekt jest niezadowalający.

lek. dent. Ilona Kowalewska

Duńska 58B/7
71-795 Szczecin

Kowalewska super lekarz fachowe doradztwo pełen profesjonalizm z tego co się orientuję ciężko jest się do niej dostać
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Izabella Kowalczyk-Brzoza

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Poradnia Stomatologiczna
Mieczysława Niedziałkowskiego 25
71-410 Szczecin

Bardzo dobra Pani stomatolog,Pełen Profesjonalizm i nic nie boli😀 Polecam! .. .........
Opinia dodana przez: Sebastian Sz

lek. dent. Małgorzata Białek

AKSON Gabinety Specjalistyczne
Juliana Ursyna Niemcewicza 15 H
71-520 Szczecin

Tragedia,kobieta niepowinna wykonywac tego zawodu,techniki z epoki poznego gierka.odradzam stanowczo.kasuje kosmicznie za bylejakosc.
Opinia dodana przez: Jan

lek. dent. Ewa Więckowska

ulica Strzałowska 25/17
71-730 Szczecin

Odkąd przyjechałem z bólem jednego zęba, Pani dr stwierdziła, że trzeba wymienić wszystkie plomby, które były moim zdaniem dobre. Od tego czasu, zaczęły się moje prawdziwe problemy z zębami. Co chwilę jeżdżę do innych stomatologów i wszyscy zachodzą w głowę, kto mi tak źle zrobił zęby. Nie polecam tego dentysty.

lek. dent. Katarzyna Maculewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ArtDentica
marsz. Józefa Piłsudskiego 24/1
70-463 Szczecin

Nie polecam. Pani mimo, że ma specjalizacje z periodontologii(i to ogłasza) nie potrafi pomóc w zakresie, tyle samo i więcej dowiedziałam się w internecie. Poza tym usługi bardzo drogie, cena potrafi wzrosnąć w trakcie zabiegu. Mimo umowy z NFZ nic praktycznie nie można zrobić mimo, że przysługuje. Dla mnie to była strata czasu i pieniędzy, na szczęście inny lekarz uratował sytuację i rozwiał wątpliwości. Zdziwiły mnie też pytania na początku ...

lek. dent. Joanna Gadomska

Poradnia Stomatologiczna "MILLENNIUM-DENT"
Obrońców Stalingradu 24/2
70-407 Szczecin

Po wizycie u Pani dr Gadomskiej pozostal jedynie niesmak. Pieniadze wydane w bloto.Brak podejscia do pacjenta.Nieprzyjemny czlowiek nastawiony na zysk.

Ewa Bis

Szczecin

mialam nieszczescie byc leczona przez te pseudospecjalistke. Gdybym wiedziala, ze leczenie bedzie polegalo na wyciagnieciu pieniedzy i zniszczeniu czesci uzebienia to nigdy nie zdecydowalabym sie na te wizyty. Ludzie, nie zaprowadzajcie tam nawet swoich psow na sciagniecie kamienia!!!!!

lek. dent. Katarzyna Smoleń

ulica Panieńska
70-535 Szczecin

Dentystka może i ma wiedzę, ale pazerność aż wycieka z jej gabinetu. Nawet jak przyjmuje na NFZ, żąda pieniędzy za lepsze plomby szantażując, że ta darmowa zaraz i tak wypadnie. Starszych ludzi oszukuje, twierdząc że białe plomby na jedynki są płatne, a to nieprawda bo leczenie jedynek jest darmowe!! no ale skąd starsi ludzi mają wiedzieć... Kobieta nieuprzejma i opryskliwa, zawsze powie jakiś wredny komentarz. Za kanałówkę woła 1500zł, jeden ...
Opinia dodana przez: anonimowo

lek. dent. Małgorzata Ziemska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KMW Centrum Zdrowia"
ulica 3 Maja 25-27
70-215 Szczecin

za wszelke cene probowala namowic na proteze i na to na czym moze zarobic!Poza tym masowka!Nie godna polecenia!

lek. dent. Joanna Gadomska-Krasny

Witkiewicza Stanisława Ig 65a/8
71-122 Szczecin

Nie polecam Pani Doktor , nie ma podejścia do dzieci, teksty wypowiadane do dzieci w czasie wizyty , poniżej krytyki, brak empatii , moja wizyta była pierwsza i ostatnia
Opinia dodana przez: Zuzia

lek. dent. Katarzyna Mielcarek-Irving

NZOZ S.C. "ORTOS"
al. Wojska Polskiego 34/3
70-475 Szczecin

Niestety moja ocena jest kiepska. Jestem w trakcie leczenia ortodontycznego w innym mieście. Chciałam przenieść się do doktor Mielcarek. Poinformowałam o tym rejestratorkę która umówiła mnie na wizytę do doktor. I w sumie za otrzymanie informacji od doktor Mielcarek że nie przejmuje pacjentów z innych gabinetów zapłaciłam 270 zł. A przecież mogła mi to powiedzieć rejestratorka...ale bardziej opłacało się mnie umówić na 3 min i skasować kaskę
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Monika Olesińska

DENTISTIKA
Aleksandra Kostki Napierskiego 15 C/1
70-783 Szczecin

Porażka! Tyle mogę powiedzieć. Obsługa dno, arogancja i fałszywy uśmiech to wizytówka tej Pani. Nie polecam, musiałem od nowa naprawiać moje zęby u innego stomatologa.