Lekarze Stomatolog dziecięcy Szczecin

lek. dent. Andrzej Budziszewski

Stomatolog, Ortodonta

5 lipca 15 a
Szczecin

Pierwszy raz byłam u Pana Andrzeja, jestem bardzo zadowolona, polecam wszystkim.Widać, że wie co robi ;)
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Marcin Post

Al. Bohaterów Warszawy 83C/11
71-061 Szczecin

Jestem zadowolony w wizyt i leczenia. Czas noszenia aparatu, efekty i cena wszytko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Dostałem namiar od koleżanki i z czystym sumieniem sam mogę dalej polecać.
Opinia dodana przez: Marek
Jestem stałą pacjentką już 15 lat. Pani Doktor to najlepszy dentysta do jakiego trafiłam. Ogromna cierpliwość, profesjonalizm i delikatność. Nawet z bolącym zębem wiem, że nie będzie strasznie i będzie to leczenie bez bólu. Pani Doktor uratowała nie jeden ząb. Polecam z całego serca.

lek. dent. Paweł Gajzner

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ArtDentica
marsz. Józefa Piłsudskiego 24/1
70-463 Szczecin

Polecam bardzo!!! Świetny doktor, świetny człowiek ☺️ wyleczył mi wszystkie ząbki w ciąży. Nie narażał mnie na dodatkowe koszty. Za każdym razem wszystko tłumaczy, jest bardzo dokładny oraz uprzejmy, pacjent czuje się komfortowo. Doskonale zna się na swojej pracy. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Lidia

lek. dent. Krzysztof Sas

APOLONIA Centrum Stomatologii
al. Piastów 15/4
70-333 Szczecin

Lekarz był nieuprzejmy i nieobiektywny. Nie polecam. Przy pracy z ludźmi wypada wykazać się większą empatią.
Opinia dodana przez: Tomasz

dr Grzegorz Bubieło

Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej Centrum Stomatologii "ESKULAP"
Okrzei 1A/2
71-272 Szczecin

Najlepszy dentysta jakiego miałam. Od większości uciekałam zaraz po znieczuleniu. Do doktora Grzegorza wracam za każdym razem gdy mam problem. Nigdy w życiu nie zmienię juz dentysty :)
Opinia dodana przez: Patrycja

lek. dent. MichaŁ Wikliński

"DENTAL - TEAM" NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI STOMATOLOGICZNEJ Michał Jan Wikliński
Lodowcowa 55
71-784 Szczecin

Nie polecam dentysty. Kompletny brak profesjonalizmu. Stanowczo odradzam. Moje doświadczenia są bardzo negatywne. Leczenie stomatologiczne obejmowało: wprowadzenie 2 implantów (35+36), zainstalowanie 2 łączników i zacementowanie 2 koron. Pan Wiklinski pobrał z góry gotówkę za dwa implanty (nie wystawiając rachunku), wprowadził tylko jeden implant (drugi implant się nie przyjął) i odmówił dalszego leczenia, pozostawiając mnie z jednym implantem z łącznikiem bez korony, bez zabezpieczenia protetycznego. Od pazdziernika 2013 nie udało mi ...
Opinia dodana przez: Eugen

lek. dent. Anna Rogowska

NZSOZ Elżbieta Zaniewicz
Łucznicza 76A
71-472 Szczecin

Witam zdecydowanie polecam P. dr Annę Rogowską , wspaniałe podejście do pacjenta , duże kompetencję, chęć niesienia pomocy i rozwiązywanie trudnych przypadków. Zgadzam się z innym rozmówcą lekarz z powołania :) dziękuję polecam.
Opinia dodana przez: Anna
Polecam, zawsze profesjonalne leczenie, plomby trzymają już 20 lat. Znieczulenia ostatnio już nie biorę bo potrafi odwrócić uwagę i ograniczyć ból do minimum
Opinia dodana przez: Radek

lek. dent. Grzegorz Wróbel

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Stomatologiczne T. i A. Smaga
ulica Andrzjewskiego 35/2
70-786 Szczecin

Bardzo dobry lekarz! Przełamał mój lęk przed dentystą :-)Jest bardzo profesjonalny w tym co robi a ja czułam się bezpiecznie. Szkoda że wyjechał do Zielonej Góry :-(
Opinia dodana przez: Marzena

Łukasz Tyszler

PSK-2 Klinika Położnictwa i Ginekologii
ul. Powstańców Wielkopolskich 72
Szczecin

Najlepszy lekarz od leczenia kanałowego mam zawinięte korzenie gdzie dojście do kanału jest prawie niemożliwe dentyści nie mogli sobie poradzić z kanałowka w moim przypadku i ból przy wejściu do kanału był zawsze.Trafilem do dr z polecenia powiedziano mi,że to jest jedyny dr w okolicy który jest nie do zagięcia jeżeli chodzi o kanałowki i robi kanały raz na całe życie czyli perfekcyjnie jest poprostu nie do zagięcia przy leczeniu ...
Opinia dodana przez: Robert

dr n. med. Edyta Arłukowicz

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ul. Pocztowa 20/1c
70-356 Szczecin

Do końca życia się Pani Doktor nie odwdzięczymy za wyleczenie uzębienia Syna. Nie ma dla Pani Doktor sytuacji nie do pokonania. Ten Mały ale dający ostro popalić pacjent ma w pełni wyleczone ząbki ;) przy tym na tyle polubił Panią Doktor, że kiedy mówię o wizycie kontrolnej nie ma żadnych obiekcji. Pewnie brzmi to zabawnie ale każdy Rodzic, który choć raz był u Dentysty ze swoją Pociechą na borowaniu i ...
Opinia dodana przez: mama

lek. dent. Ewa Birbach

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ProfiDentica
al. Bohaterów Warszawy 100/2
70-341 Szczecin

Najlepszy gabinet stomatologiczny!!! ( Goleniów ) Podejście do pacjenta rewelacyjne, jak nigdy zero stresu ;) Lekarze przesympatyczni ( polecam Panią Ewę i Pana Piotra ).

lek. dent. Jerzy Ochnicki

NZOZ S.C. "ORTOS" Filia
Pocztowa 34/22
70-360 Szczecin

Zdecydowanie polecam dr Ochnickiego. Uczciwy, rzetelny, nie oszczędza na pacjentach, trzyma się ustalonych zasad, długość wizyty dostosowuje do potrzeb leczenia. Moje zakończyłam jakiś czas temu, wszystko nadal jest jak być powinno a ja cieszę się moim uśmiechem. Dziękuje.
Opinia dodana przez: Marzena
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Stomatolog
                                       dr n. med. Adam Kozłowski

dr n. med. Adam Kozłowski

Praktyka Dentystyczna KAdent
Księcia Bogusława X 33/2
70-246 Szczecin

W Przychodni Kadent leczę zęby już ponad rok. Póki co to nie mogę narzekać, wyleczyłam już tam kilka zębów metodą mikroskopową i do tej pory nic złego się nie dzieje. Zostało mi jeszcze kilka ubytków do zrobienia i na pewno nastąpi to właśnie tam. Co do kosztów fakt jest drogo, ale z tego co mi wiadomo to wszędzie, gdzie do leczenia kanałowego używa się mikroskopu koszty są bardzo duże. Za ...

lek. dent. Łukasz Wlazło

NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej
bł. Wincentego Kadłubka 10 - 11
71-521 Szczecin

Serdecznie polecam Pana doktora zawsze pyta się przed ostatecznością wyrwania czy nie chce się leczyć zęba. Bardzo miły pełną kulturą. Znieczulenie zawsze dobre nic nie czuć. Byłem juz 3 razy na wyrwaniu i zawsze wszystko super sie goi , pełen profesjonalizm w swoim fachu A chciałbym podkreślić ze jestem osobą która panicznie boi sie dentysty, po pierwszej wizycie doktor odrazu przekonał mnie podejściem do wizyt u niego. Sympatyczny miły i ...
Opinia dodana przez: Artur

mgr Łukasz Warmbier

ulica Al. Powstańców Wielkopols 69B/1
70-111 Szczecin

Byłem i jestem u dr.Warmbier nie mogę tych opini czytać! Mam wszczepione 4 implanty, 8 lat temu bez problemu do dzisiaj. Mogę z całego doświadczenie poleć P.doktora. Ostatnio bylem w Klinice Charite Berlin, pytali mnie kto robił mi te implanty. Powiedziałem że w Polsce, dr.Warmbier SUPER!
Opinia dodana przez: Jan Frelich

lek. dent. Izabella Ligocka

Gryfińska 21/1
70-806 Szczecin

Ja z czystym sumieniem mogę polecić Panią Izę jako świetnego stomatologa. Oddałam się pod jej opiekę kilka miesięcy temu i nie wyobrażam sobie zmiany tej Pani na innego dentystę. Zawsze uśmiechnięta, z dobrym podejściem do pacjenta i kompetentna. Byłam u kilku stomatologów i u żadnego nie czułam się tak komfortowo jak u Pani Ligockiej.

lek. dent. Manuela Lickendorf

Chirurg stomatolog

ExcelDent Klinika Stomatologii
Piotra Skargi 16
71-422 Szczecin

Dziękuję Pani dr Manueli Lickendorf za fachowe usunięcie problematycznej górnej ósemki. Pani dr wspaniale potrafiła rozładować mój stres. W trakcie godzinnego zabiegu byłem na bieżąco informowany o kolejnych etapach ekstrakcji, czułem się bezpieczny :) Pani dr budzi duże zaufanie i jest wysoce profesjonalna.
Opinia dodana przez: Edward

Dorota Słojewska

Świętego Ducha 5A/11
70-206 Szczecin

Absolutnie uczciwa i bardzo fachowa osoba, nie naciąga (odradziła mi zabieg wybielania zębów za 800 zł jako niezbyt dobry pomysł w moim przypadku) i nie wynajduje ubytków na siłę.
Opinia dodana przez: Marcin Bilski