Lekarze Stomatolog dziecięcy Szczecin

lek. dent. Katarzyna Dobryłko

Specjalistyczny Gabinet Dentystyczny UNIDENT
Emilii Plater 11/1
71-635 Szczecin

Naprawdę świetny lekarz. Pani doktor jest bardzo profesjonalna i fachowo potrafi wyjaśnić całą procedurę leczenia. Bardzo polecam leczenie u pani Dr Katarzyny Dobryłko. Wszystkie dolegliwości minęły praktycznie po zabiegu. Super delikatna. Przez cały czas miałem bardzo dobry kontakt z Panią Doktor robi wszystko aby pacjent czuł się spokojny.
Opinia dodana przez: Marek Żebrowski

lek. dent. Teresa Górnicka

Protetyk, Stomatolog

Winogronowa
70-771 Szczecin

Gdyby każdy stomatolog, ba - lekarz podchodził do pacjenta, z taką wiedzą, doświadczeniem i determinacją WYLECZENIA
Bardzo przyjemne, leczenie poprzez pozytywne nastawienie P. Ewy. Leczenie trwało dokładnie tyle czasu ile na nie przeznaczono. Bardzo obrazowe tłumaczenie. Polecam.

lek. dent. Ewa Perzanowska

ulica Derdowskiego 28/4
71-087 Szczecin

Gorąco polecam dr. Ewe za podejście do pacjenta, profesjonalizm. Leczę zeby u Pani doktor już od dawna. Nawet z bólem jak pacjet się zgłosi nie pozostawia bez opieki, jak robi to większość stomatologów w tym mieście

lek. dent. Magdalena Kociuba-Maślak

Zakład Opieki Stomatologicznej ALBADENT
Sławomira 21D
71-606 Szczecin

Bardzo dobry ,uprzejmy i kompetentny stomatolog.Gorąco polecam wizytę w tym gabinecie gdyż przebiega bezstresowo!Cała moja rodzina leczy się u pani Doktor od lat i nie wyobrażamy sobie wizyt u innego stomatologa.
Bardzo dobra dentystka . Z niesamowita precyzją podchodzi do pacjenta. Miła i uprzejma. Naprawde godna polecenia. Acha przy okazji stara sie robic wszystko w ramch NFZ-u.

lek. dent. Ewa Gawrońska

Prywatny Gabinet Lekarski
Wrocławska 25
71-034 Szczecin

bardzo dobry lekarz, chodze do pani doktor od roku, jestem zadowolona, bardzo polecam,

lek. dent. Monika Dienes-Palacz

Prywatny Gabinet Lekarski
Jasna 77 a
70-777 Szczecin

Pani doktor Monika Palacz jest wspanialym dentysta. Cierpliwa i przede wszytskim bardzo delikatna. Dzieki niej nie boje sie chodzic do dentysty!!! Goraco polecam!

lek. dent. Dorota Furman

Prywatna Praktyka Stomatologiczna Marek Grodek Joanna Grodek
al. Piastów 44/10
70-311 Szczecin

Czy Karol Furman to Pani syn? błagam o kontakt!

lek. dent. Maciej Kukiełka

Dentus
ul. Mickiewicza 116/1
Szczecin

Bardzo miła atmosfera w gabinecie i fachowa porada. Naprawdę szczerze polecam Pana Macieja.

lek. stom. Jarosława Kaczmarek-Wysocka

Stomatologia Jarosława Kaczmarek-Wysocka
Langiewicza 19/9
Szczecin

Polecam! dziewczyny są super najlepsze medyczna opieka jaką miałam! Boję się dentystyów, a atm nie boli i mam super usmiech.
Opinia dodana przez: anusia

lek. dent. Marcin Derucki

Żupańskiego 9/3
71-440 Szczecin

Znakomity fachowiec - najlepszy dentysta w Szczecinie! Leczę się już ponad 20 lat i nie mogę złego słowa powiedzieć: niezwykle sprawny, kompetentny, uważny, cierpliwy, zawsze stawiający na dobro pacjenta i jego pełne zdrowie. Oby wszyscy byli tacy!
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Natalia Szklarska-Uścinowicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Stomatolog"
ulica Łucznicza 64
70-543 Szczecin

Najwspanialsza Lekarz jaką dotychczas spotkałam, posiada dużą wiedzę i umiejętności stomatologiczne. Z empatią i cierpliwością podchodzi do pacjenta, podejmuje najlepsze decyzje dotyczące dalszego leczenia. Potrafiła ukoić mój lęk przed koniecznością usunięcia zęba, związany z wcześniejszym negatywnym doświadczeniem u innego stomatologa. Ekstrakcję mojej ósemki wykonała niezwykle delikatnie, a miejsce po usuniętym zębie nawet po ustaniu znieczulenia okazało się prawie całkiem bezbolesne i goi się bez powikłań. Zaufałam Pani Doktor i nie ...
Opinia dodana przez: Agnieszka.G

lek. dent. Joanna Stankowska

Przychodnia PORTA MEDYK
Stanisława Dubois 27
70-610 Szczecin

Bardzo miła i kompetentna osoba :-) bardzo się cieszę że trafiłam do Pani doktor! Polecam wszystkim wizyty u Pani doktor. Dzięki niej przekonałam się że siedzenie na fotelu stomatologicznym nie musi być udręką;-)
Opinia dodana przez: Lena

dr n. med. Katarzyna Jamroszczyk

Ortodonta, Stomatolog

KLINIKA PIĘKNEGO UŚMIECHU Katarzyna Jamroszczyk
Niemcewicza 24A
Szczecin

Po ponad 2 latach ściągnęłam aparat ortodontyczny. Efekt przerósł moje oczekiwania. Pani Katarzyna cechuje się niezwykłą precyzją, czuć że posiada fach w rękach. Czytałam wiele opinii, że ściąganie aparatu nie jest przyjemne itp. Nic bardziej mylnego, wystarczy trafić na odpowiednią osobę na odpowiednim miejscu. Zęby wyglądają przepięknie, wszystko zostało dokładnie dopracowane. Jedyne zarzuty miałam do asystentki Pani doktor, która wprowadzała nerwową atmosferę w gabinecie i podchodziła do pacjenta bardzo nieuważnie ...
Opinia dodana przez: Ilona

dr n. med. Katarzyna Lubińska

Ortodonta, Stomatolog

Lubińska Stomatologia Ortodoncja
Mazurska 3/1
70-424 Szczecin

Pani Doktor bardzo kompetentna. To pierwsza ortodontka, która podeszła do mojej sprawy z zupełnie innym podejściem. Rozpoczęcie leczenia bardzo rzeczowo opisane, Pani Doktor świetnie tłumaczy jakie będą postępy i czego się spodziewać. Polecam z czystym sumieniem, to pierwszy ortodonta, który chce faktyczynie pomóc, a nie odsyła mnie z kwitkiem!
Opinia dodana przez: Agnieszka

Hanna Głazek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Krzywoustego 60/1
Szczecin

Super stomatolog. Gabinet na bardzo wysokim poziomie, nowoczesny sprzęt i techniki dentystyczne, komploksowa, profesjonalna opieka. Polecam

lekarz Marcin Borta

HIRCHY Stomatologia
Rynek Nowy 1/2
70-533 Szczecin

Chyba jedyny naprawdę kompetentny i uczciwy stomatolog, na jakiego trafiłam po wielu nieudanych wizytach w prywatnych gabinetach, w których, mówiąc wprost, naciąganie i „leczenie” zdrowych zębów to norma. Sama trafiłam tu z polecenia i polecam każdemu z czystym sumieniem.

Tomasz Cegielski

Stomatologia Na Podzamczu
Wielka Odrzańska 31B
70-535 Szczecin

Bardzo dobry dentysta, żadnych komplikacji. Polecam bo warto, następnym razem też przyjdę do niego :)
Opinia dodana przez: malutka

lekarz Adrian Borawski

NZOZ Reumatologia
Szczecin, Emilii Plater 13
Szczecin

Dziś miałam rwaną 8semkę i z wielką satysfakcją wyszłam z gabinetu:) Panicznie boje się dentystów.. Ale Pan Adrian swym zabójczym humorem i genialnym podejściem jakoś dał radę wytrzymać z panicznie bojącą się pacjentkom:)
Opinia dodana przez: Agata