Lekarze Stomatolog dziecięcy Szczecin

lekarz Joanna Sint-Wawrzyńska

Wawdent
Wyzwolenia 30/1
71-500 Szczecin

Od dwóch lat korzystam z usług tej pani. Jestem z nich bardzo zadowolona. Czuję się "dopieszczona", bezpiecznie, bo wiem, że znalazłam się w dobrych rękach, pod dobrą, fachową opieką stomatologiczną. Bardzo cenię sobie u pani Joanny rzetelne, dokładne i zrozumiałe wyjaśnianie istoty problemu, metody dalszego postępowania z uwzględnieniem woli pacjenta. Poza tym pani Joanna jest niezwykle miłą, delikatną osobą, a dźwięk wiertła w jej wydaniu to istna symfonia dla ucha: ...

Natalia Burda

Centrum Medyczne Kaszubska
Kaszubska 59/1
70-402 Szczecin

witam, miałam okazję raz leczyć się u pani doktor, wizyta nie była zbyt droga, uprzejmość, profesjonalność, dokładność pracy Pani doktor sprawia,że wizyta u stomatologa nie jest taka straszna :) będę kontynuować leczenie w centrum medycznym kaszubska .

lek. dent. Radosław Bubieło

Chirurg stomatolog

109 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Piotra Sargi 9-11
70-965 Szczecin

Jestem po usunięciu czterech ósemek , profesjonalne podjęcie do pacjenta, polecam Pana Doktora . Szybko , sprawnie
Opinia dodana przez: Martyna

lek. stom. Agnieszka Borowiec-Rybkiewicz

Gebinet
ul. Tyniecka 28
71-019 Szczecin

Pani Doktor bardzo mi pomogla. Wkoncu mam piękne i zdrowe zęby !!!

lek. dent. Paulina Trojczuk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ArtDentica
marsz. Józefa Piłsudskiego 24/1
70-463 Szczecin

Pierwsza wizyta i miłe zaskoczenie. Doktor szczegółowo opisała problem i wyjaśniła sposób leczenia. Pierwszy stomatolog u którego spotkałem się z takim zaangażowaniem w swoją pracę. Krótko mówiąc właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pierwsza ale napewno nie ostania wizyta!!! Szczerze polecam panią doktor.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Agnieszka Lewińska

HAHS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Czwartaków 3
70-774 Szczecin

Fantastyczny lekarz i człowiek . Profesjonalne podejście do pacjenta. Miła i pogodna.Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Monika
Jestem takiego samego zdania . Ciekawe czy jeszcze wróci do Polski nie ma lepszego lekarza od niego.
Opinia dodana przez: Urszula

lek. dent. Aleksandra Smaga

Dental Clinic Smaga - Aleksandra Smaga
Jerzego Andrzejewskiego 35/2
70-786 Szczecin

Pełen profesjonalizm, kompetencja i wiedza. DR Aleksandra wykonała mi dużą prace z której jestem bardzo zadowolona. Efekt wspaniały. Gabinet nowoczesny . Polecam .
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Małgorzata Bieschke

Prywatny Gabinet Lekarski
płk. Starzyńskiego 2 lok. 315
70-506 Szczecin

Z całego serca pragnę polecić wizyty u Pani doktor M. Bieschke. Jestem pacjentką Pani doktor od ok. 15 lat, wcześniej trafiałam do innych lekarzy zwykle ze złym skutkiem.Dr Bieschke przeprowadza leczenie, wykonuje zabiegi bardzo profesjonalnie, bardzo dokładnie a jednocześnie delikatnie. Zastrzyki podaje bezboleśnie, zęby usuwa bardzo sprawnie. Wykazuje przy tym dużo empatii a wszystkiemu towarzyszy przyjazna atmosfera.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Aleksandra Nowak

Krzemienna 42b
Szczecin

Bardzo profesjonalna i rzeczowa dentystka, w dodatku miła i z pasją podchodząca do swojej pracy.

Alicja Falkowska

Przychodnia Medycyny Rodzinnej"Centrum Medyczne "VITA"
Łukasińskiego 42b/12
71-234 Szczecin

Byłam tam na leczeniu kanałowym i jestem bardzo zadowolona:)

lek. dent. Anna Ciulęba

Przychodnia Portowa Sp. z o.o.
Energetyków 2
70-656 Szczecin

W pełni zgadzam się z poprzednią opinią o Pani Doktor i podpisuję się pod nią z czystym sumieniem. Polecam zwłaszcza wszystkim lękliwym.
Opinia dodana przez: Stanisław

lek. dent. Adrianna Tymczyszyn

HAHS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Czwartaków 3
70-774 Szczecin

...........................Paweł............................................................................................

lek. dent. Ziemowit Ogrodowczyk

Pomarańczowa 3A
70-781 Szczecin

Najlepszy stomatolog :) godny zaufania i polecenia. Nigdy jeszcze mnie nie zawiódł. Zawsze pomógł i dobrze doradził.
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Anna Jachym-Podraszko

Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej ESDENT
Mariana Rapackiego 8/A
71-467 Szczecin

Korzystam z usług Pani dr Anny od ponad 10 lat i jestem bardzo zadowolony. Pani dr jest super fachowcem i miła osobą. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Beata Olczyk-Cimoch

Stomatolog, Chirurg stomatolog

NZSOZ Elżbieta Zaniewicz
Łucznicza 76A
71-472 Szczecin

Pani dr bardzo sympatyczna. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: An

lek. dent. Piotr Bobrowski

PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16
Szczecin

Najlepszy dentysta który ma bardzo fajne podejście do dzieci. Wszystko wytłumaczy na spokojnie i strach dziecka przed dentysta znikł.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Julia Rzeszowska

NZOZ "LASER" Filia
Łucznicza 64/124
71-472 Szczecin

16.02.2022. Dziękuję p. doktor za wykonanie czegoś, czego bym się w życiu nie spodziewał, po prostu mam zęba,którego już prawie nie było. Polecam p. doktor. Jeszcze raz dziękuję.

lek. dent. Bernadetta Ślączka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ProfiDentica
al. Bohaterów Warszawy 100/2
70-341 Szczecin

Trafiłam do p. Bernadetty ładnych kilka lat temu, z miejsca ujął mnie jej pełny profesjonalizm, zaangażowanie, podejście do pacjenta, z całkowitym zaufaniem poddałam się leczeniu, pomimo wcześniejszych przykrych doświadczeń u innych dentystów. Później namówiłam na leczenie u niej mojego partnera, który jest dość nieufny i wymagający. Przy każdej wizycie p. Bernadetta cierpliwie mu tłumaczyła co robi i czemu to służy :) Do dziś jesteśmy jej regularnymi pacjentami. Dzięki p. Ślączce, ...

lek. dent. Agata Budzyńska

Prywatny Gabinet Lekarski
Górna 17 d lok. 1
71-220 Szczecin

Najlepsza ortodontka w Szczecinie! Uczęszczam już 8 rok ponieważ mam bardzo skomplikowaną wadę i nigdy się nie zawiodłam. Zaczęłam jako małe dziecko a moje zaufanie zyskała od razu :) polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Martyna