Lekarze Stomatolog dziecięcy Szczecin

lek. dent. Hanna Zarzycka-Garus

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Wojska Polskiego 43 lok. 2
70-473 Szczecin

Naprawde BARDZO DOBRY lekarz dentysta z znajomoscia wszystkich dolegliwosci zebow. Ta Lekarka jest tak delikatna ze moze borowac nawet na nerwie - naprawde polecam, material stosowany jest b.dobry i dlugo trwa w zebie. Koszt leczenia bardzo dostepny . Sama Pani Doktor jest bardzo sympatyczna i troskliwa i rozumie ten STRACH jaki mamy przychodzac z zembem i do tego bardzo bolesnym. POLECAM - bedziesz profesjonalnie doleczony i zadowolony. Maria.
Opinia dodana przez: Maria Jablonska

Halina Dałek

Boguchwały 2d lok.5
Szczecin

Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjentów . Jest miła i zawsze uśmiechnieta . Szczerze polecam leczenie zębów u Pani Stomatolog
Opinia dodana przez: Bartek

lek. dent. Anita Szperling

MDENTAL
Asnyka 9e
Szczecin

Do Pani doktor trafiłem jak już prawie wszystkie moje zęby wymagały napraw a ja wstydziłem się uśmiechnąć. Pani Anita ma dużo cierpliwości i podejście do dużych dzieciaków jak ja:) Dzięki tej cierpliwości i uporowi nie wstydzę się już uśmiechnąć. Jedyny minusik to to, że musiałem się upomnieć o naklejkę dzielny pacjent, widocznie nie byłem dzielny lub jestem po prostu za stary na takie naklejki:) Ale nie jestem za stary by ...

lek. dent. EWA CICHOWSKA

ulica Ruda 23
70-733 Szczecin

Miło,bezstresowo, niedrogo. Pani doktor jest bardzo zaangażowana w to co robi. Dokładnie tłumaczy jak będzie wyglądało leczenie. Miałem robioną koronkę na zęba. Jestem bardzo zadowolony. Polecam.
Opinia dodana przez: MARCIN
bardzo delikatny i precyzyjny, nie czulam znieczulenia:)

Alina Tyburczy

Protetyk, Stomatolog

Napierskiego 27a
40-783 Szczecin

Bardzo dobre podejście i kontakt z pacjentem,całościowe uwzględnienie potrzeb,po prostu godna polecenia
Opinia dodana przez: Anka34

lek. dent. Bartosz Jadczyk

Bp. Bandurskiego Władysła 36
71-685 Szczecin

Jak będziemi już staży i będę siedział w fotelu a moja żona będzie robić na drutach będziemy wspominać dr.Jadczyka który potrafił z niemożliwego zrobić możliwe. Wyleczył to co inni zepsuli.Już nie trzeba dłonią zakrywać ust.Były problemy z ugryzieniem nawet miękkiej bułki a teraz można gryźć orzechy i obgryzać kości. Dziękujemy Ci doktorze i życzymy wszystkiego dobrego.Polecamy dr.Jadczyk ze 100% odpowiedzialnością. Bogusia i Bogdan z kieleckiego
Opinia dodana przez: Bogusia

lek. dent. Jacek Karpów

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

ulica Królowej Jadwigi
70-307 Szczecin

Najlepszy stomatolog ze wszystkich. Leczymy się u doktora całą rodziną od wielu lat. Naprawia zęby które inni spisali już na straty. Jest cudotwórcą. Dziękujemy za wszystko i pozdrawiamy K, T, J
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Ewa Sarek-Łyszkiewicz

ulica Koralowa 11
71-220 Szczecin

Wspaniała Pani doktor,bardzo cierpliwa i delikatna. Zawsze uśmiechnięta,doradzi i poleci najnowsze metody leczenia.Zawsze ma czas dla pacjęta.Uwielbiają ją dzieci.Teraz do stomatologa chodzę bez stresu.
Opinia dodana przez: kasia

lek. dent. Aleksandra Brzozowska

NZOZ Centrum Rehabilitacji Terapia Filia Kaliny
Santocka 15G
71-113 Szczecin

Dr.Ola jest najlepszym stomatologiem jakiego znam.Lecze się u Pani Dr.od ponad 10 l i nic tego nie zmieni.Wysoki profesjonalizm ,empatia i serdeczność.Wszystkim polecam .Wieslawa O.(emerytka)
Opinia dodana przez: Wiesława O.

lek. dent. Aleksandra Nowak-Kuks

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologicznej "DENTO"
ulica Krzemiennna 42b
70-734 Szczecin

Bardzo fachowe i kompleksowe podejście do pacjenta i problemu. Lekarz z powołania a nie dla zysku, gorąco polecam!
Opinia dodana przez: gosia

lek. dent. Beata Rola-Szymańska

Jodłowa 13/1
71-114 Szczecin

Lekarz z super podejściem,poświęca pacjentowi dużo uwagi,leczenie doskonale,plomby mam ponad 15 lat z pod ręki pani doktor :)

lek. dent. Ewa Jaremek-Kmieć

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Wojska Polskiego 43 lok. 2
70-473 Szczecin

Najlepszy lekarz dentysta na swiecie !!! Moge z radoscia polecic kazdemu cierpiacemu pacjentowi. Wieslaw Wysocki, Hamburg

lek. dent. Joanna Ziółkowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Specjalistyczne Usługi Medyczne "Łokietka"
ulica Traugutta 92
71-300 Szczecin

dr Joanna ma indywidualne podejście do pacjenta. Czuć, że nie jest się tylko kolejną osobą. Od przekroczenia progu gabinetu, jest cały czas przy pacjencie. Wyjaśni co trzeba wykonać, i jak aby ząbki były ładne. Tak jak do tej pory bałem się dentystów, tak w jej gabinecie śmiało siadam na fotel. Jestem bardzo zadowolony. Ceny równierz przystępne. Napewno będę wracał
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Agata Nomejko

ulica Brązowa 6/1B
70-781 Szczecin

Super lekarz. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Mam dziewięcioro dzieci , które powierzyłam opiece Pani stomatolog. Dzieci chętnie odwiedzają gabinet Pani Agaty.Wizyty są bezstresowe i w miłej atmosferze. Pani Agata w swoją pracę wkłada całe serce. Jeździmy do niej systematycznie od pięciu lat i nie mamy problemu z zębami. Polecam . Pani Agata to dusza nie człowiek.
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Krystyna Rynkun

Stomatolog dziecięcy

Plac Batorego 4
70-205 Szczecin

Świetny fachowiec stwarzający miłą i przyjemną atmosferę podczas wizyty jakby się nie było u stomatologa, a na spotkaniu ze znajomymi. Po prostu rewelacja i z największą przyjemnością mogę polecić panią doktor Rynkun.
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Athina Angelaki

Poradnia Stomatologiczna "MILLENNIUM-DENT"
Obrońców Stalingradu 24/2
70-407 Szczecin

Jestem niezmiernie zadowolona z usług pani doktor Athiny Angelaki, zarówno pod względem jej kompetencji medycznych, jak również podejścia do pacjenta.
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Leszek Kaczorek

ulica Kręta 36/2
71-052 Szczecin

Bardzo dobry specjalista. Po latach zaniedbań spowodowanych lękiem przed dentystą i nieprzyjemnymi wspomnieniami z wizyt z dzieciństwa zrobił porządek z moimi zębami i uratował kilka beznadziejnych wydawałoby się do usunięcia. Dzięki niemu minęła trauma i teraz chodzę do stomatologa regularnie. Leczy skutecznie i bezboleśnie. Polecam.
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Anna Czyżyk-Opiłowska

Gabinet Prywatny Anna Czyżyk - Opiłowska
ul. Thugutta 6F/2
Szczecin

Świetna specjalistka. Miła i delikatna, dokładnie przedstawia stan uzębienia i przebieg przeprowadzanego leczenia. Gabinet nowoczesny, czysty i świetnie wyposażony. Chodzę i jestem zadowolony.
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Jędrzej Wysocki

"RA - DENT" STOMATOLOGIA - PROTETYKA
Bolesława Krzywoustego 19/5
70-252 Szczecin

Bardzo sympatyczny, konkretny doktor. Wszystko co robi, dobrze tłumaczy. Jest wykwalifikowanym stomatologiem i jest na pewno godny polecenia.
Opinia dodana przez: Natalia