Lekarze Stomatolog dziecięcy Szczecin

Donata Kowalska

Maciejewicza 27
71-004 Szczecin

Kompetentna, dokładna lekarka. Polecam.
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Stomatolog
                                       lek. dent. Magdalena Brożek-Sztajnke

lek. dent. Magdalena Brożek-Sztajnke

Stomatolog, Medycyna estetyczna

Gabinety Stomatologiczny Minkowscy
Al. Bohaterów Warszawy 83C/2
71-061 Szczecin

Wspaniała lekarka. Niezwykle delikatna i sympatyczna. Tak jak normalnie stresuję się przed wizytą, to tu po pierwszym spotkaniu poczułam spokój i zaufanie. Polecam!
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Lilianna Bartnicka

Czcibora 32 lok. 6
71-667 Szczecin

jestem pacjentka Pani doktor juz dlugie lata,uwazam ze czas,ma duze znaczenie na temat opini stomatologa,oprocz podejscia,pracy i materialow na ktorych pracuje Pani doktor,moge powiedziec,ze mialam duzo szczescia,ze trafilam do dr Bartnickiej.Jest bardzo dobrym lekarzem,atmosfera i podejscie do pacjenta jest na wysokim poziomie a ja sama mam piekny usmiech i zdrowe zeby..polecam kazdemu,kto szuka bardzo dobrego stomatologa i lekarza z powolania
Opinia dodana przez: anna

Dariusz Szwedowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

PORTOWY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ul. Energetyków 2, 70-656 Szczecin
Szczecin

Dentysta przed którym nie uciekam z gabinetu:)przemiły mężczyzna znający się na swoim fachu. Polecam wszystkim tym którzy mają wstręt przed dentystą. On przebija wszystkie stereotypy. Aż chce się iść. Nie zamieniłabym na innego "fachowca"

Katarzyna Andrzejewska

Świstacza 41 lok. 3
Szczecin

Najlepsza,wspaniały stomatolog. Od prawie trzech dekad z chęcią chodzę na wizyty z całą rodzinką. Anioł!
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Danuta Kikiewicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Dworcowa 2
Szczecin

Dr .Danuta Kikiewicz ODRADZAM I OSTRZEGAM.Jeżeli chcecie uchronić się od zniszczenia zębów tzn.wywierca dziury w zdrowych zębach a nie tam gdzie jest dziura,zakleha zèva obok a dziura zistaje.Potem zęby wyrywa i znowu za to pieniądze bierze i jeszcze nie umie wyrwać do końca bo zawsze coś niszczy.Proszę omijać ten gabinet szerokim łukiem!!!
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Zygmunt Ziemba

Stomatolog, Ortodonta

ulica Tkacka 66/2
70-556 Szczecin

Lekarz pierwsza klasa, niezdecydowanym polecam iść w ciemno i nie pożałują. Gdyby można było dać więcej gwiazdek to dałbym od razu. Pan dr. szuka skutecznych rozwiązań i ma ogromną wiedzę - ze świecą szukać takich lekarzy. Leczenie ortodontyczne i jego efekty utrzymują się od lat, w każdej chwili można skonsultować się z Panem dr. Polecam bez zastanowienia.
Opinia dodana przez: Rafał

Hanna Bielawska-Victorini

Ortodonta, Stomatolog

Niemierzynska 27
Szczecin

Podejrzewam, że powyższe komentarze dodały głownie panie. Dla odmiany więc jako osobnik płci brzydkiej również z czystym sumieniem mogę polecić Dr Bielawską. Jestem w trakcie leczenia, które przebiega wg planu i efekty są już widoczne. Pani Dr jest osobą bardzo dokładną, wkłada w swoją pracę wiele serca i pasji. Jest również bardzo elastyczna jeśli chodzi o kwestie umawiania się oraz płatności. Jednym słowem, powierzając nasze zęby dr Bielawskiej ma się ...

lek. dent. Marta Sawicka

Andrzejewskiego 21
Szczecin

Pani Marta to najlepsza pani stomatolog w historii mojego leczenia. Uratowała zęby, które inni spisywali na straty. Dziękuję. Atmosfera w gabinecie jest wspaniała. Pani Marta jest opiekuńcza i miła, wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie. Zawsze uśmiechnięta i kochana.
Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Sławomir Kluzek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Stomatologia Kamienica25
Wielkopolska 25/10
70-451 Szczecin

Bez zbędnych słów polecam wszystkim ten gabinet stomatologiczny, Bardzo kompetentny ortodonta.pan Marcin.
Opinia dodana przez: OwsiakM

lek. dent. Jerzy Owczarek

Chirurg stomatolog, Ortodonta

Jasna 3 lok. 15
70-777 Szczecin

Nie polecam, moim zdaniem średnio zna się na rzeczy. Powiedział, że mam 2 dziurki na zębach. Po wykonanym zabiegu, powiedział że skoro jestem znieczulony to możemy zrobić jeszcze trzeciego zęba. Wyglądało to na mega naciąganie. Po zabiegu bolały mnie zęby przez 2 tygodnie
Opinia dodana przez: Kamil

lek. dent. Elżbieta Krawczuk-Molęda

Stomatolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRAMED
ulica Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin

U Pani doktor leczę się od małego a mam już ponad 30 lat. Świetna specjalistka. Tam gdzie inni lekarze nie dają rady doktor Krawczuk-Molęda zawsze sobie poradzi. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Marcin K.
Pan Doktor to czlowiek skromny i kontaktowy . Wyczuwa sie duzy profesjonalizm i pewna reke . Zabiegi wykonuje bezbolesnie , szybko i fachowo . Porady rzeczowe bez naciagania na koszty . Ceny przyzwoite . Gabinet w skromnym lokalu , ale czysty i nalezycie wyposazony . Natomiast slabo oznakowany . Jakby Panu Doktorowi nie zalezalo na reklamie . Ogolne wrazenie dobre . Henryk .Galaman
Opinia dodana przez: Henryk Galaman

dr n. med. Agnieszka Ruchała-Tyszler

Protetyk, Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Dunikowskiego 6 lok. 214
70-123 Szczecin

W styczniu w gabinecie państwa Tyszler na ul. Jagiellońskiej zdecydowałam się na założenie koronki na zęba, po wcześniejszym przygotowaniu ząbka (ok. 200 zł )przez pana dr. Łukasza zostałam przekazana p. dr. Agnieszce celem pobrania odcisku i dopasowania koronki ( 700 zł ), oczywiście w trakcie pobierania odcisku jakaś pani za zgodą pani doktor( bez mojej zgody) uczyła się chyba tego fachu i także grzebała mi przy moim ząbku. Po założeniu ...
Opinia dodana przez: Beata M.

Edyta Boboryko

e-dent
Witkiewicza 49U/14
Szczecin

Strach i lęk przed bólem i stomatologiem mamy chyba wszyscy. Nie znam osoby, która nie boi się wizyty u stomatologa. A jednak w gabinecie u Pani Doktor można zapomnieć zarówno o strachu jak i bólu. Przytulne i ciepłe wnętrze, bardzo miła obsługa. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta, z taką cierpliwością i wrażliwością na każdy najmniejszy grymas. Pani Doktor świetnie radzi sobie z dziećmi(nie wiem skąd ...

dr n. med. Marta Jach-Sadowska

BUDYNEK PRZYCHODNI KOLEJOWEJ nr 5
ul. 3 Maja 25/27 (gab. 710)
Szczecin

W mojej ocenie najlepszy stomatolog w Szczecinie. Rzetelna, bardzo dokładna, z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem. Pani Doktor jest przy tym wyjątkowo sympatyczna dla pacjentów a jednocześnie wymagająca wobec siebie. Doskonały fachowiec i wspaniały człowiek. Polecam!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Robert Czekaj

Dom Lekarski - Przychodnia Rydla
Rydla 37
70-783 Szczecin

Jestem pacjentką doktora od wielu lat w przychodni Dom Lekarski w Szczecinie. Polecam, dzięki temu lekarzowi przestałam bać się wizyt u dentysty. Z usług tego lekarza korzysta cała moja rodzina . Super podejście do dzieci . Dodatkowy atut przychodnia ma umowę z NFZ .

lek. dent. Elżbieta Dzieciaszek

CENTRUM DENTYSTYCZNE - WARSZEWO
Duńska 64
71-795 Szczecin

Stanowcza i konkretna osoba. Bardzo mi pomogła podjąć leczenie bo od 10 lat nie byłam u dentysty tak się bałam. Pani Doktor namówiła mnie na leczenie i tak jak obiecała naprawdę było nienajgorzej.Prawie nic nie czułam.Wreszcie przestała boleć mnie głowa. Bardzo fajna doktor, polecam.

lek. stom. Małgorzata Drożdża

Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Drożdża
Jasna 1 lok. 23
70-777 Szczecin

Trafiłam do Pani Doktor z ogromnym bólem. Dolegliwość promieniowała na inne zęby i cieżko było mi określić jej źródło. Zęby były wcześniej leczone u innego stomatologa i z zewnątrz nic nie wskazywało na stan zapalny. Mimo trudnej sytuacji, Pani Doktor dokonała trafnej diagnozy , uśmieżyła ɓól i wyleczyła jego przyczynę. Pierwszy raz środek znieczulający został mi podany zupełnie bezboleśnie. Wcześniej, u innych stomatologów, proces ten był dla mnie dużym dyskomfortem. ...
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Anetta Byrska

Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej BYRSKA-DENTIC
Klonowica 45A
71-249 Szczecin

Nie polecam tego gabinetu!!! Zostałam zlekceważona z bólem zęba ( propozycja przyjścia za 2,5 tygodnia po urlopie Pani Doktor). Cena wizyty gdzie nic kompletnie nie było robione 80zl .