dr n. med. Sylwia Motyl

Ortodonta

Zaczęłam się leczyć u pani Motyl ok roku temu, z polecenia kolegi i pożałowałem o tym już na 3 wizycie. Przedstawiono mi tylko 1 wersje leczenia - zabieg, a na której wizycie, po mojej odmowie - powiedziano o 2 możliwości. Mało tego, wizyty są zawsze opóźnione o conajmniej 20-30 minut. Pani ortodontka nie uważa, za potrzebę powiedzieć pacjentowi, co teraz będzie wykonywane i jaki jest dalszy plan. Kiedy przyszłam do pani na kolejną wizytę ze złamanym zamkiem - zostałam okrzyczane, ze jest to moja wina i nie mogę jeść żadnych ...

Kiedy przyszłam do pani na kolejną wizytę ze złamanym zamkiem - zostałam okrzyczane, ze jest to moja wina i nie mogę jeść żadnych podobnych rzeczy. Okej, częściowo zgadzam się z tym. Powinnam uważać na twardsze posiłki i przekąski, ale nie uwazam, że muszę jeść z obawą o aparat i zmieniać cały swoj system odżywiania pod niego. Zamki się powinny trzymać.
Po kolejnej wizycie, na której dr się spóźnia, mówi zbyt cicho oraz ciagle żyje gumę, zastanawiam się nad leczeniem u innego ortodonty niż ta pani

Jestem już kolejną osobą z rodziny, która leczy się ortodontycznie u Pani Doktor. Pani Sylwia jest solidnym specjalistą i szczerze polecam współpracę! Bardzo profesjonalne podejście! Leczenie przebiegało zgodnie z założeniami. Polecam! :)

Ostatnio miałem zdejmowany aparat po 3 letnim leczeniu z Panią Doktor. Jestem bardzo zadowolony z całego przebiegu - pełen profesjonalizm i indywidualne podejście pod potrzeby klienta. Mimo czasem moich błędów z np. zerwanym elementem zawsze było zrozumienie. Samo ściągnięcie aparatu też przebiegło szybko i bez większego bólu. Polecam!

Polecam!

Pani Doktor jest prawdziwym ekspertem w swoim fachu! W końcu trafiłam na odpowiedniego lekarza, który podszedł do tematu kompleksowo i mogę teraz cieszyć się pięknym uśmiechem. Polecam serdecznie!

Jestem bardzo zadowolony z wyników leczenia, wada była dość ciężka do wyleczenia. Poszedłem tam z polecenia i nie żałuję.

Do Pani dr Motyl trafiłam z polecenia mojej stomatolog, ze względu na duże stłoczenie zębów. Długo wahałam się czy decydować się na założenie aparatu w późnym wieku. Decyzja okazała się jak najbardziej słuszna. Ciężka praca i zaangażowanie Pani Doktor, w połączeniu z pełnym zaufaniem z mojej strony, przyniosło świetne efekty, zarówno medyczne jak i estetyczne. Panią Doktor, jak i cały Zespół Ortovia, oceniam na 5+ i polecam!

Pani Sylwia jest mega nieuprzejma osoba, zawsze wymijajaco odpowiadala na pytania, jest totalnie nieempatyczna i wydaje sie ze nie jest w stanie zrozumiec ze zadaje ogromny bol pacjentowi. Ogolne wrazenia z leczania okropne i nigdy bym jej nikomu nie polecila.

Z czystym sumieniem polecam leczenie ortodontyczne u Pani Doktor. Jestem po operacji szczeki (progenia) do której zostałam przez Pania przygotowana bardzo szybko i skutecznie. Na każdej wizycie u chirurga szczękowego okazywało się, że wszystko idzie zgodnie z planem i tam też szło dużo pochwał w stronę Pani Doktor. Jest to skomplikowany zabieg i wymaga ogromnej kompetencji ortodonty i jeżeli ktoś chce się na niego zdecydować to w pierwszej kolejności polecam gabinet ortovia i Pania Sylwię. Obecnie leczę u niej córkę i choć musze przejechać ponad 50 km na każdą wizytę to nie wyobrażam sobie oddać jej w inne ręce, tym bardziej, że są pewne komplikacje z zębami. Tam czujmy się pewnie i nie mamy obaw, że coś pójdzie nie tak 😊

Nie daje samych jedynek z uwagi na Panią w rejestracji i Panią asystentkę. To jedyne osoby, które dbają o wizerunek tego miejsca i przekazanie jakiejkolwiek informacji Pacjentowi.

Zdecydowanie odradzam leczenie u p. dr Motyl. Nieuprzejma, niekulturalnie odzywajaca się do pacjentów, tak jakby swoją pracę wykonywała za darmo. Po 3 latach leczenia p. dr zdecydowała zakończyć moje leczenie, pomimo że zęby były krzywe co potwierdziła mówiąc ' Tak, są krzywe, ale dłużej leczyć nie będziemy." Myślę, że popełniła błąd w trakcie leczenia i wolała mieć mnie już z "głowy", odrzuciła moja prośbę o kontynuowanie leczenia. Pani zachowuje się jakby pracowała za kare i za darmo. Stracilam czas i pieniądze, nie polecam.