dr n. med. Sylwia Motyl

Ortodonta

Mam wrażenie, że te opinie 5/5 to opinie sponsorowane:) Wracając do tematu - dr Sylwia niemiła, niesympatyczna. Typowy mizantrop. Ja rozumiem, że nie każdy musi kochać ludzi, ale skoro ci ludzie Pani ufają i płacą, to może chociaż proszę udawać? Oczywiście nie polecam

Konkretna i profesjonalna. Dr Motyl wyprowadziła moją wadę zgryzu w niecałe dwa lata bez usuwania zębów. Jestem wdzięczna i z czystym sumieniem polecam!

U dr Motyl leczyłam się aparatem Hassa i aparatem stałym. Przyznam, że początki były trudne z uwagi na sam rodzaj aparatu, ale efekt końcowy przerósł moje oczekiwania!:) Miałam bardzo stłoczone zęby, które mocno nachodziły na siebie. Leczenie trwało 21 miesięcy od dnia założenia do ściągnięcia aparatu. Naprawdę polecam i zachęcam wszystkich, którzy mają obawy przed Hassem:) Można się przyzwyczaić a po ściągnięciu będzie go wam brakować:)

Podczas konsultacji Pani dr Motyl dokładnie omówiła ze mną plan leczenia, odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania, rozwiewając tym samym moje wszelkie wątpliwości. Podczas całego leczenia wykazała się dużą wiedzą oraz doświadczeniem. Uważam, że jest prawdziwą profesjonalistką w swojej dziedzinie. Efekty leczenia przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Warto zaznaczyć, że nie należało ono do najprostszych. Gabinet bardzo przyjemny, ceny przystępne. Cały Personel pod przewodnictwem Pani Doktor sprawia, że pacjent czuje się naprawdę zaopiekowany;-) Pani Doktor bardzo dziękuję.

Podczas całego leczenia wykazała się dużą wiedzą oraz doświadczeniem.

Uważam, że jest prawdziwą profesjonalistką w swojej dziedzinie.

Pani Doktor bardzo dziękuję.

Świetny lekarz i zwyczajnie dobry człowiek. Zgadzam się, że mało tłumaczy co właściwie robi ze zębami,ale efekty leczenia są naprawdę świetne.Ponad to Dr.Motyl jest bardzo często polecana na wszelakich forach internetowych, przez ludzi, których przygotowywała do poważnych operacji zgryzu. Osobiście jestem bardzo zadowolony i polecam.

Świetny lekarz i zwyczajnie dobry człowiek.
Osobiście jestem bardzo zadowolony i polecam.

Jestem zdziwiona, skąd takie pozytywne opinie na temat pani Motyl. Nie skończyłam jeszcze leczenia, ale na pewno mogę powiedzieć, że nie jest ono ani trochę przyjemne. Doktor jest oschła, niemiła, traktuje pacjentów, jakby mieli co najmniej taki sam poziom wiedzy co ona- jej odpowiedzi na pytania są zupełnie enigmatyczne i niezrozumiałe. Nie polecam, chyba że ktoś ma nadmiar cierpliwości by wysłuchiwać jej momentami bezczelnych uwag.

Zdecydowanie najgorszy lekarz z jakim miałam styczność. Zrezygnowałam z leczenia u tej pani, nie miała dla mnie czasu, była niemiła i niedelikatna. Pozytywne opinie o niej krążące w internecie to jakiś ewenement, którego nie rozumiem.

Pani dr Motyl to wysokiej klasy specjalistka. Leczyłem się u Pani Doktor i efekty są bardzo zadawalajace. Dlatego nie rozumiem opinii negatywnej. Myślę, że to poprostu wystawia konkurencja. Owszem bywaly opóźnienia ale wynika to z dużej ilości pacjentów, którzy zaufali Pani Doktor tak jak ja. Pani Doktor wszystko przy pacjencie wykonuje sama stąd może być to drugi powod wspomnianych opóźnien. Co do czasu poświęconego to nigdy nie miałem wrażenia iż wizyta twała zbyt krótko.Zawsze mogłem zadać pytania i zawsze otrzymywałem zadawalajace odpowiedzi od Pani Doktor. Poza tym Pani Doktor zawsze potrafiła mnie uspokoić a wręcz odstresować w momencie jak bałem się wizyty z powodu wdrożenia kolejnego etapu. Bardzo bardzo polecam Panią Doktor a konkurencji życzę bardziej trafionych sposobów na pozyskanie takiej ilości pacjentów, którzy leczą się u Pani Doktor Motyl.

Zawsze zastanawiało mnie skąd bierze się tyle pozytywnych opinii o dr Motyl. Też miałem tą nieprzyjemność bycia Jej pacjentem i bardzo tego żałuję. Nie było ani jednej wizyty z której byłbym zadowolony. Każda z nich przebiegała w nieprzyjemnej atmosferze. Często trwały one parę minut i miały duże opóźnienia. Nigdy nie mogłem wyrazić swojej opinii, ani o nic zapytać, sama dr nigdy nie mówiła co będzie robiła ani jak będzie przebiegało dalsze leczenie. Na jednej z wizyt dowiedziałem się że nie wyraziłem zgody na jedną z proponowanych przez dr Motyl opcji leczenia przez co miały nie zostać uzyskane triady. Niestety był to pierwszy raz gdy usłyszałem o innej możliwości leczenia. Dr sprawiała wrażenie jakby nie miała żadnego planu tylko szła na żywioł i chciała jak najszybciej zakończyć leczenie i mieć kolejnego pacjenta z głowy nieważne jaki będzie efekt końcowy. Każda wizyta była dla mnie stresująca bo dr zawsze się zachowywała jakby pracowała z przymusu i nikt Jej za to płacił. Dodatkowo bardzo cicho mówi, co powodowało u mnie dodatkowy stres. Uważam, że powinna przejść gruntowne szkolenie z podejścia do pacjenta i w ogóle do ludzi.
Nikomu nie polecam rozpoczynania leczenia u tej dr, chyba że ktoś lubi nieuprzejmych lekarzy, stres podczas wizyt i chce być niezadowolony z efektów leczenia.

Profesjonalna, rzetelna a przede wszystkim bardzo skuteczna. Polecam wszystkim którzy chcą mieć wspaniałe efekty leczenia.